عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

لول گیج مغناطیسی

بخش : صنعت

زیر گروه : لوازم صنعتی

لول گیج مغناطیسی
طرز کار : این دستگاه بر اساس قوانین فیزیکی نیروی فشار مایعات و خاصیت جذب و دفع قطبهای غیر همنام و همنام آهنربا طراحی شده است . بدنه لول گیج، لوله ای استوانه ای شکل می باشد که از ناحیه نازلهای مربوطه به صورت عمودی برروی مخازن نصب می گردد. مایع درونی مخزن از طریق نازل پایین به داخل لوله استوانه ای هدایت شده و توپی دارای آهنربای دائمی را شناور می سازد.

با تغییر سطح مایع شناور به حرکت درآمده و با روبروی هم قرار گرفتن آهنربای توپی و فلپها و تغییر رنگ فلپها سطح مایع درون مخازن نشان داده می شود. بوسیله سنسورهایی که بر روی این دستگاه نصب می گردند می توان فرمانهای لازم را توسط پانل الکتریکی مربوطه مستقیما به تابلوهای اصلی برق ارسال نمود و بدین طریق با Start و Stop کردن الکترو پمپهای تغذیه مخازن، سطح مایع را در ارتفاع موردنظر کنترل نمود. یا با نصب لول تــرانسمیتر برروی این دستگـــــاه می توان با ارسال جریان خروجی )4…20(mA به سیستم های PLC یا مانیتورینگ در محل های جداگانه ای سطح سیال را مشاهده و کنترل نمود .

مزایا: 1)بدلیل عدم ارتباط مکانیکی و الکتریکی بین قطعات داخل و خارج مایع، با امنیت بیشتری قابل نصب می باشد. 2)امکان دیدن سطح مایع درون مخازن از فواصل دور 3)دارای قابلیت تغییر زاویه دید صفحه نشان دهنده 4) مقاوم و غیر قابل نشت 5) قابل ساخت برای حرارت و فشار کاری بالا 6) قابل ساخت جهت نصب از کنار و بالای مخازن7) دارای قابلیت ارسال فرمانهای الکتریکی (ON-OFF) یا خروجی )4…20(mA 8)قابل تنظیم بودن موقعیت نصب سنسورها 9) امکان استفاده از سنسورهای بیشتر و افزایش ضریب اطمینان عملکرد دستگاه سنسورهای طراحی شده برای استفاده در این محصول: S11 , S12 , S13 , S14 , LT-20 , CP-22 , CPG-23 می باشد.

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما :

http://www.petrosazehco.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت پترو سازه
تلفن : 66554911-4
ایمیل : petrosazehco@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۵ تير ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ (89 روز باقی مانده)
2526
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان ستارخان، کوچه عنبرافشان، پلاک 20
لینک آگهی : www.petrosazehco.ir

مشاهده تمام آگهی های شرکت پترو سازه
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر