عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء

سولفات آمونیوم

بخش : خدمات

زیر گروه : خدمات بازرگانی

سولفات آمونیوم
کیمیا پارس شایانکار
سولفات آمونیوم پودری

سولفات آمونیوم کریستال
سولفات آمونیوم محلول در آب
سولفات آمونیوم با کیفیت صادراتی

سولفات آمونیویم یك نمك غیر آلی با كارایی بسیار زیاد است. مهمترین كاربرد آن تهیه كود شیمیایی است. این ماده شامل 21% نیتروژن به شكل یون آمونیوم مثبت و 24% سولفور به شكل آنیون منمفی سولفات است. وجود سولفات در كود برای كاهش PH خاك است.
ازت فراوان تـرین عنـصر مـوجود در جو میباشد. و در بین عـناصر پر مصرفترین عنـصر بوده كه بصورت یونهای نیترات NO3-1 و آمونیم NH4 1 و اوره CH4N2O از طریق ریشه ها جذب و پس از انتقال به برگها در سنتز اسیدهای آمینه دخالت و نهایتا پروتئینها را ایجاد می نماید.

ازت بخش مـهمی از سـایر تركیبات آلی نظیر رنگدانه كلروفیل و كوآنزیـم ها را تشكیل میدهد. ازت رشد رویشی درخت را تحریك میكند و در صورت مصرف زیاد منجر به ایجاد بافتهای نرم و افزایش پاجوش و تنه جوش در درخت شده و بر فرآیند تولید محصول اثر معكوس میگذارد .

ازت خاك از دو منـبع كودهای آلی و شیمیایی تأمین میگردند. كودهـای حیوانی و كـودهای سبز نیترات یك آنیون بسیار محلول است كه بوسـیله خاك جذب نمی شود و از اینرو براحتی میـتواند بطرف ریشه ها حركت كند و یا بوسیله آبشویی از دسترس گیاه خارج شود. اوره نیز متحرك و علی رغم جذب آسان میتواند با آبشویی از دسترس خارج شود، اما آمونیوم بار مثبت دارد و مثل سایر كاتیونها جذب ذرات خاك میشود و از اینرو تحرك و آبشویی آن محـدود است.
سولفات آمونیوم نوعی کود است و این کود ٢١ درصد ازت و ٢٤ درصد گوگرد دارد و اسیدزا بوده و بهترین کود برای شرایط خاک های ایران است.
چنانچه خاک قلیایی وPH آن بالا باشد با مصرف کود سولفات آمونیوم تاحدودی PH کاهش می یابد.

سولفات آمـونیوم بهترین منبع تامین ازت و گوگرد برای،درختان میوه و آن دسته از محصولات زراعی است که به این عناصر نیاز فراوان دارند.از آنجا که ازت این کود به شکل آمونیوم و گوگرد آن به شکل سولفات است،آمونیوم به صورت تبـادلی به ذرات رس متصل گردیده و کمتر از کـودهای ازته دیگر در خاک شسته می شود.

مـزایای استفاده از سولفات آمونیوم بر سایر کودهای ازته نظیر اوره ، دارا بودن ازت آمونیاکی می باشد که این نوع ازت با کمترین مقدار مصرف انرژی توسط گیاه به سرعت جذب و در متابولیسم گیاه به مصرف می رسد و از طرف دیگر هـمراهی گوگرد به شکل سـولفات در این کود به همراه ازت مـوجب تنظیم PH خاک و تسهیل جذب سـایر ریز مغذی های موجود در خاک نظــیر آهن ، روی ، مس و منگنز می گردد. کشت هایی نظــیر مـرکبات ، انگور و پسته که به اوره حساس می باشند و موجب بـروز زردی در بـرگها می شـود با استفاده از سـولفات آمونیوم علاوه بر رفع زردی برگهای پیر که به دلیل کاهـش ازت خاک می باشد رفـع زردی برگهای جوان را نیز که به دلیل کمبود گوگرد می باشد را نیز برطرف می سازد.

کاربرد سولفات آمونیوم :
* استفاده در زمین های کشاورزی و باغات
* تولید انواع کود کشاورزی
* تهیه پودر های اتش نشانی ، دباغی و تصفیه آب

سایر سولفات ها :
سـولفـات آهن ، سـولفـات مس ، سـولفـات روی ، سـولفـات منگنز ، سـولفـات منیزیم ، سـولفات آمونیوم ، سولفات آلومینیوم ، سولفات نیکل ، سولفات سدیم ، سایر سولفات های دیگر.....

http://www.shayankar.ir


مشخصات آگهی دهنده

نام : کیمیا پارس شایانکار
تلفن : 09370451862، 09359898822
تلفکس : 021-88997735
ایمیل : info@shayankar.ir
تاریخ ثبت آگهی : ۱۵ بهمن ۱۳۹۲
انقضاء : ۱۳ فروردين ۱۳۹۶ (75 روز باقی مانده)
954
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : میدان فاطمی، میدان گل ها، بن بست نهم، پلاک 1، واحد 1
لینک آگهی : www.shayankar.ir

مشاهده تمام آگهی های کیمیا پارس شایانکار
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنرlogo-samandehi