عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

واردات قطعات و تجهیزات خاص از سرتاسر دنیا

بخش : خدمات

زیر گروه : خدمات بازرگانی

واردات قطعات و تجهیزات خاص از سرتاسر دنیا
آیا برای واردات کالاهای خاص خود از چین، اروپا، آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه، ژاپن یا بطور کلی از سرتاسر دنیا با مشکلی روبرو هستید. آیا برای واردات کالای خاص خود نیاز به یک همراه دارید که به تواند با توجیه فنی، enduser, license export برای محصول شما تهیه نماید. ما به عنوان یک شرکت بازرگانی با پشتوانه فنی خود همراه شما در این عرصه خواهیم بود.

شرکت نایکو هم اکنون برای تامین تجهیزات خود در حوزه های High technology از کشورهای مختلف زنجیره تامین مناسب و مطمئنی را فراهم نموده و آمادگی دارد تا نیازهای شما در حوزه های با فناوری برتر مانند:
الکترونیک، مخابرات ، اتوماسیون، کنترل، ابزار دقیق، برق صنعتی و قدرت، کامپیوتر، نرم افزار، مهندسی پزشکی، فیزیک، حالت جامد، لیزر و اپتیک، پلاسما، فیزیک پزشکی، آکوستیک و صوت، هواشناسی، فیزیک دریا، مواد، شیمی، پلیمر و کامپوزیت، نفت و گاز و پتروشیمی، مکانیک، مکاترونیک، انرژی های نو، هوافضا، دریایی، هوایی و فضایی، بیو تکنولوژی، نانو تکنولوژی، سیستم های آزمایشگاهی، سیستم های تحقیقاتی و دانشگاهی، سیستمهای کنترل کیفیت و خطوط تولید، حتی کالاهای دست دوم مورد نیاز شما را نیز از طریق این کانال فراهم نماییم.

قابل ذکر است در حال حاضر مراکز متعددی مانند: دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور (شریف، شهید بهشتی، مازندران، امیرکبیر، تهران، کاشان و ...)، مراکز صنعتی و دفاعی، شرکت ها و صنایع تولیدی، فروشگاه ها و شرکت های توزیع کننده؛ مشتریان این خدمات نایکو می باشند.

در صورت تمایل خواهشمند است درخواست خود را به بخش مهندسی تامین شرکت نایکو از طریق پست الکترونیک sch.naico@gmail.com و یا به شماره 76250099-021 فکس نمائید.

همراه با ما در اوج فن آوری
تامین کالا از سرتاسر دنیامشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت نایکو
تلفن : 76250099
تلفکس : 76250099
ایمیل : sch.naico@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۴ شهريور ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (30 روز باقی مانده)
2716
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران

مشاهده تمام آگهی های شرکت نایکو
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر