عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

کوسیلیکات سدیم، روانساز، سدیم کو سیلیکات روان ساز STPP

بخش : صنعت

زیر گروه : مواد شيميايی

کوسیلیکات سدیم، روانساز، سدیم کو سیلیکات روان ساز STPP
آویژه فروشنده و تولید کننده سدیم کو سیلیکات سرامیکی (روانساز) ویا بنام های کوسیلیکات سدیم ، روان ساز کاشی ، جایگزین تری پلی فسفات سدیم یا STPP ، STTP شناخته میشود که درصنعت شوینده نیز پر کاربرد می باشد. سدیم کوسیلیکات ها در صنایع کاشی سازی و سرامیک و چینی بهداشتی و ظروف دکوری و دیر گدازها و ریخته گری و..... کاربرد دارد .
سدیم کو سیلیکات بعنوان روان ساز ودر اولین مرحله تولید که ترکیب مواداولیه که جامد با اب میباشد ، که همان تهیه دوغاب میباشد با استفاده از روانسازها می توان درصد آب را کم نمود و در نتیجه سبب صرف انرژی کمتر و راندمان بیشتر تولید گردید.

و همچنین در پودرهای شوینده به عنوان boullerدر فرمولاسیون شوینده ها استفاده می شودو همچنین
از ویژگی های مهم سدیم کو سیلیکات (روانساز) می توان قابلیت جایگزینی آن به جای تری پلی فسفات سدیم STPP (که وارداتی و گران می باشد) در صنایع کاشی و سرامیک مورد استفاده قرار گیرد و در پودرهای شوینده از رسوب مجدد ذرات چرک بر روی الیاف پارچه جلوگیری می کند و...
در عین حال این محصول به صورت جامد و پودری است که این ویژگی حمل ونقل و نگهداری و مصرف آن را برای مصرف کننده تسهیل می کند . انچه ما را نسبت به سایر عرضه کنندگان روانساز ها متمایز میکند 1- کیفبت و مرغوبیت بالای محصول 2 – قیمت ارزان و قابل رقابت با سایرین 3 – ارایه کالا بمحض اولین تماس 4 – ارایه مشاوره برای گرفتن بهترین نتیجه 5 – ارسال محصول به تمام نقاط کشور در کمترین زمان ممکن 6 – جلب رضایت درخواست کنندگان در اولویت اهداف شرکت میباشد . لطفا برای اطلاعات بیشتراز سایت شرکت دیدن نمایید ویا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

http://www.atdmchem.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت آویژه
تلفن : 88103560، 88103561
تلفکس : 88729845
ایمیل : info@atdmchem.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۹ فروردين ۱۳۹۳
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (59 روز باقی مانده)
2283
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک ساعی، برج سرو ساعی، طبقه 11، واحد 1106
لینک آگهی : www.atdmchem.com

مشاهده تمام آگهی های شرکت آویژه
تبلیغات بنری
بنر



بنر



بنر



بنر



بنر