عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

وکیوم و بادکش سینه

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

وکیوم و بادکش سینه
وکیوم و بادکش سینه

یك وسیله ضروری برای تمام خانمها در هر سنی.

سیستم تلمبه و پمپ حجم دهنده سینه یا سالونمی.

سینه ها و کلا اندام یک خانم هم برای او و هم برای افرادی که او را میبینند بسیار مورد توجه میباشد و دیده میشود که افرادی که سینه های بزرگ و خوش فرم دارند میتوانند از بهترین لباسها استفاده کرده و عموما از اندام مناسبی برخوردارند. معمولا اکثر خانمها به دنبال داشتن اینچنین سینه هایی هستند .

رمز این خواسته در یك دستگاه كوچك می باشد كه 100 درصد نتیجه مثبت را خواهد داشت. دستگاه وكیوم سینه یا سالونمی با پیروی از روش های علمی طراحی شده است و به عنوان یك محصول بین المللی موفق در زیبایی سینه ی خانم ها بیش از 20 سال است شناخته شده میباشد. این محصول نتیجه تحقیقات علمی انجام شده در طی سالیان پزشکان است و هیچ گونه دارو و یا تزریق را شامل نمی شود. روش كاربرد این دستگاه كاملا ساده بوده و در یك دوره كوتاه به صورت موثر و بی خطر سینه را بزرگتر می كند. این محصول توسط صدها نفر زیر نظر پزشک مورد استفاده قرار گرفته است كه این موضوع میزان موفقیت آنرا چشم گیر تر می كند.

این دستگاه برای درمان مشكلات زیر مناسب می باشد:
1. قفسه سینه صاف با پستان های شل و افتاده.
2. نوك پستان چروك و جمع شده.
3. سینه های کوچک و رشد نیافته.
4. افتادگی سینه بر اثر شیردهی و یا افزایش سن و سال.

در صورتی كه این دستگاه بر طبق دستورالعمل پیشنهاد شده مورد استفاده قرار گیرد ؛ نتیجه حاصل شده ثابت می باشد.

دستگاه دستگاه وكیم سینه یا سالونمی یك تلمبه بی نظیر برای كامل كردن اندام و اندازه ی سینه می باشد. دستگاهی ایمن و بی خطر كه بدون هیچ درد و ریسكی در كوتاه ترین زمان نتیجه ای مطلوب می دهد. با وجود این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از سینه بند های پف كرده و یا سایر محصولات حجم دهنده ی موقت سینه نخواهید داشت ، تنها با كاربرد این دستگاه سینه های طبیعی خود را به بهترین نتیجه خواهید رسانید.

چگونگی عملكرد دستگاه :
این دستگاه بافت های سینه را با تحریك چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سینه ) حجم سینه ها را افزایش می دهد. همچنین تحریك سینه با استفاده از این دستگاه باعث افزایش برخی هورمن ها ی زنانه (همچون استروژن) می شود كه به رشد سینه كمك می كند. اگر بر طبق دستورالعمل این محصول مورد استفاده قرار گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد. در صورتی كه به همراه این دستگاه از سایر كرم های مخصوص سینه استفاده گردد نتیجه سریع تری بدست می آید ، همچنین استروژن گیاهی موجود در این کرمها موجب تقویت بافت شده علاوه بر افزایش بی نظیر سایز سینه و فرم دهی به آن باعث جلوگیری از سرطان سینه نیز میشود.

توصیه میشود این دستگاه را با كرم مخصوص حجم دهنده سینه استفاده كنید، این كرم در فروشگاه موجود میباشد.

شما با داشتن این وسیله ارزان و بی ضرر، دیگر نیازی به داروها و یا سوتینهای پف دهنده موقت نداشته و میتوانید برای همیشه سینه های بزرگ و زیبا و طبیعی خود را داشته باشید.

قیمت فقط 55000 تومان.
لطفا جهت مشاوره و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

قیمت کالا : 550,000 ریال
http://www.fanous.shoploger.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : شکوهی - فروشگاه فانوس
تلفن : 09194108285
ایمیل : fanos.shop@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۴ بهمن ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (86 روز باقی مانده)
2281
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تمام نقاط کشور
آدرس : تحویل درب منزل شما در تمام نقاط کشور
لینک آگهی : www.fanous.shoploger.com

مشاهده تمام آگهی های شکوهی - فروشگاه فانوس
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر