عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

تله بخار فلوتر ترموستاتیکی

بخش : صنعت

زیر گروه : لوازم صنعتی

تله بخار فلوتر ترموستاتیکی
توضيحات : تله بخار فلوتر ترموستاتيکي با متريال بدنه GGG40، ماکزيمم دماي کاري 250 درجه، ماکزيمم فشار کاري 16 بار، درسه حالت اختلاف فشار کاري (14 و 10 و 5/4)، در دو حالت اتصال دنده اي و فلنجي، داراي يک سال گارانتي و ده سال خدمات پس از فروش، آماده تحويل.

درخطوط تاسیسات بخار و تجهیزات مربوط به آن کاربرد دارد. متریال بدنه : GGG-40.3 ماکزیمم فشارکاری : 16bar ماکزیمم دمای کاری : 250C ماکزیمم اختلاف فشار : 4.5,10,14bar نحوه اتصال : فلنجی و دنده ای سایز فلنجی و دنده ای:
1/2,3/4
وزن(فلنجی): 4.4,4.6 kg
وزن(دنده ای):
3 kg

موارداستفاده : 1 -مبدلهای حرارتی 2- دیگهای پخت 3- منابع کوئلی 4- تبخیر کننده ها 5- یونیت هیترها 6- خطوط بخار 7- خشک کننده ها کاربرد : درخطوط تاسیسات بخار و تجهیزات مربوط به آن ، به دلیل تبادل حرارت در اثر تماس با محیط و انتقال انرژی حرارتی، کل بخار و یا مقداری از آن به کندانس تبدیل می شود.کندانس بوجود آمده ضمن ایجاد ضربه های موثر به خطوط لوله می تواند دمای سیستم را کاهش دهد و مانع حرکت بخار در داخل لوله ها گردد.

برای جلوگیری از موارد فوق و بالا بردن راندمان سیستم و نیز جهت انتقال حداکثر انرژی حرارتی و استفاده بهینه از آن، کندانس ایجاد شده می بایست بلافاصله از سیستم خارج شده و به منابع کندانس هدایت شود؛ این عمل توسط تله بخار صورت می گیرد. طرز کار : یک شناور با مکانیزم ساده بوسیله اهرم متصل به آن دریچه خروجی را با یک ساچمه براساس میزان کندانس داخل تراپ باز و بسته می کند. باز شدن دریچه تدریجی بوده و با توجه به میزان کندانس بازمی شود و تغییرات لحظه ای فشار تاثیری بر روی آن ندارد این تیپ از تله بخارها بویژه در جاهایی که میزان کندانس زیاد و دائمی می باشد موردنیاز بوده و در سیستم های انتقال انرژی حرارتی از قبیل مبدلهای حرارتی و منبع کوئلی و سایر موارد مشابه بسیار مناسب می باشد. این نوع تله بخارها دارای ترموستاتی می باشند که از این طریق هوا و گازهای زائد نیز از سیستم خارج شده و عملکرد صحیح تله بخار را باعث می گردد. همچنین اگر در مواقعی برای فلوتر مشکلی ایجاد بشود تخلیه کندانس بوسیله ترموستات صورت می گیرد.

اطلاعات بيشتر در وب سايت ما :

http://www.petrosazehco.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت پترو سازه
تلفن : 66554911-4
ایمیل : petrosazehco@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۵ تير ۱۳۹۱
انقضاء : ۲۴ دي ۱۳۹۷ (89 روز باقی مانده)
2512
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان ستارخان، کوچه عنبرافشان، پلاک 20
لینک آگهی : www.petrosazehco.ir

مشاهده تمام آگهی های شرکت پترو سازه
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر