عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

فروش ویژه انواع دستگاه های DVR

بخش : خدمات

زیر گروه : سیستم حفاظتی

فروش ویژه انواع دستگاه های DVR
شرکت رهیاب شناس آسیا
دوربین ها و دستگاه های DVR خود را مستقیما از وارد کننده تهیه کنید .
فروش ویژه انواع DVR های DVS – EYE VISION
انجام انواع پروژه های (حفاظتی ، دوربین مدار بسته ، گیت های ورودی و خروجی فروشگاه ها و ...)
در شهرهای تهران و اصفهان
Digital Video Recorder یا DVR دستگاهی است که تصاویر را بصورت دیجیتال بر روی حافظه های دیجیتال، مانند دیسک های فلش یا هارد دیسکها ذخیره می‌کند که با در نظر داشتن افزایش ظرفیت و کاهش قیمت این نوع از حافظه ها، امروزه سیستم های DVR توانایی ضبط زمان بیشتری از تصاویر را در مقایسه با ضبط کننده ‌های آنالوگ (VCR) که امکان ذخیره تصاویر بر روی کاست‌های ویدئویی را داشتند ، فراهم می آورند.

فاکتورهای مهم در انتخاب DVR :

بر اساس کاربرد در پروژه های مختلف فاکتور هایی که در انتخاب سیستم DVR موثر می باشند عبارتند از :

تعداد دوربین‌های قابل پشتیبانی
نرخ فریم در ثانیه (fps)
فناوری فشرده‌سازی تصویر
ظرفیت حافظه های مورد پشتیبانی
قابلیت کنترل از راه دور
قابلیت تشخیص حرکت (motion detection)
توانایی زمانبندی (scheduling)
توانایی ضبط تصاویر روی CD یا DVD توسط CD/DVD Burner به عنوان نسخه‌های پشتیبان
قابلیت اتصال حافظه‌های Flash

که در ادامه به بررسی برخی از فاکتور های فوق می پردازیم .

در خصوص ورودی های دوربین به DVR از آنجا که عموما اتـصال بیـش از یـک دوربـین به DVR در سیستم های امنیتی و نظارتی نیازمند میباشد ، بنابراین انواع DVR ، با تعداد ورودی های متفاوت برای دوربین‌ها وجود دارند که بطور متعارف نمونه‌هایی از 4 کانال تا 64 کانال تولید می شوند .

فاکتور فریم در ثانیه، تعداد تصاویری است که DVR می‌تواند در هر ثانیه ضبط کند ، این فاکتور که در اغلب موارد در پی فاکتور تعداد دوربین های مورد پشتیبانی بیان می گردد ، در حقیقت کل تصاویری که قابل ذخیره توسط سیستم می باشد را عنوان می نماید که برای تعیین Fps برای هر کانال دوربین، Fps کلی سیستم را بر تعداد دوربین‌ها تقسیم می کنیم .
به عنوان مثال یـک DVR با FPS برابر 120 و هشت کانال دوربیـن در ورودی را در نظر بگیرید ، چنین سیستمی 15 فریم در ثانیه بـرای هـر دوربین را پشتیبانی خواهد نمود .

خاطر نشان می نمایم که در سیستم های PAL با استاندارد CCIR حداکثر 25 فریم در ثانیه و در سیستم های NTSC با استاندارد FCC حداکثر 30 فریم در ثانیه قابل پشتیبانی میباشد ،که با چنین نرخی ، تصاویر بصورت کاملا متحرک یا Full Motion به نظر خواهند رسید.

بنابراین برای حفاظت از اماکن حساس که نیازمند ذخیره تمامی تصاویر دریافتی از سنسور CCD دوربین را دارند، سیستمی با نرخ فریمی برابر 25 در سیستم PAL و برابر 30 در سیستم NTSC، مناسب خواهد بود ، بدین ترتیب هیچ فریمی از دید ناظر سیستم مخفی نخواهد ماند و این در حالی است که چنین سیستمی با عملکردی در حداکثر نرخ فریم و کیفیت تصویر ، داده هایی با حجمی بالا را تولید نموده که در پی آن حافظه بسیار بزرگتری را برای ذخیره تصاویر نیازمند خواهد بود.

بنابراین در صورتی که 8 دوربین در نواحی بسیار حساس داشته باشیم ، انتخاب یک DVR با قابلیت اتصال 8 دوربین به آن و با توانایی نرخ فریمی برابر با 200 در سیستم PAL ، انتخابی بسیار خوبی برای شرایط مذکور باشد .

نکته دیگری که در خصوص انواع سیستم ها در کنار تفاوت کدگذاری رنگ در آنها ، مهم به نظر میرسد تعداد خطوط تصاویر در هر سیستم می باشد، سیستم PAL با وجودی که حداکثر 25 فریم در ثانیه را پشتیبانی میکند اما در هر فریم امکان نمایش 625 خط را فراهم می آورد که در مقایسه با سیستم NTSC با حداکثر نرخ 30 فریم در ثانیه و 525 خط در هر فریم ، سیستم PAL تفکیک پذیری یا همان Resolution بیشتری را ارائه خواهد داد .

بنابراین در انتخاب نوع دوربین و DVR هماهنگ با آن از نقطه نظر نوع سیستم، باید دقت کافی را لحاظ نمود در غیر این صورت تصاویر یا قابل نمایش نیوده و یا با وجوداستفاده از دوربین رنگی ، تصاویر بصورت سیاه و سفید نمایش خواهند یافت .


فروش ویژه انواع دستگاه های DVR (با ضمانت یک ساله ، دو ساله و سه ساله) زیر قیمت بازار
با مارک DVS به مدت محدود
انجام انواع پروژه های فروشگاهی ، بیمارستانی ، دانشگاهی و ...
( تهران – اصفهان )
(با ما مشورت کنید)
شرکت رهیاب شناس آسیا

http://www.rahyabshenas.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : شجاعی
تلفن : 09124459755
ایمیل : rahyabshenasco@aol.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۳ تير ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (63 روز باقی مانده)
1980
بازدید
منطقه : سراسر ایران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان جمهوری
لینک آگهی : www.rahyabshenas.com

مشاهده تمام آگهی های شجاعی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر