عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

مزايای تابلوهای بانک خازنی

بخش : صنعت

زیر گروه : برق صنعتی

مزايای تابلوهای بانک خازنی
این آگهی منقضی شده است !

مزایای تابلوهای بانک خازنی
با پیشرفت تکنولوژی استفاده از ترانس ها سیم پیچ ها و موتور ها رونق بسیار گرفته است.هر عنصری که از سیم پیچ تشکیل شده باشد علاوه بر قدرت اکتیو،قدرت راکتیو نیز مصرف میکند .وجود مصرف کننده هایی مثل انواع موتور ها ، پمپ های آب ، چک های مهتابی ، ترانس های لامپ ها و پرژکتور ها ، آسانسورها و ... باعث افزایش مصرف قدرت راکتیو شده است .
انرژی مصرف شده توسط این عناصر را میتوان با نصب خازن موازی در مدار جبران و خنثی کرد. نصب خازن در نزدیک محل مصرف انرژی علاوه بر تخلیه شبکه از انتقال این توان باعث صرفه‎جویی های بسیاری نیزمی گردد :
کاهش افت ولتاژ : خازن ها به دلیل خنثی کردن جریان پیش فاز عناصر القایی جریان مصرف شده کل را کم می کنند و کم شدن این جریان باعث کم شدن تلفات در سیم ها و کاهش افت ولتاژ در سیم ها میشود.
استفاده کردن از کل آمپراژ برق خریداری شده : بدلیل کاهش جریان مصرفی توضیح داده در بند 1 می توان جریان بیشتری از شبکه برق درخواست کرد بدون آنکه هزینه اضافی جهت خریداری کردن این جریان پرداخت شده باشد.
کاهش بیش از نیمی از هزینه قبوض برق : هنگامی که خازن در محل مصرف وجود نداشته باشد کنتور راکتیو اداره برق علاوه بر کنتور اکتیو شروع به محاسبه هزینه برق می کند.
هزینه محاسبه شده توسط کنتور راکتیو تقریبا برابر کنتور اکتیو و در بعضی موارد از آن نیز بیشتر میباشد. یعنی بدون وجود تابلوهای بانک خازنی هزینه برق مصرفی تقریبا 2 برابر بیشتر از زمانی است که تابلو های بانک خازنی وجود دارند.
با توجه به مطالب فوق مشخص میشود که استفاده از تابلوهای بانک خازنی امری بهینه از نظر اقتصادی بوده و حتی میتوان گفت که نصب این تابلوها در محیط های صنعتی لازم و واجب است.
شایان ذکر است که هزینه ای که جهت تهیه تابلوهای بانک خازنی صرف میشود در کمتر از یک سال از طریق صرفه جویی ای که در پرداخت هزینه برق بوجود می آید به کار فرما باز گردانده میشود. این شرکت ضمن ارائه راهکار و آنالیز شبکه جهت محاسبه یک بانک خازنی مناسب و تنظیم ضریب قدرت در اقتصادی ترین حالت نسبت به محاسبه و طراحی و ساخت تابلوهای بانک خازن اقدام مینماید . همچنین با داشتن تجربه نسبتاً بالا در تهیه و نصب فیلترهای حذف هارمونیک نقش مفیدی در مدیریت مصرف انرژی بعهده دارد.
• کاهش هزینه تعویض کنتاکتورهای معمولی
• طول عمرزیاد
• کاهش تلفات در حالت وصل
• عدم وجود ولتاژ های خطرناک
• نیاز به تعمیر و نگهداری کمتر و درنتیجه کاهش توقف کاربانک خازنمشخصات آگهی دهنده
نام : محمد عبدی
تلفن : 09121544002-56450722
تلفکس : 56869869
ایمیل : noorasa.noor@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۶ مرداد ۱۳۹۴
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
1300
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : جاده ساوه، نصیرشهر، جاده قرمز، بن بست 4

مشاهده تمام آگهی های محمد عبدی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر