عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

کلینیک تخصصی پوست و موی هور به سرپرست تيم كاشت مو دکتر پارسا نوايی

بخش : خدمات

زیر گروه : خدمات پزشکی

کلینیک تخصصی پوست و موی هور به سرپرست تيم كاشت مو دکتر پارسا نوايی
کاشت موی طبیعی یا به طور خلاصه كاشت مو یا پیوند مو شامل انتقال قسمتی از موهای پشت سر به قسمت های کم پشت یا طاس جلوى سر و قسمت های خالى ابرو ، صورت و غیره می باشد. اگرچه در سال های اخیر علم پزشکی پیشرفت چشمگیری در زمینه درمان های موقت ریزش مو داشته است اما در حال حاضر تنها راه درمان دائمی ریزش مو و بازگشت جلوه موهای از دست رفته افراد طاس یا کم مو استفاده از شیوه کاشت موی طبیعی است.
موهای موجود در نواحی جلوی سر، شقیقه ها و ناحیه وسط سر گیرنده های هورمون های مردانگی (عوامل آندروژنیک ) كه علت اصلی ريزش موهای روی سر هستند را دارا و نسبت به آنها حساس بوده ، دچار ریزش می شوند ( ریزش آندروژنتیک ) ، در حالیکه موهای پشت سر و دور سر فاقد این گیرنده ها بوده و نسبت به این عوامل مقاومند و در نتیجه دچار ریزش نمی شوند، این مو ها به هر قسمتی از پوست بدن هم که منتقل شوند اين صفت مقاومت را حفظ می کنند. در کاشت موی طبیعی اين موها برای جایگزین کردن موهای نواحی كم مو یا طاس به آن نواحی منتقل شده و به شكلی نظم و ترتیب داده می شوند كه باعث ایجاد بیشترین پوشش ممکن و زیباترین جلوه مو در چهره بشوند. موی پیوند شده نه تنها یک موی طبیعی با تمام خصوصیات مربوطه است تا پایان عمر دائمی بوده، رشد می کنند، ريزش ندارند، قابل شستشو، اصلاح و آرايش می باشند، همچنین جنس ، رنگ و حتی تغییرات رنگ آن ها مشابه بقیه موهای سر می باشد.
موهای کاشت شده پس از یک رشد ابتدایی در ماه اول پس از عمل ریخته و به حالت خواب نهفته فرو می روند. این موها پس از سه ماه مجددا وارد حالت رشد شده و به مرور به تراکم و ضخامت موهای کاشت شده اضافه می گردد به صورتی که تظاهر موهای کاشت شده جدید در چهره فرد بعد از شش ماه مشاهده می گردد و این روند ادامه می یابد به طوریکه نتیجه نهایی پیوند مو بعد از پانزده ماه قابل ارزیابی می باشد.
دركل پيوند مو به فرد كمك مي كند چهره جوانتر و زيباتري داشته باشد ، حتی اگر میزان بانک موی فرد نتواند جوابگوی پوشش تمامی طاسی سر باشد.
تکنیک های کاشت مو:
تكنيك كاشت مو به روش FUT (جراحی برداشت نوار)
این متد شامل برداشت یک نوار کامل از پوست پشت سر توسط یک جراحی و سپس بخیه دو لبه پوست به یکدیگر می باشد. جراحی به صورت سرپایی و با بیحسی موضعی انجام گرفته و بیمار کاملا هوشیار می باشد
نوار برداشته شده سپس توسط تیغ های مخصوص به قطعات کوچکتری تقسیم شده تا نهایتا به واحد های فولیکولی که به آنها گرافت گفته می شود و هریک شامل یک تا چهار تار مو هستند تقسیم می گردند.
سپس این گرافت ها در نواحی مورد نظر کاشت می شوند.
تكنيك كاشت مو به روش FIT یا FUE (بدون جراحی یا بدون بخیه)
در این روش موهای بانک موی پشت سر به صورت تک به تک (تاربه تار) برداشت شده و به قسمت های کم موی دیگر منتقل می گردد. در اين تکنيک ، کاشت مو بدون انجام جراحي و بدون باقي ماندن اسکار بخیه انجام مي گردد. با استفاده از اين تکنيک مي توان به غير از موهاي پشت سر از موهاي بدن نيز براي انجام کاشت مو بر روي سر استفاده نمود. در ضمن براي کاشت ريش و يا ابرو به حالت دلخواه افراد نيز از اين تکنيک استفاده مي شود.
تکنیک کاشت موی ترکیبی (Combined) :
این تکنیک در واقع ترکیبی از دو تکنیک فوق می باشد و در مورد ریزش موهای گسترده کاربرد دارد. در این روش بدلیل استفاده از هر دو تکنیک ، حجم برداشت از بانک موی پشت سر به شدت افزایش یافته و به راحتی می توان وسعت گسترده ای از ریزش موها را پوشش داد.
کلینیک تخصصی پوست و موی هور به سرپرست تيم كاشت مو دکتر پارسا نوايیمشخصات آگهی دهنده
نام : کلینیک هور
تلفن : 03136662065، 09308558300
ایمیل : ghalambor_fatemeh@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۹ آذر ۱۳۹۳
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (25 روز باقی مانده)
1439
بازدید
منطقه : اصفهان
موقعیت : اصفهان
آدرس : چهارباغ بالا، جنب مجتمع پارک، طبقه فوقانی بانک سپه

مشاهده تمام آگهی های کلینیک هور
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر