عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

خاک فسفات

بخش : خدمات

زیر گروه : خدمات بازرگانی

خاک فسفات
کیمیا پارس شایانکار
خاک فسفات

فسفر : یك عصر تشكیل دهنده تمام بافتهای گیاهی است كه بویژه در بخشهای جوان، گلها و بذرها به مقدار زیادی وجود دارد. وجود این عنصر برای تقسیم سلولی و نمو بافتهای مریسمی ضروری است. فسفر عنصر تشكیل دهنده بسیاری از تركیبات مانند اسیدهای نوكلئیك، فسفرلیپیدها و كوآنزیم هایی مانند آدنوزین تری فسفات میباشد. نهالهای جوان به فسفر زیادی برای تحریك رشد ریشه ها دارند.
كمبود فسفر بر رشد كلی درخت و ریشه ها اثر گذار است. در این حالت شاخه ها كوتاه و باریك شده برگهای جوان كوچك میگردند و زودتر از سایر برگها میریزند، همچنین گلدهی درختان بطور چشمگیری تحت تاثیر كمبود فسفر كاهش میابد و رسیدن و بلوغ میوه ها نیز به تاخیر می افتد. قرمز شدن ساقه و ارغوانی شدن برگها و خشك شدن نوك برگهای پیرتر از علائم كمبود فسفر میباشد زیرا این كمبود بر تشكیل سریعتر رنگدانه های آنتی سیانین اثر گذار است.
جذب فسفر عملا در خاكهای اسیدی و بازی با محدودیت مواجه است. در خاك اسیدی قوی فسفر بوسیله جذب مخصوص بر روی سطوح ذرات اكسید آلومینیم و آهن رسوب و به صورت فسفات آلومینیم و آهن محبوس میگردد. در خاكهای بازی فسفات كلسیم كم محلول تشكیل میشود و فسفر جذب شده از محلول خاك بوسیله ریشه ها با این فسفر جایگزین میشود و اگر كود فسفری به خاك اضافه شود بیشتر آن برای ریشه ها غیر قابل جذب میباشد .

و دیگر مواد معدنی :
خاک منـگنز ، سنگ منگنز ، گوگرد معدنی ، خاک فسفات ، کربنات کلسیم ، آهک هیدراته ،
باریت ، پرلیت ، تالک ، کائولن ، بالکلی ، زئولیت ، بنتونیت ، دولـومیت ، ســیلیـس ،فلدســپات ،
سـنگ مس ، اکسـید آهن ، اکسـید مس ، اکسـید روی ، گیلسـونایت ، قیر معدنی ، خاک قـرمز ، خاک اخـری ، سنگ کرومیت ، دی اکسید منگنز سنگ آهن هماتیت ، سنگ آهن مگنتیت

http://www.shayankar.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : کیمیا پارس شایانکار
تلفن : 09370451862، 09359898822
تلفکس : 021-88997735
ایمیل : info@shayankar.ir
تاریخ ثبت آگهی : ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
انقضاء : ۷ اسفند ۱۳۹۶ (72 روز باقی مانده)
1451
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : میدان فاطمی، میدان گل ها، بن بست نهم، پلاک 1، واحد 1
لینک آگهی : www.shayankar.ir

مشاهده تمام آگهی های کیمیا پارس شایانکار
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر