عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

خرید از بادی شاپ انگلستان The Body Shop in UK

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

خرید از بادی شاپ انگلستان  The Body Shop in UK
خرید از بادی شاپ انگلستان The Body Shop in UK

بادی شاپ (The Body Shop):
بادی شاپ 2400 شعبه در 61 کشور دارد مرکز اصلی این فروشگاه در انگلستان است که از سال 1976 ایجاد شده و بخاطر ترکیبات طبیعی و فرآورده هایی که ضرر و زیان ترکیبات سنتتیک و شیمیایی را ندارد مورد استقبال انگلیسی ها و بقیه مردم اروپا و آمریکا قرار گرفته و در 61 کشور گسترش پیدا کرده است. محصولات این فروشگاه از جمله صابون و کرم با بوی طبیعی ، کلیه محصولات مورد نیاز برای بدن، صورت و مو، پوست، زیبایی و بهداشتی با منبع گیاهی مثل روغن دانه کنجد و غیره می باشد.
متاسفانه بعضی از این نام که شهرت جهانی دارد در ایران سوء استفاده کرده و محصولات دیگری را با این نام به علاقمندان می فروشند برای اینکه شما در این دام نیفتید و برای آشنایی بیشتر با این فروشگاه روی لوگو یا آرم آن در بازار آنلاین
کلیک کرده و فرم سفارشات بازار آنلاین را تکمیل و ارسال فرمایید.تا محصول انتخابی درب منزل شما تحویل شود.
لازم به ذکر است محصول مورد نظر شما از این فروشگاه مستقیما تهیه شده و برای شما ارسال می شود در حالیکه شما می توانید هزینه را به ریال بپردازید و محصول اصلی نه بدل و مشابه را مورد استفاده قرار دهید.
اجناس نایاب، محصولات و کالا های برند ها و فروشگاههای مشهور و نیاز های دیگر که به دلایل تحریم وارد کشور نمی شوند یا عدم وجود نمایندگی رسمی برندها در ایران ، باعث شده که این کالا و محصولا ت به شکل تقلبی، تقلیدی نامرغوب و با کیفیت پایین در ایران فروخته شود که سبب ناراحتی و نارضایتی مصرف کنندگان شده است.

از طرف دیگر استفاده از محصولات طبیعی و مشتقات آن و فراورده های گیاهی بجای داروهای شیمیایی بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است از این رو سوء استفاده کنندگان با فروش محصولات مشابه و غیر استاندارد و ارزان موجب بروز ضایعات و اثرات جانبی روی مصرف کننده ها می شوند و با استفاده از تبلیغات ماهواره ای محصولات خود را به مصرف کنندگان تحمیل می کنند.
ما برای اطمینان مشتریان از کیفیت و استاندارد های بالا، شرکت های معتبری که تحت کنترل و نظارت انگلستان است را بشما معرفی می کنیم. شرکت هایی مثل بادی شاپ، هلند اند برت، بوتس، سوپر دراگ،زارا، نکست، نیولوک، والیس، اچ&ام، مون سون، گپ، لاش، پرایمارک، آفترشاک، متلان، و غیره که سالهاست اعتماد مشتریان را در انگلستان و اروپا بخود جلب کرده اند و مرتبا تحت نظارت کنترل کیفی نهادهای نظارتی انگلستان هستند و اگر با استاندارد های مورد قبول انگلستان محصولات آنها عرضه نشود از تولید و فروش آن در انگلیس ممانعت می شود بویژه در فروشگاه ها و برند های معتبر.برای آشنایی با این برندها و فروشگاهها به وب سایت بازار آنلاین مراجعه کرده و فرم سفارش را تکمیل نمایید.

سفارش از شما ارسال از ما
هدف ما جلب رضایت شماست

http://www.bazaaronline.co.uk


مشخصات آگهی دهنده
نام : بیتا
تلفن : 00447912648471
تلفکس : 00982189782323
ایمیل : info@iranukservice.co.uk
آیدی یاهو : iranukservice
تاریخ ثبت آگهی : ۱۲ شهريور ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (58 روز باقی مانده)
2331
بازدید
منطقه : خوزستان
موقعیت : London
لینک آگهی : www.bazaaronline.co.uk

مشاهده تمام آگهی های بیتا
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر