عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

لول سوییچ

بخش : صنعت

زیر گروه : لوازم صنعتی

لول سوییچ
در دیگ های بخار،مخازن کندانس،دی اریتورها،منابع تحت فشار و تانک های سوخت کاربرد دارد. نوع اتصال : فلنجی و دنده ای ماکزیمم فشار طراحی : 25 bar

ماکزیمم دمای طراحی : 300 C ماکزیمم فشارکاری : 16 bar ماکزیمم دمای کاری : 220 C ظرفیت سوئیچ ها : 380VAC - 4A or 220VDC - 1.25A کنترل رنج : 15-30mm موارد استفاده : 1-دیگ های بخار 2- مخازن کندانس 3- دی اریتورها 4-منابع تحت فشار 5-تانک های سوخت طرز کار : تغییر سطح مایع، موجب حرکت شناور داخل محفظه دستگاه می شود و این حرکت از طریق اهرم ارتباطی و چرخش محورها به وسیله بازوی نگهدارنده به کلیدهای جیوه ای منتقل می شود و موجب حرکت جیوه داخل کلید از یک سمت به سمت دیگر می گردد که در نهایت باعث برقراری جریان مابین الکترودهای آن می شود. بدین طریق می توان فرمانهای (ON-OFF) را به مدارهای الکتریکی ارسال و تجهیزات مختلف از جمله الکتروپمپ ها، سلونوئیدها و غیره را کنترل نمود.

ویژگی ها: 1- کنترل مستمر و منظم سطح سیال در وضعیت NO-NC -2 قابل نصب در مکان هایی با حرارت بالا 3- قابل نصب در مکان هایی که نیاز به ضریب اطمینان بالا دارد. 4- قابل نصب در مکان های پرخطر که احتیاج به مجوز و گواهی عملکرد دارد. 5- عدم احتیاج به تعمیرات و سرویس پیاپی 6- دارای آب بندی کامل با استفاده از مکانیزم بلوز سیل می باشد.

اطلاعات بیشتر در وب سایت ما :

http://www.petrosazehco.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت پترو سازه
تلفن : 66554911-4
ایمیل : petrosazehco@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۵ تير ۱۳۹۱
انقضاء : ۲۴ دي ۱۳۹۷ (89 روز باقی مانده)
2644
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان ستارخان، کوچه عنبرافشان، پلاک 20
لینک آگهی : www.petrosazehco.ir

مشاهده تمام آگهی های شرکت پترو سازه
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر