عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

سلیت فروش پودر پرپشتی مو

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

سلیت فروش پودر پرپشتی مو
طرز مصرف تاپیک بسیار ساده است فقط کافیست ظرف مخصوص تاپیک را بر روی محلیکه موهای شمادرآن منطقه کم پشت شده نگاه دارید و آن را به آرامی تکان دهیددر عرض چند ثانیه هزاران رشته نازک هم رنگ موی شما در موهای نازک وکم پشتشما تنیده میشوند این رشته ها به علت بار الکتریسیته ساکنی که در آنها وجوددارد چنان محکم ومطمئن به موهای شما متصل میشود که حتی چندین روز ودر حینباد و باران نیز در جای خود باقی میماند،البته با حمام رفتن و شستشوی مواین پودر از مو جدا می شود.
تاپیک ترکیب جدید حیرت انگــیزی از رشته های بســـیار نازک و ظریف است کهکاملاٌ با موهای موجود شما پیوند میخورد .این رشته ها از جنس همان پروتئینکراتین موی خودتان است که از طریق فرایندی منحصربه فرد به نحوی ساخته شدهاند که به گونه ای غیرقابل تشخیص با موهای شما یکی میشوند. بامصرف آنبلافاصله موی سر شما پرپشت تر میشوند وظاهرطبیعی گذشته خود را باز می یابدبه گونه ای که هرگز حتی تصور آن رانکـرده اید.
پرفکت ترکیب جدید حیرت انگــیزی از رشته های بســـیار نازک و ظریف است که کاملاٌ با موهای موجود شما پیوند میخورد .این رشته ها از جنس همان پروتئین کراتین موی خودتان است که از طریق فرایندی منحصربه فرد به نحوی ساخته شده اندکه به گونه ای غیرقابل تشخیص باموهای شما یکی میشوند
موي خودتان است كه از طريق فرايندي منحصربه فرد به نحوي ساخته شده اند كه به گونه اي غيرقابل تشخيص با موهاي شما يكي مي شوند. با مصرف آن بلافاصله موي سر شما پرپشت تر مي شوند وظاهرطبيعي گذشته خود را باز مي يابد به گونه اي كه هرگز حتي تصور آن رانكرده ايد.
تاپیک 100% طبیعی و گیاهی می باشد و فقط برای موهای کم پشت قابل استفاده است. خرده های الیاف بسیار کوچک با استفاده از تکنولوژی بسیار پیشرفته به دانه های باردار مغناطیسی تبدیل شده، به موهای کم پشت متصل می شوند و به صورت طبیعی آنها را پر پشت تر و زیبا تر می کنند .
استفاده از این محصول در مدت کوتاهی انجام می گیرد و در کمتر از 20 ثانیه عمل کرده و به هیچ عنوان نمی ریزد و تا استحمام بعدی موها شما پرپشت باقی می ماند و در این مدت این مواد موهای شما را تقویت می کند.
پودر پرپشت کننده مو ترکیب جدید حیرت انگـیزی از رشته های بسیار نازک و ظریف استکه کاملاً با موهای موجود شما پیوند میخورد.این رشته ها از جنس همان پروتئین کراتین موی خودتان است که به نحوی ساخته شده اند که غیرقابل تشخیص از موهای شما می شوند و با آنها یکی میشوند.

قیمت کالا : 40,000 ریال
http://www.beautyskin.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : حسن حسنی
تلفن : 09125253709
ایمیل : banoomarket1@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۴ مهر ۱۳۹۳
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (63 روز باقی مانده)
1812
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.beautyskin.ir

مشاهده تمام آگهی های حسن حسنی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر