عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

شامپو رنگ مو و رفع سفيدی موی لانا 2 قلو

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

شامپو رنگ مو و رفع سفيدی موی لانا 2 قلو
فروشگاه شامپو رنگ مو لانا
خرید شامپو سوبارو Subaru یكی از بهترین محصولات مراقبتی موی سر می باشد كه برای اولین بار در ایران عرضه شده است. شامپو سوبارو Subaru دارای پایه ی گیاهی بوده و نه تنها ضرری به موهای شما ندارد بلكه مفید نیز بوده و باعث تقویت موی شما نیز میشود.
شامپو رنگ مو دو قلوی A&B لانا ، یکی از بهترین شامپو های رنگ کننده مو ی سر می باشد که توانسته است در سال ۲۰۱۰ جزو برترین شامپو ها در بین شامپو های رنگ کننده مو سر در دنیا قرار بگیرد و دارای تایئدیه وزارت بهداشت اروپا می باشد و تتها شامپو ی بوده که پس از یکبار استفاده جواب قطعی را به شما خواهد داد. شامپو رنگ مو دوقلوی A B لانا درخشان کننده مو و دارای فرمول خاصی است که موجب رنگ پذیری کامل و یکنواخت مو ها می گردد.
ابتدا مو های خود را به روش دلخواه کاملا شسته و تمیز نمایید ، سپس مقدار کافی از شامپو A&B لانا را به مقداری مساوی در ظرفی ریخته و کاملا هم بزنید ، سپس آنرا را به محل مورد نظر بر خلاف جهت رویش مو مالیده و ماساژ دهید تا جذب موهایتان شود .بگذارید کف شامپو روی سرتان بماند بعد از ۷ الی ۱۰ دقیقه محل مورد نظر را شستشو دهید . از این شامپو به دفعات و در مواقعی که احساس به تغییر رنگ در مو هایتان را دارید می توانید به راحتی استفاده نمایید.

قیمت کالا : 55,000 ریال
http://www.beautyskin.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : حسن حسنی
تلفن : 09125253709
ایمیل : banoomarket1@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۳۱ فروردين ۱۳۹۴
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (59 روز باقی مانده)
1575
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
لینک آگهی : www.beautyskin.ir

مشاهده تمام آگهی های حسن حسنی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر