عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

عسل طبیعی سیالان خزر

بخش : صنعت

زیر گروه : توليد مواد غذايی

عسل طبیعی سیالان خزر
این آگهی منقضی شده است !

عسل طبیعی سیالان خزر، بزرگترین مجموعه پرورش زنبور عسل (Beekeeping) با شهد 100% طبیعی و خالص و

تولیدکنندۀ :
عسل و دارچین- عسل و گردو- عسل و فندق- عسل و پسته- عسل کرمی- شهد عسل طبیعی- و ترکیبی از عسل طبیعی با بسیاری از خوراکیهای مقوی و سالم دیگر.

انجام کلیۀ فرآیندهای مربوط به فرآوری عسل طبیعی، تولید موم و آج موم زنبور عسل با کیفیتی بینظیر در خاورمیانه، با استاندارد داخلی و دارندۀ لیسانسهای بین المللی از چند کشور اروپایی.

شرکت عسل طبیعی سیالان خزر، شرکتی معتبر، شناخته شده، برتر و پویا با هدفی متعالی در راستای اشتغال زایی و گامهایی نوین بسوی پیشرفت این صنعت غذایی پر ارزش، خود را خدمت گذار مردم و کشور میداند.این شرکت با توان تولید بسیار بالا در منطقۀ خوش آب و هوای تنکابن، در دامنه پرگل و زیبای رشته کوه البرز تأسیس شده است و با استفاده از پیشرفته ترین تجهزات فرآیند بسته بندی عسل طبیعی و امور مربوط به عسل طبیعی، که از کشورهای صنعتی آلمان و دانمارک، برای اولین بار در خاورمیانه وارد کشور نموده است، و با استفاده از شهد گلهای طبیعی جمع آوری شونده توسط زنبورهای عسل، بصورت کاملاً تخصصی روی این مادۀ غذایی با ارزش مانور می دهد.

از افتخارات شرکت عسل سیالان خزر، درمان برخی بیماریها توسط عسلهای طبی ویا عسل طبیعی خوراکی این شرکت، بر اساس آمار و تحقیقات رسیده، میباشد. برای مشاهده خواص دارویی و یا سایر محصولات مانند: عسل هتلی، عسل نفری، عسل مسافرتی، عسل خانگی، ترکیب عسل طبیعی وگردو، معجون عسل طبیعی و بادام، عسل طبیعی و دارچین، هدایای جانبی، قیمتهای عالی نسبت به سایرین و نیز خرید اینترنتی به سایت مراجعه نمائید.

پذیرش نمایندگی:
با توجه به کثرت تقاضا از سراسر کشور و گاهاً برخی کشورها،شرکت عسل سیالان خزر، به اشخاص حقیقی و حقوقی معتبر، نمایندگی فروش و پخش عسل طبیعی این شرکت را واگذار مینماید.

http://www.sialanhoney.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : عسل سیالان خزر
تلفن : 01924256712-20
تلفکس : 01924256711
ایمیل : pa.dash@yahoo.com
آیدی یاهو : marderuz
تاریخ ثبت آگهی : ۳ آبان ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
3001
بازدید
منطقه : مازندران
موقعیت : مازندران
آدرس : تنکابن، خرم آباد، مزرک، صندوق پستی 48115686، عسل سیالان خزر
لینک آگهی : www.sialanhoney.com

مشاهده تمام آگهی های عسل سیالان خزر
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر