عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

فروشنده خاک فسفات

بخش : صنعت

زیر گروه : كشاورزی

فروشنده خاک فسفات
خاک فسفات

فسفر : یك عصر تشكیل دهنده تمام بافتهای گیاهی است كه بویژه در بخشهای جوان، گلها و بذرها به مقدار زیادی وجود دارد. وجود این عنصر برای تقسیم سلولی و نمو بافتهای مریسمی ضروری است. فسفر عنصر تشكیل دهنده بسیاری از تركیبات مانند اسیدهای نوكلئیك، فسفرلیپیدها و كوآنزیم هایی مانند آدنوزین تری فسفات میباشد. نهالهای جوان به فسفر زیادی برای تحریك رشد ریشه ها دارند.
حداكثر فسفر قابل جذب گیاه در PH خاك بین 6.5 تا 7.5 اتفاق می افتد فسفر در خاك بصورت H2PO4-1 و HPO4-2 و PO4-3 قابل جذب است كه در فرم اول بیشتر و سریعتر جذب میشود.
كمبود فسفر بر رشد كلی درخت و ریشه ها اثر گذار است. در این حالت شاخه ها كوتاه و باریك شده برگهای جوان كوچك میگردند و زودتر از سایر برگها میریزند، همچنین گلدهی درختان بطور چشمگیری تحت تاثیر كمبود فسفر كاهش میابد و رسیدن و بلوغ میوه ها نیز به تاخیر می افتد. قرمز شدن ساقه و ارغوانی شدن برگها و خشك شدن نوك برگهای پیرتر از علائم كمبود فسفر میباشد زیرا این كمبود بر تشكیل سریعتر رنگدانه های آنتی سیانین اثر گذار است.
جذب فسفر عملا در خاكهای اسیدی و بازی با محدودیت مواجه است. در خاك اسیدی قوی فسفر بوسیله جذب مخصوص بر روی سطوح ذرات اكسید آلومینیم و آهن رسوب و به صورت فسفات آلومینیم و آهن محبوس میگردد. در خاكهای بازی فسفات كلسیم كم محلول تشكیل میشود و فسفر جذب شده از محلول خاك بوسیله ریشه ها با این فسفر جایگزین میشود و اگر كود فسفری به خاك اضافه شود بیشتر آن برای ریشه ها غیر قابل جذب میباشد .
خاک فسفات با آنالیز 37% برای تولید کود بصورت داخلی و صادراتی قابل عرضه میباشد.

سایرکودهای کشاورزی از قبیل :
خاک فسفات ، خاک پرلیت ، خاک زئولیت ،کـود مرغی پلیتی و گرانوله، کـود گوگرد پودری ، کـود آلی گوگردی ، کود گوگرد میکرونیزه ، گوگرد بنتونیت دار گرانوله ، کود بیو فسفات طلائی ، کـود آلی، کـود سوپرفسفـات سـاده، سـولفـات روی ، سـولفـات آهن ، سـولفـات مس ، سـولفـات منگنز ، سـولفـات منیزیم ، سـولفـات آمونیوم ، پیت ماس، کوکوپیت

اطلاعات بیشتر با تماس تلفنی ارائه می شود.

http://www.kimiakood.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : کیمیا کود
تلفن : 09332442152، 02188970261
تلفکس : 021-88997735
ایمیل : info@kimiakood.com
تاریخ ثبت آگهی : ۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
انقضاء : ۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ (89 روز باقی مانده)
1699
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.kimiakood.com

مشاهده تمام آگهی های کیمیا کود
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر