عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

شامپو کراتینه keen مخصوص موی چرب

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

شامپو کراتینه keen مخصوص موی چرب
این آگهی منقضی شده است !

کراتین ، سولفات زینک و عصاره گیاهان مختلف با فرمول انحصاری خود چربی پوست سر را متعادل و آن را کاملا ضدعفونی می کند . همچنین از چرب شدن سریع مو جلوگیری نموده و به مو نرمی ، لطافت و شفافیت خاصی می بخشد . ضد چربی مو ، ضدشوره ، ضدخارش پوست سر ، تقویت ساختار مو و ...
.........................
توضیحات بیشتر :
روی‌ برای‌ حفظ ساختمان ‌اسیدهای‌ نوکلئیک ‌، پروتئین‌ها و غشاهای ‌سلولی‌ ضروری‌ است ‌. بعلاوه ‌، رشدطبیعی‌ ، ترمیم‌ بافتی و دفاع‌ایمنی‌ بدن ‌از اعمال‌ فیزیولوژیک‌ وابسته‌ به‌ روی ‌میباشند . روی یک ماده معدنی اصلی کمیاب است که بعد از آهن ، بیشترین میزان را در بدن داراست .

سولفات روی بکار رفته در شامپو کراتین کین ، به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مواد معدنی در سلامت پوست و تقویت ساختار مو نقش بسیار مهمی ایفا میکند .

بابونه دوست موهای چرب است و با شوره سر مقابله میکند . این گیاه همچنین با تنظیم میزان رطوبت پوست سر مانع از خشکی آن میشود . بابونه باعث تقویت موها شده و آسیب های وارد شده به موها را به حداقل میرساند.
شامپو کراتینه کین ، حاوی بابونه دارای مواد شیمیایی با خاصیت مرطوب کنندگی است . همچنین بعضی از اجزای تشکیل هنده عصاره گیاه بابونه چربی را به خود جذب میکند. این ویژگی در افراد دارای کف سر چرب و خارش دار بسیار کمک کننده است .

کراتین موثرترین و مشهورترین ماده جهت رشد و سلامت موها ست . شامپو کراتینه کین ، سبب میشود تا موها ، طراوت و تازگی خویش را حفظ نموده ، شاداب تر ، حالـــت دارتر و براق‌تر شوند .
..............................
MADE IN GERMANY

قیمت کالا : 520,000 ریال
http://www.ablatka.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت زیما
تلفن : 09376903290، 09376056740
ایمیل : first_battle_cry@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۷ آبان ۱۳۹۰
انقضاء : ۷ اسفند ۱۳۹۶
3465
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.ablatka.com

مشاهده تمام آگهی های شرکت زیما
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر