عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

کپسول آتش نشانی ارزانتر از کارخانه

بخش : صنعت

زیر گروه : ابزار و يراق

کپسول آتش نشانی ارزانتر از کارخانه
خاموش کننده دفاتر اداری
خاموش کننده های 3 و 4 کیلوگرمی به منظور اطفاء حریقهای دفاتر اداری و مناطقی که دارای بار حریق پایین میباشند مورد استفاده قرار میگیرند . مواد اطفایی درون این کپسولها پودر بیکربنات سدیم است . با توجه به حجم کوچک این کپسولها ، آنها را به عنوان گزینه مناسب در حریقهای ماشینهای سنگین توصیه مینماییم.

خاموش کننده CO2
خاموش کننده گاز دی اکسید کربن بهترین خاموش کننده برای حریقهای تجهیزات الکتریکی میباشد . با توجه به اینکه این ماده هادی جریان برق نیست وهیچ اثری پس از اطفاء از خود بر جای نمیگذارد توصیه میشود از این خاموش کننده در حفظ تجهیزات الکتریکی باارزش همچون کامپیوتر استفاده نمایید. بدنه این خاموش کننده ها بسیار ضخیم تر از خاموش کننده های پودری بوده و توانایی تحمل 250 بار فشار را در خود دارند . بدنه دارای 5 سال گارانتی میباشد .

خاموش کننده کارخانجات
خاموش کننده های 50 کیلوگرمی در مناطقی که بار سوخت بسیار بالایی دارند مورد استفاده قرار میگیرند . با توجه به حجم مواد اطفایی موجود در این خاموش کننده ها و بالطبع وزن سنگین آنها، برای آنها چرخ طراحی شده است . مواد اطفایی پودر بیکربنات سدیم است . این خاموش کننده ها در دو نوع تحت فشار و بالن بغل موجود است . توصیه میشود از نوع بالن بغل در محیط کار استفاده نمایید.

خاموش کننده کف
خاموش کننده های آب و کف بهترین خاموش کننده برای حریقهای چوب، کاغذ ، پارچه و مایعات و گازهای قابل اشتعال میباشند . این خاموش کننده ها با توجه به توانایی خنک کنندگی بسیار بالای آب دمای حریق را بسیار سریع کاهش میدهند و عامل کف بصورت لایه ای سطح حریق را پوشانده و مانع رسیدن اکسیژن به حریق میگردد . در نتیجه آتش در مدت زمان کوتاهی اطفاء میگردد . قسمت داخلی خاموش کننده اپوکسی شده تا از زنگ زدگی آن جلوگیری و عمر دستگاه افزایش یابد .از این خاموش کننده بر روی حریقهای الکتریکی استفاده نکنید زیرا آب هادی جریان برق است .

خاموش کننده منازل
کپسولهای آتش نشانی در اوزان 6 و 12 کیلوگرمی دارای قدرت اطفایی بسیار بالا بوده و جهت اطفاء حریق در مراحل اولیه طراحی شده اند . رنگ آمیزی بدنه این خاموش کننده ها به صورت الکترواستاتیک میباشد. این کپسولها برای اطفاء حریق مایعات و گازهای قابل اشتعال بسیار مناسب میباشند . نصب این کپسولها در مجتمعها و منازل ابزاری بسیار مناسب در کنترل حریق خواهد بود .

خاموش کننده اتومبیل
خاموش کننده اتومبیل در اوزان 1الی 2 کیلوگرمی جهت اطفاء حریق ماشینهای سبک بسیار سریع و در مدت حداکثر 3 ثانیه به طور موفق حریق را اطفاء مینماید. این توانایی بی نظیر مرهون استفاده از مکانیزم فوق العاده اطفایی و پودر آتش نشانی با کیفیت بسیار عالی است . جهت سفارش کالا با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید .

توپ آتش خاموش کن
توپ آتش خاموش کن اتوماتیک جدیدترین محصولات 2010 با قیمت باور نکردنی ویژگیهای منحصر به فرد توپ آتش خاموش کن وزن کم ، یک کیلو دویست گرم استفاده سریع و آسان بدون نیاز به نیروی انسانی فعال شدن در 3 الی 5 ثانیه در اثر گرمای آتش بصورت اتوماتیک پخش آژیر هنگام عمل کردن آتش خاموش کن خنثی کردن آتش تا اطراف 8.5 متر مکعب آتش دارای 16 گواهینامه بین الملی معتبر قابل استفاده در کارخانجات - اماکن عمومی - بانکها - مراکز نظامی - بیمارستانها و منازل قابل استفاده توسط افراد کم سن وسال ویا افراد بزرگسال بدون نیاز به آموزش خاص .

کپسول کف آتش نشانی
کپسول کف آتش نشانی بهترین خاموش کننده در حریق مایعات قابل اشتعال به خصوص آتش سوزی بنزین اتومبیل است . نحوه عملکرد این خاموش کننده بدین صورت است که کف با ایجاد لایه ای بر روی حریق مانع رسیدن اکسیژن به آن شده و در نتیجه آتش اطفاء میگردد. این خاموش کننده حریق نوع اول یعنی چوب ، کاغذ ، پارچه و.... را به راحتی اطفا مینماید
فروش انواع کپسولهای آتش نشانی total،doka،gloria به همراه کلیه مدارک قانونی با بهترین قیمت .....

به سایت ما مراجعه کنید
. www.azarnejat.com ، www.azarnejat.ir
یا با شماره تلفن 09113210907 ،09353670571،01213481350 تماس بگیرید.

http://www.azarnejat.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : رضا حامی
تلفن : 09113210907
تلفکس : 01213481350
ایمیل : reza.hami@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۱ مهر ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (62 روز باقی مانده)
3951
بازدید
منطقه : مازندران
موقعیت : آمل
لینک آگهی : www.azarnejat.com

مشاهده تمام آگهی های رضا حامی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر