عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

دی هیدرواپاندروسترون دی اچ ای ای DHEA

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

دی هیدرواپاندروسترون دی اچ ای ای DHEA
سفارش سراسر ایران

برای سالیان زیادی دی اچ ای ای یا دی هیدرواپاندروسترون هورمون “بیهوده” تلقی می شد، زیرا محققان برای آن نقش خاصی پیدا نمی کردند. در چند سال گذشته مشکل دی اچ ای ای حل شده و اعتبار آن احیا شده است. فراوان ترین هورمون بدن انسان و بسیاری از حیوانات است و در بسیاری از عملکرد های بدن نقش دارد. در واقع از سطح مناسب دی اچ ای ای به عنوان شاخصی از سیستم ایمنی سالم و حس خوب بودن استفاده می کنند.

بدن ما دی اچ ای ای را در غده آدرنال و با استفاده از کلسترول تولید می کند. مانند تستسترون (استروژن در خانم ها) و هورمون های ضروری دیگر، سطح دی اچ ای ای در دهه دوم و سوم زندگی فرد در حداکثر هستند و بعد از آن کم کم کاهش می یابند. در مردان در سن ۴۰ سالگی دی اچ ای ای حدودا نصف شده است.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف خوراگی دی اچ ای ای می تواند مزایای زیادی داشته باشد، از جمله:

احساس پر انرژی و خوب بودن
تقویت حس و حال و شهود

سوالات رایج:

تفاوت دی اچ ای ای (DHEA) و دی اچ ای ای سولفات (DHEA Sulfate) چیست؟
کل دی اچ ای ای خون مخلوطی از دی اچ ای ای آزاد و دی اچ ای ای سولفات (DHEA-S) است. که این یک مولکول دی اچ ای ای است که یک اتم سولفور به آن چسبیده. با آنکه معمولا بین آنها فرقی قائل نمی شویم، باید توجه کرد که DHEA-S به عنوان منبعی برای تامین DHEA محسوب می شود

آیا مکمل خوراکی دی اچ ای ای موثر است؟
تعداد زیادی از تحقیقات که برخی از آنها در بالا آمده است نشان می دهند که دی اچ ای ای خوراکی بسیار مفید است. دریافت مقادیر کمی مانند ۱۰۰ میلی گرم دی اچ ای ای به طور روزانه می تواند به سلامت جسمی و روانی کمک کند. می تواند باعت تقویت قدرت عضلانی و اندازه عضلات شود. از آنجا که هورمون قویی است باید تحت نظر پزشک مصرف شود.

یک فرد باید چه زمانی دی اچ ای ای مصرف کند؟
کسانی که می خواهند نتایج وزنه برداری بهتری داشته باشند یا به طور کلی سلامت بهتری داشته باشند ممکن است بخواهند از این ماده استفاده کنند.

با افزایش سن مقدار دی اچ ای ای کم کم کاهش می یابد. دی اچ ای ای می تواند پاسخگو نیاز به مکمل ها باشد، این محصول، محصولی از پیشگامان مکمل های با کیفیت است.



مشخصات آگهی دهنده
نام : بازرگانی ملکی
تلفن : 09378265925
ایمیل : slimshop4u@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۵ آبان ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (63 روز باقی مانده)
7049
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : ارسال به تمام نقاط ایران

مشاهده تمام آگهی های بازرگانی ملکی
تبلیغات بنری
بنر



بنر



بنر



بنر



بنر