عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

طراحی نوين در توليد انواع باسكول های بتنی پيش ساخته مطابق با استاندارد جديد 10274

بخش : صنعت

زیر گروه : اتوماسيون صنعتی

طراحی نوين در توليد انواع باسكول های بتنی پيش ساخته مطابق با استاندارد جديد 10274
خلاقیت و ابتكار در طراحی و ساخت انواع باسكول تمام بتن پیش ساخته

در جهت کاهش هزینه تمام شده خرید باسکول و در عین حال پائین آوردن زمان نصب و راه اندازی اقدام به تولید باسکولهای تمام بتن با فونداسیون بتنی برای اولین بار در کشور و خاور میانه نموده است. این شرکت در جهت توسعه فعالیتهای تولیدی و تجاری و حرکت همسو با تکنولوژی روز جهانی ، ارتباط تنگاتنگ با مراکز معتبر علمی داخلی و خارجی و کمپانی های همکار در سطح جهان را سرلوحه کار خود قرارداده است. در این راستا و در جهت بهره وری بهینه از پارامترهای تولید و بویژه مدیریت زمان به عنوان کلیدی ترین شاخص ، بر آن شدیم که از تکنولوژی باسکولهای بتنی از نوع مركب درکشور استفاده نمائیم . بدین منظور با مطالعات وسیع و بررسیهای به عمل آمده گزینه معتبری را درکشور جمهوری چک انتخاب و با رایزنیهای متعدد امتیاز تکنولوژی فوق را در سالهای گذشته اخذ و از نیمه دوم سال 1384 با بهینه سازی برخی از قالبها و تغییر در بعضی از مواد مصرفی افزودنی به فضل خداوند منان تولید باسکولهای بتنی را آغاز نمودیم ،که به مراتب از نمونه های مشابه کمپانی فوق الاشاره مستحکم تر می باشد. احداث استخر و حوضچه های متنوع در ابعاد و اعماق مختلف ، استقرار سیلوهای ذخیره سیمان ، استقرار دستگاه ایستگاه مرکزی بتن (بچینگ پلانت) ، انواع و اقسام برش و خم میلگرد ، انواع و اقسام ویبراتورهای برقی و بنزینی ، تجهیزات تسطیح بتن و انواع دستگاههای جوش ، انواع جرثقیل های سنگین و فوق سنگین دروازه ای و وسایل حمل و نقل داخلی ، برخی از اقداماتی است که در تولید باسکولهای بتنی صورت پذیرفته است. جهت استحکام سازه های بتنی پس از ساخت و خروج از قالبها ، آنها در استخرهای آب غوطه ور گردیده و پس از مدت لازم آماده برای بارگیری به محل نصب معرفی شده از طرف مشتریان می گردد. کلیه عملیات ساختمانی و فونداسیون باسکولهای مزبور توسط شرکت با استفاده از ابزارهای لازم مهندسی همچون دوربینهای تراز یاب صورت می پذیرد.

به موازات انجام عملیات فوق جهت حصول اطمینان از کیفیت محصولات تولیدی آزمایشگاههای متنوع همچون آزمایشگاه بتن و آزمایشگاه سیستم های الکترونیک در کارخانه احداث شده است. حساسیت ویژه شرکت به مرغوبیت مواد اولیه مصرفی در تولید انواع باسکولها باعث گردید که علیرغم تهیه و تامین آنها از منابع معتبر داخلی و خارجی آزمایشات متنوعی را همچون کشش میلگردهای فولادی و ابعاد شن و ماسه های خریداری شده را نیز انجام دهیم .

بیان این مطلب ضروری است كه یك باسكول همانند حلقه های یك رنجیر می باشد كه این حلقه ها شامل :
فونداسیون
صفحه پلاتفرم
لودسل
نشاندهنده
جی باكس .

مزایای نصب باسكول های بتنی نسبت به انواع فلزی:
اقتصادی (قیمت تمام شده كمتر )
مستحكم و بادام (ایستادگی بیشتر نسبت به ضربه های وارده (بدلیل وزن بیشتر این نوع باسكولها بوده و موجب افزایش عمر كاركرد لودسلها میگردد)
ضریب انتقال دمای كمتر نسبت به باسكول فولادی (لودسلها را در مقابل تغییرات ناگهانی دما در طول زمان مصون نگهداشته و باعث كاهش خطای اندازه گیری می گردد)
مقاومت بهتری در مقابل عوامل جوی از قبیل رعد و برق، رطوبت زیاد، بارندگی، یخ زدگی و ... (نیاز به خدمات پس از فروش، تعمیرات و نگهداری را به حداقل رسانده و كارایی باسكول را افزایش می دهد.)
سایر مزایای استفاده از باسكول های بتنی مدل مركب
تولید و عمل آوری بتن در شرایط كاملاً كنترل شده جهت حصول بیشترین مقاومت قابل دسترسی بتن
استفاده از شن و ماسه شسته شده استاندارد
استفاده از بهترین نوع سیمان تولیدی در داخل كشور
شستشوی مجدد شن و ماسه مورد استفاده توسط تجهیزات شستشو در محل كارخانه
استفاده از دستگاههای پیشرفته آب شیرین كن برای زدودن كلیه مواد زائد آب و كلر زدایی و استفاده از آب تصفیه شده برای تولید بتن
تجهیز كارخانه به پیشرفته ترین سیستم تولید بتن كه دستیابی به بهترین كیفیت مواد را به راحتی مقدر می سازد.
استفاده از مرغوبترین آرماتورهای داخل كشور از نوع AIII و AIV
استفاده از افزودینهای مخصوص شامل الیاف پروپیلین برای افزایش استحكام بتن و جلوگیری از تركهای سطحی
تامین كلیه شرایط استاندارد برای محیط تولید بتن و بتن ریزی و كنترل شرایط محیطی شامل دما، رطوبت و نور مستقیم خورشید.
عمل آوری بتن در استخرهای آب جهت دستیابی به حداكثر استحكام قابل دسترسی
نصب و راه اندازی پلاتفرم باسكول در حداقل زمان
زمان مورد نیاز برای نصب و راه اندازی باسكول (حداكثر 3 روز)
امكان جابجایی مجدد فونداسیون و پلاتفرم باسكول و نصب در محل دیگر.
حداقل خاكبرداری مورد نیاز در محل نصب باسكول (عمق گودبرداری 65 سانتیمتر در مدل مركب داخل زمین)
اجرای فونداسیون توسط كارشناسان این شركت با تضمین اجرای دقیق و صحیح در حداقل زمان
تسهیل در شستشو و تمیز كردن سطح زیر باسكول و فونداسیون از گل و لای
دقت بسیار زیاد سیستم توزین
شایان ذكر است باسكول بتن فلز مركب (همسطح زمین) با استفاده از نظام كنترل كیفیت بر مبنای استاندارد ISO-9001-2000 طراحی و تولید می گردد. در كلیه مراحل نصب و راه اندازی و نگهداری باسكول كارشناسان كنترل كیفیت بر فرآیندهای انجام شده نظارت دقیقی دارند.

انجام این گونه عملیات توام با تولید باسکولهای سفارشی از جانب مشتریان بوده و ملاحظه می شود که به ندرت می توان واحد تولیدی را یافت که بصورت موازی احداث و توسعه سالنهای تولید و خطوط تولیدی را همگام با تولید محصولات انجام دهد . خوشبختانه با تلاش بی وقفه مدیران ، کارکنان و کارگران در سالهای گذشته و سال جاری نه تنها کلیه موارد مشروحه فوق در مدت زمان کوتاه انجام پذیرفته بلکه فروش شرکت نسبت به سنوات گذشته و در مدت مشابه افزایش فوق العاده چشمگیری را داشته است.

پیشنهاد می گردد از باسکولهای تمام بتن مدل مركب این شرکت که هزینه تمام شده آن بالغ بر 17 درصد پائین تر از باسکولهای مشابه فلزی و استحکامی 2 برابر آن را دارد، به صورتی که بدون نیاز به تعمیرات دوره ای و آچارکشی و گارانتی صفحه تا 5 سال خواهد بود استفاده شود.

مهمترین دلیل استقبال مشتریان از باسکولهای مركب بتنی مدت بسیار كوتاه انجام عملیات نصب و راه اندازی است به صورتی که در بدترین شرایط جوی و موقعیت مکانی کشور نهایتاً تا 5 روز کلیه عملیات نصب سازه های بتنی و تجهیزات الکترونیکی انجام و باسکول آماده بهره برداری قرار می گیرد.

همچنین این شرکت برای ارتقاء سطح خدمات پس از فروش خود از خردادماه 1385 با افزایش نیروهای تکنسین نصب و راه اندازی و تعمیرات به 75 نفر و دارا بودن 25 دستگاه وانت مزدا و كامیونت ISUZU در سراسر کشور در جهت انجام امور خدماتی موفق به افزایش 3 درصدی رضایت مندی مشتریان از طریق خدمات پس از فروش گردیده است.

ضمناً در صورت درخواست کسب اطلاعات بیشتر نام شرکت ، نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تلفن و شماره فکس خود را به اینجانب ایمیل تا در اسرع وقت نسبت به ارسال اطلاعات ، کاتالوگها و موارد درخواستی به صورت رایگان اقدام گردد.

قیمت کالا : كاملاً اقتصادی ریال
http://www.truckscale.blogfa.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : رضا هاشمي
تلفن : 02181661076، 66611493، 09122020544
تلفکس : 02188846662
ایمیل : reza_hashemi72@yahoo.com
آیدی یاهو : reza_hashemi72
تاریخ ثبت آگهی : ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
انقضاء : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ (52 روز باقی مانده)
3603
بازدید
منطقه : خراسان جنوبی
موقعیت : فروش و نصب در كليه شهرستان ها و استان های كشور
آدرس : تهران ، ميدان فردوسی ، ابتدای خيابان سپهبد قرنی ،‌شماره 29
لینک آگهی : www.truckscale.blogfa.com

مشاهده تمام آگهی های رضا هاشمي
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر