عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

کسب درآمد با دریافت SMS !

بخش : بازار کار

زیر گروه : استخدام

کسب درآمد با دریافت SMS !
همه ما تا به حال SMS های تبلیغاتی زیادی دریافت کردیم. بسیاری از آنها برای ما ناراحت کننده و حتی مزاحم هستند. حالا تصور کنید امکانی برای شما فراهم شود که با دریافت این پیامهای تبلیغاتی و بدون هیچ زحمتی درآمد کسب کنید ! حتی نیازی نیست که آنها را بخوانید و فقط با دریافت آنها کسب درآمد می کنید!

من شما را به خواندن ادامه توضیحات دعوت می کنم:

کسب درآمد
با عضویت در سیستم و فعال سازی اکانت خود، به ازای هر پیامکی که برای شما ارسال می شود، مبلغی به حساب شما در سایت افزوده می شود.
قرعه کشی

برای قدردانی و تشویق شما کاربران عزیز، از عضویت در سیستم، جوایزی به کاربران اهدا میشود. این قرعه کشی در دوره های 1 ماهه برگذار میگردد و نتایج قرعه کشی هر دوره در سایت اعلام می شود.

حق انتخاب
شما حق انتخاب دارید! شما خودتان تصمیم می گیرید که چه نوع پیامهای تبلیغاتی دریافت کنید. همچنین هر وقت بخواهید می توانید دریافت پیامها را قطع کنید و به عضویت خود در سایت پایان دهید.
حفظ اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام وارد میکنید(مانند شماره موبایل)، نزد ما محفوظ بوده و به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار داده نخواهد شد. سرمایه ما اطلاعات و اعتماد شما کاربران گرامیست؛ ما تمام تلاش خود را برای حفظ سرمایه هایمان میکنیم.
حذف مزاحمت های پیامکی

با گسترش سیستم، فعالیت سیستم های مشابه که بدون کسب اجازه و خواست کاربر تبلیغات نامربوط ارسال می نمایند، کم رنگ میشود. بدین ترتیب به مرور زمان از پیامکهای ناخواسته که از سوی تبلیغ کنندگان دیگر ارسال می شود خبری نخواهد بود!

تضمین پرداخت ها
کلیه جوایز (قرعه کشی) و مبالغ پرداختی توسط شرکت اینسا (به شماره ثبت 383296) تضمین گردیده است.

ثبت نام
برای ثبت نام روی تصویر مقابل یا لینک زیر کلیک کنید سپس از بالای صفحه جدیدی که باز می شود، در قسمت "کسب درآمد" گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.

قیمت کالا : رایگان ریال
http://ads.inpersia.com/users/ref/29250


مشخصات آگهی دهنده
نام : پدرام
تلفن : 09384270516
ایمیل : tenoos_8888@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۷ شهريور ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (27 روز باقی مانده)
2909
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : ads.inpersia.com/users/ref/29250

مشاهده تمام آگهی های پدرام
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر