عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

طراحي و ساخت انواع باسكول جهت دامپ تراك

بخش : صنعت

زیر گروه : معدن

طراحي و ساخت انواع باسكول جهت دامپ تراك
رونق اقتصادی و توسعه پایدار هر جامعه ای بستگی زیادی به استفاده از تكنولوژی روز ، تجهیزات مدرن و استفاده از علوم جدید در آن جامعه دارد. بی شك وقتی مبحث تكنولوژی ، صنعت و ماشین آلات مطرح می شود لزوم وجود ساختاری هدفمند در جهت كتنرل و تعیین پارامترهای مترولوژیكی و شاخصهای اوزان و مقیاسها مطرح می گردد . این نكته نشان دهنده اهمیت شركتهای تولید كننده یا توزین كننده ادوات و تجهیزات سنجش ، مقیاس و كالیبراسیون است. لذا ما مشاوره ، طراحی و تولید انواع باسكول جاده ای 50 و 60 تن ، باسكول فوق سنگین جاده ای كمر شكن ، باسكول های معدنی دامپ تراك ، باسكول سنگین در ابعاد درخواستی ، ساخت تجهیزات توزین ، اتوماسیون صنعتی ، مکانیزاسیون و تولید ابزار دقیق اعم از ارائه مشاوره ، فروش ، نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری و فروش انواع ابزار دقیق اندازه گیری ، انواع باسکول های مدرن و حرفه ای جاده ای (تریلی کش ، کامیون کش ، خاور کش ، نیسان کش) در مدلهای تمام بتن پیش ساخته همراه با فونداسیون ، بتن فلزی و تمام فلزی (روی زمین – داخل زمین) را عهده دار شده ایم .

با عنایت به اینكه یكی از پارامترهای حائز اهمیت در فرآیند توزین وسیله نقلیه بر روی باسكولهای سنگین جاده ای بار محوری می باشد ، لذا رعایت استاندارد ها و مقررات حمل بار از سوی وزارت راه و ترابری از درجه اهمیت خاصی برخوردار است . كه در ذیل به بار محوری مجاز قابل تردد در جاده های كشور اشاره می گردد.

تعریف بار محوری : فشار یا نیروی وزن وارده از سوی هر یك از محور های وسایل نقلیه بر سطح راه را بار محوری می نامند.
محور راهنما (دو چرخ) شش تن
محور منفرد (چهار چرخ) سیزده تن
محور زج (هشت چرخ) بیست تن
تبصره 1- چنانچه فاصله دو محور مجاور از یكدیگر كمتر از دو متر باشد، آن دو محور را روی هم محور زوج می نامند و اگر فاصله از دو متر بیشتر باشد هر كدام محور منفرد محسوب می شود.

تبصره 2- چنانچه فاصله دو محور از یكدیگر كمتر از دو متر باشد ، آن دو محور را روی هم محور زوج نامند و اگر فاصله از دو متر بیشتر باشد هر كدام محور منفرد محسوب می شود.

با توجه به موارد فوق ظرفیت باسكول بر اساس بار محوری و گسترده مجاز وارد بر آن می باشد و دوره تضمین كالا در صورت رعایت حداكثر بار قابل توزین توسط باسكول (بار محوری و گسترده مجاز قابل تردد در جاده های كشور بر اساس مقررات حمل بار از سوی وزارت راه و ترابری) معتبر خواهد بود.

این در حالی است كه در رابطه با باسكولهای توزین دامپ تراك وضعیت كاملاٌ متفاوت می باشد. از آنجائیكه ظرفیت ، ابعاد ، قطر چرخ ، بار محوری و كاربری و نوع تردد ‌دامپ
تراك با باسكولهای دیگر جاده ای از جمله باسكول های 60 تن تریلی كش متفاوت بوده و همچنین نوع تولید آن با توجه به موارد فوق الاشاره و نیاز مشتریان جنبه كاملاً سفارشی به خود خواهد گرفت. لذا طراحی ، تولید و ساخت این نوع سیستم های توزین متاثر از اطلاعات و داده های ارسالی از سوی شركت بهره برداری از این نوع باسكولها می باشد.

ضمناً در صورت درخواست کسب اطلاعات بیشتر نام شرکت ، نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تلفن و شماره فکس خود را به اینجانب ایمیل تا در اسرع وقت نسبت به ارسال اطلاعات ، کاتالوگها و موارد درخواستی به صورت رایگان اقدام گردد.

قیمت کالا : كاملاٌ اقتصادی ریال
http://www.truckscale.blogfa.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : رضا هاشمی
تلفن : 09122020544، 81661076
تلفکس : 02188846662
ایمیل : reza_hashemi72@yahoo.com
آیدی یاهو : reza_hashemi72
تاریخ ثبت آگهی : ۱ ارديبهشت ۱۳۹۰
انقضاء : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ (52 روز باقی مانده)
3734
بازدید
منطقه : مرکزی
موقعیت : فروش و نصب در كليه استان ها و شهرستان های كشور
آدرس : میدان فردوسی، ابتدای خيابان سپهبد قرنی، شماره 29
لینک آگهی : www.truckscale.blogfa.com

مشاهده تمام آگهی های رضا هاشمی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر