عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

سری کامل انیمیشن بره ناقلا

بخش : لوازم

زیر گروه : صوتی وتصویری

سری کامل انیمیشن بره ناقلا
از 7 ساله تا 75 ساله از این کارتونخوششان خواهد آمد.
پدیده ای فوق العاده در ساخت انیمیشنپر طرفدارترین کارتون اروپا در 10 سال اخیربره ناقلا محبوب ترین شخصیت کارتون سال اخیربرای شاد کردن فرزند خود این محصول را امتحان کنیدتا خود بیشتر از فرزندتان لذت ببرید و شاد بشویدمحبوب ترین شخصیت کارتون بعد از پت ومتهرگز این بره دوست داشتنی را فراموش نخواهید کرد.

نهایت خندهپرفروش ترین و محبوب ترین کارتن 10 سال اخیربرای شاد کردن فرزند خود این محصول را امتحان کنیدتا خود بیشتر از فرزندتان لذت ببرید و شاد بشویدمجموعه ی بی نظیر و بسیار زیبای Shaun The Sheep ویا همان بره ناقلا ( گوسفند با مزه ) گوسفند های یک دامدار که با کارهای بامزه و جالبی که می کنند ما را وادار به خنده می کند .

از سگ دامدار که نگهبان گوسفند ها گرفته تا خوک های شیطون که نقش منفی فیلم هستند که در بعضی قسمت ها گوسفندها و سگ نگهبان را با شیطنت های خود آنها را دچار مشکل می کنند .

البته فکر خلاق این کارتون یک گوسفند لاغر و بامزه است که با فکر اون مشکل ها حل می شود که از قبیل نجات دیگر گوسفندها از مشکلات ، انجام وظایف عقب مونده ی سگ نگهبان ، اداره کردن بعضی کارهای دامدار و خیلی موارد دیگر که همه ی اینها موجب مهیج شدن این مجموعه شده است .کارتون shaun the sheep یکی از سری کارتونهای روزانه موفق در سرتاسر دنیاست که طرفداران زیادی هم پیدا کرده است.

نوع این کارتون از نوع خمیریه گفتگوی بسیار کمی مانند پت و مت بین شخصیتها رد و بدل میشود و داستان هم حول یک مزرعه می گرده که تعدادی گوسفند و یک سگ و یک مرد مزرعه دار در اون زندگی می کنند که هر قسمت هم مهمانهایی داره." "تعداد دی وی دی : 5 عددکیفیت تصویر : ( عالی)زبان فیلم: اصلی ( البته میزان گفتگوها در این انیمیشن بسیار کم ومانند پت و مت می باشد)"

قیمت کالا : 3,100 ریال
http://www.nedakala.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : سیدجعفرتقوی
ایمیل : j_taghavi_2008@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۲ فروردين ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (87 روز باقی مانده)
2070
بازدید
منطقه : خراسان رضوی
موقعیت : مشهد
لینک آگهی : www.nedakala.ir

مشاهده تمام آگهی های سیدجعفرتقوی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر