عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

کرم لایه بردار و روشن کننده ینی

بخش : خدمات

زیر گروه : زيبايی و بهداشت

کرم لایه بردار و روشن کننده ینی
کرم سفبد کننده و درخشان کننده پوست
اگر شما پوستی چرب و روغنی داشته باشید نیاز دارید که صورت تان را هر روز بعد از ظهر با یک پاک کننده کرم مانند و آب ولرم بشویید. به پاک کننده زمان بدهید تا کار خودش را انجام دهد. به جای ساییدن صورت تان ، اجازه دهید پاک کننده روی صورت تان بنشیند و چند ثانیه ای به آن مهلت دهید تا بتواند تمامی آرایش شما را از روی صورت تان پاک کند و آن را از هر گونه مواد خارجی ، کثیفی و چربی مبرا کند. صبح ها صورت تان را با آب ولرم بشوئید. اگر صورتی چرب و روغنی دارید از یک پاک کننده مخصوص صبح ها و عصر ها استفاده کنید.
ماسك ژله ای را می توانید به صورت كمپرس گرم و سرد برای تسكین سر درد نیز استفاده نمایید. از دیگر ویژگی های این محصول می توان به رفع كبودی دور چشم و پاكسازی پوست از میكروب اشاره كرد.با قدرت درمانی سرما و گرما به طریق طبیعی و مطبوع برای شما فراهم می سازد.ماسك ژله ای بایترون با دوام,نرم,سبك,موثر,باصرفه و مطمئن كه چندین بار قابل استفاده می باشد و با سرد یا گرم كردن محل درد را بدون استفاده از مسكن و داروهای شیمیایی تسكین می دهد.
وضعیت پوستی که از سوختگی، قرمزشدن، جوش و دیگر علائم رنج می برد می تواند با مصرف بیش از حد محصولات آرایشی وخیم تر شود. اغلب بسیاری از این محصولات ادعا می کنند که اثرات جانبی خود را کم کرده یا از بین می برند اما اینچنین نیست.
ماسك های صورت ابزاری مناسب برای تغذیه
و زیبا سازی پوست به شمار می روند.
انواع آماده ی این ماسك ها هستند كه می توانید آنها را تهیـه نمایید.

قیمت کالا : 50,000 ریال
http://www.beautyskin.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : حسن حسنی
تلفن : 09125253709
ایمیل : banoomarket1@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (24 روز باقی مانده)
1939
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.beautyskin.ir

مشاهده تمام آگهی های حسن حسنی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر