عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

سولفات آمونیوم گرانوله

بخش : صنعت

زیر گروه : مواد شيميايی

سولفات آمونیوم گرانوله
سولفات آمونیوم ازت 21%
ازت فراوان ترین عنصر موجود در جو میباشد. و در بین عناصر پر مصرفترین عنصر بوده كه بصورت یونهای نیترات NO3-1 و آمونیم NH4 1 و اوره CH4N2O از طریق ریشه ها جذب و پس از انتقال به برگها در سنتز اسیدهای آمینه دخالت و نهایتا پروتئینها را میسازند.
ازت بخش مهمی از سایر تركیبات آلی نظیر رنگدانه كلروفیل و كوآنزیم ها را تشكیل میدهد. ازت رشد رویشی درخت را تحریك میكند و در صورت مصرف زیاد منجر به ایجاد بافتهای نرم و افزایش پاجوش و تنه جوش در درخت شده و بر فرآیند تولید محصول اثر معكوس میگذارد .
ازت خاك از دو منبع كودهای آلی و شیمیایی تامین میگردند. كودهای حیوانی و كودهای سبز عمده ترین منابع آلی تامین ازت میباشند. كود اوره با 46% ازت و نیترات آمونیوم با 33.5% ازت و نیترات پتاسیم با 20.5% ازت و ... از عمده ترین كودهای شیمیایی و منبع تامین ازت میباشند .
اوره بطور كامل در آب محلول بوده و از اینرو تنها تركیب مطمئن برای استفاده در تانك كود میباشد. سایر تركیبات ازت امكان انحلال كامل در آب را نداشته و ار اینرو توصیه میگردد به هیچ عنوان از این كودها در تانك كود استفاده نكنید. بی دقتی در این امر به گرفتگی سراسری قطره چكانها منجر میگردد .
سولفا ت آمونیوم مورد نیاز شما را تأمین می نمائیم .
سولفا ت آمونیوم چینی ، ازبک و ایرانی
پودری – کریستال - بسته بندی در کیسه 50 kg
و همچنین :
سـولفـات منگنز ، سـولفـات منیزیم ، سـولفات آمونیوم ، سولفات آلومینیوم ، سولفات نیکل ، سولفات سدیم، سـولفـات آهن ، سـولفـات مس ، سـولفـات روی
جهت اخذ اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.

قیمت کالا : تماس بگیرید ریال


مشخصات آگهی دهنده
نام : شیمی کالا
تلفن : 09120137160، 02188970262
ایمیل : f.behzad66@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۳ شهريور ۱۳۹۲
انقضاء : ۳ بهمن ۱۳۹۷ (45 روز باقی مانده)
1902
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران

مشاهده تمام آگهی های شیمی کالا
تبلیغات بنری
بنر



بنر



بنر



بنر



بنر