عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

شامپو کراتینه آبرسان موی خشک و آسیب‌دیده

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

شامپو کراتینه آبرسان موی خشک و آسیب‌دیده
کراتین ، پانتنول و عصاره چای سفید بدون ایجاد سنگینی بر روی موها ، آنها را نرم کرده و درخشندگی خاص و طبیعی به آن می‌بخشد . مجموعه‌ای از ترکیبات مؤثر و فعال که با کراتین غنی شده‌اند ، احساس ابریشمی و ساختار سالم قابل مشاهده‌ای را برای موها به ارمغان می‌آورد .
........................
توضیحات بیشتر:
کراتین موثرترین و مشهورترین ماده جهت رشد و سلامت موها ست ؛ شامپو کراتینه موی KEEN ، با بهره گیری از کراتین گیاهی در ترکیب خود ، رشته و تار موها را از ریشه تا نوک مو ترمیم کرده و بخصوص ناحیه هایی از مو ، که دچار آسیب ، سوختگی و خشکی شدید شده اند را ، بسرعت ترمیم میکند .

ویتامین B5 ( پانتنول ) رشد و نمو را تسهیل نموده و به سلامت پوست و مو کمک می نماید. پانتنول به عنوان حالت دهنده و نرم کننده مصرف فراوانی دارد. در شامپو کراتینه کین که به منظور مراقبت از مو تولید شده ، پانتنول میزان آب ساقه مو و در نتیجه الاستسیته ( انعطاف پذیری ) آنرا افزایش می دهد. پانتنول می تواند از مناطق فاقد کوتیکول وارد ساقه مو شود و حالت پذیری ، درخشش و نرمی مو را افزایش داده و از الکتریسیته ساکن آن بکاهد .

چای سفید غنی از پلی فنل ها و آنتی اکسیدان ها است. آنتی اکسیدان ها عملکرد سلول های پوست سر را بالا برده ، با رادیکال های آزاد مخرب ترکیب شده و قبل از آنکه فرصت کنند فعالیت تخریبی خودشان را انجام دهند ، آن ها را به طور امنی از بدن خارج می کند . عصاره چای سفید دارای خاصیت ضدویروسی و ضدباکتریایی است و به پاکسازی پوست سر کمک میکند . همچنین چای سفید از تخریب پوست و مو در مقابل نور ماورای بنفش محاظت می کند .
.........................
ساخت آلمان MADE IN GERMANY

قیمت کالا : 520,000 ریال
http://www.ablatka.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت زیما
تلفن : 09376903290، 09376056740
ایمیل : first_battle_cry@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۸ آبان ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (60 روز باقی مانده)
3569
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
لینک آگهی : www.ablatka.com

مشاهده تمام آگهی های شرکت زیما
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر