عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

فروشگاهی برای موبایل و تبلت

بخش : ارتباطی

زیر گروه : فروشگاه موبايل

فروشگاهی برای موبایل و تبلت
فروشگاه اینترنتی بانه موبایل

فروشگاه بانه موبایل پلی به سوی ارتباط برای هموطن های عزیزمان با شهر تجاری بانه

شما از طریق فروشگاه بانه موبایل می توانید خرید خود را در بانه انجام دهید و فقط با چند کلیک کالای خود را درب منزل تحویل بگیرید.
فروشگاه بانه موبایل با دو سال فعالیت در زمینه موبایل و تبلت توانسته است رضایت هموطنان عزیزمان را جلب کند تا خرید اینترنتی خود را در بانه انجام دهند.

روش خرید از فروشگاه مثل سایر فروشگاه های اینترنتی می باشد با این تفاوت که فروشگاه بانه موبایل از تنوع و قیمت های مناسبی برخوردار میباشد، بجای این که وقت خود را چند روز در حال مسافرت به بانه بگیرید فقط با چند کلیک در سایت بانه موبایل می توانید خرید کنید و کالای خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

کالای های بانه موبایل ساخت شرکت های معتبر چینی میباشد که بیشتر برد موبایل ها ساخت تایوان و دیگر قطعات همچو قاب .....ساخت چین و جمع شده چین می باشد اما با کیفیت عالی و امکانات بی شمار همچون گوشی های اورجینال!
بیشتر موبایل های ما شباهت زیادی از نظر ظاهری وامکانات با دیگر شرکت های اورجینال دارد. این مدل ها معروف به سفارش اروپا می باشد که بعد از ترخیص از چین و تایوان به دبی انتقال یافته می شود و برای کشور های اروپایی صادر می شود. ما نیز از این فرصت استفاده کرده ایم توسط مدیر وشعبه دیگرمان در دبی این مدل ها را خریداری کرده و از مرز بانه به ایران صادر میکنیم.
این اجناس بعد از فروش زیاد و امتحان های زیاد جواب خود را پس داده و با رضایت مشتری ما میتوانیم دوباره سفارش نو از یک کالا را تائید و به فروش بگذاریم.

توجه : مشتری گرامی حتما" وقتی اسم چین به گوشتان می خورد فکر میکنید چین یک بار مصرف است در جواب سوال شما میگویم خیر این مدل ها درست است ساخت چین می باشد چین نیز درجه بندی و مدل های خوب بد دارد. متاسفانه ایران و ایرانی فقط مدل های ارزان قیمت را از چین سفارش می دهد ارزان قیمت و یک بار مصرف هستن ولی فروشگاه ما انتخاب ایرانی نیست بلکه اجناس سفارش اروپا می باشد مدل های سفارش اروپا مدل های هستند که از ساخت چین درجه یک و شرکت های تایوانی و چینی خوب می باشد که فقط اجناس اروپای می سازند. اجناس اروپای کپی اصلی و از امکانات زیادی برخوردار می باشد که فقط برای اروپا سفارش داده می شود ما نیز توسط شعبه دیگرمان در دبی توانستیم این مدل های عالی را به ایران صادر کنیم طی تست وامتحان زیادی فهمیدم که واقعا" ارزش این پول را دارند ومی توان ازش استفاده کرد.
همه ما میدانیم با نوسانات دلار و بازار ارز اجناس ورود به ایران دو برابر و گرانتر شده که خرید یک گوشی اورجینال خیلی سخت شده نه تنها برای ایران بلکه این تورم ونوسانات تاثیرات زیادی بر بازار اروپا نیز داشته و خرید یک گوشی اورجینال خیلی سخت شده است. شرکت های چینی و تایوانی تحت لیسانس اروپا این مدل ها را برای تولیدات داخلی خود ساخته که نسبت به اورجینال قیمت ارزانتر و امکانات همچون اورجینال دارند ما نیز از این فرصت استفاده کرده ودر بازار جهانی (دبی) این اجناس را پیدا کرده و به ایران صادر کرده ایم.

توجه : شما یک گوشی اورجینال اچ تی سی میخرید که با قیمت مثال یک میلیون تومان شما میتوانید همین امکانات و همین ظاهر را در یک مدل سفارش اروپا بیابید با این تفاوت که سفارش اروپا قیمت مناسب دارد ولی اورجینال قیمت زیاد!

بیشتر مشتری ها سوال می کنند که چرا اورجینال قیمتش بالاست ولی موبایل های شما با همین امکانات ارزانتر هستن ؟
در جواب سوال شما ما می گویم که مثلا یک اچ تی سی یک میلیون تومان است شما فقط پانصد هزار تومان را به خود گوشی وامکانات ان گوشی اورجینال پرداخت میکنید پانصد هزار دوم را برای مارک گوشی و شرکت و اعتبار آن شرکت می پردازید.
یعنی شما برای یک گوشی اپل که دو میلیون تومان است فقط یک میلیون را بابت گوشی پرداخت میکنیم یک میلیون دیگر را برای مارک اپل واعتبار اپل پرداخت میکنید. ولی برای خرید موبایل های فروشگاه بانه موبایل شما فقط مبلغ امکانات گوشی را پرداخت میکنید پول اضافی مارک واعتبار جهانی را پرداخت نمی کنید.

شما میتوانید یک گوشی با امکانات وظاهر اورجینال را از فروشگاه بانه موبایل تهیه کنید با پانصد هزار تومان، ولی همان گوشی با آن امکانات و مارک را با یک میلیون تومان می توانید از فروشگاه های اورجینال بگیرید. فرق قیمت زیادی مشاهده می شود که فقط برای اعتبار شرکت سازنده ومارک ان شرکت برداخت میکنید برای مثال اگر شما بخواهید یک لپ تاپ از شرکت اپل یا سونی خریدار کنید مثلا" قیمت لپ تاپ پنج میلیون تومان است شما فقط دو میلیون را برای امکانات وکیفیت کالا پرداخت کرده اید سه میلون باقی مانده را برای مارک اپل و سونی پرداخت کرده اید زیرا شما با همین پول میتوانید بهترین لپ تاپ را از شرکت های دیگر تهیه کنید که فقط پول امکانات و جنس را پرداخت میکنید پولی برای مارک پرداخت نمی کنید. فروشگاه بانه موبایل نیز شما فقط پول امکانات وکیفیت کالا را پرداخت میکنید پولی برای مارک و اعتبار شرکت سازنده پرداخت نمی کنید!

از طریق فروشگاه بانه موبایل با قیمت مناسب می توانید موبایل دلخواه خود را خریداری کنید با قیمت مناسب و تمامی امکانات وهمان کیفیت اورجینال

http://www.banehmobile.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : فروشگاه اینترنتی بانه موبایل
تلفن : 08754238500، 09188756043
تلفکس : 08754236208
ایمیل : banehmobile@gmail.com
آیدی یاهو : gsmkurd
تاریخ ثبت آگهی : ۶ ارديبهشت ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (87 روز باقی مانده)
1912
بازدید
منطقه : کردستان
موقعیت : بانه
آدرس : کردستان، بانه، خیابان شهدا، مجتمع تجاری ابراهیمی، طبقه زیرزمین، پلاک 46
لینک آگهی : www.banehmobile.com

مشاهده تمام آگهی های فروشگاه اینترنتی بانه موبایل
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر