عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

خرید کفش از کلارک لندن

بخش : لوازم

زیر گروه : پوشاک

خرید کفش از کلارک لندن
کلارکس: ( Clarks )
کلارکس نام یک کارخانه تولیدی کفش انگلیسی است که شهرت بین المللی دارد.
این شرکت 187 سال پیش توسط خانواده کلارک کار خود را در انگلستان شروع کرد و امروزه بعنوان یک برند جهانی در کفش در اروپا، آمریکا و خاور دور فعالیت دارد. برای آشنایی بیشتر با این فروشگاه روی لوگو یا آرم آن در بازار آنلاین کلیک کرده و فرم سفارشات بازار آنلاین را تکمیل و ارسال فرمایید تا کفش انتخابی درب منزل شما تحویل شود. لازم به ذکر است محصول مورد نظر شما از این فروشگاه مستقیما تهیه شده و برای شما ارسال می شود در حالیکه شما می توانید هزینه را به ریال بپردازید و محصول اصلی نه بدل و مشابه را مورد استفاده قرار دهید.

برای مقایسه اندازه و سایز کفش مردانه و زنانه در سیستم اروپا، آمریکا و انگلیس با بازار آنلاین تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

اجناس نایاب، محصولات و کالا های برند ها و فروشگاههای مشهور و نیاز های دیگر که به دلایل تحریم وارد کشور نمی شوند یا عدم وجود نمایندگی رسمی برندها در ایران ، باعث شده که این کالا و محصولا ت به شکل تقلبی، تقلیدی نامرغوب و با کیفیت پایین در ایران فروخته شود که سبب ناراحتی و نارضایتی مصرف کنندگان شده است.

از طرف دیگر استفاده از محصولات طبیعی و مشتقات آن و فراورده های گیاهی بجای داروهای شیمیایی بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است از این رو سوء استفاده کنندگان با فروش محصولات مشابه و غیر استاندارد و ارزان موجب بروز ضایعات و اثرات جانبی روی مصرف کننده ها می شوند و با استفاده از تبلیغات ماهواره ای محصولات خود را به مصرف کنندگان تحمیل می کنند.

ما برای اطمینان مشتریان از کیفیت و استاندارد های بالا، شرکت های معتبری که تحت کنترل و نظارت انگلستان است را بشما معرفی می کنیم. شرکت هایی مثل کلارک، بادی شاپ، هلند اند برت، بوتس، سوپر دراگ،زارا، نکست، نیولوک، والیس، مون سون، گپ، لاش، پرایمارک، آفترشاک، متلان، و غیره که سالهاست اعتماد مشتریان را در انگلستان و اروپا بخود جلب کرده اند. فروشگاههای ذکر شده در سایت بازار آنلاین فروشگاههایی است که مرتبا تحت نظارت و کنترل
کیفی نهادهای نظارتی انگلستان هستند و اگر با استاندارد های مورد قبول انگلستان محصولات آنها عرضه نشود از تولید و فروش آن در انگلیس ممانعت می شود بویژه در فروشگاه ها و برند های معتبر.

برای آشنایی با این برندها و فروشگاهها به وب سایت بازار آنلاین مراجعه کرده و فرم سفارش را تکمیل نمایید.

سفارش از شما ارسال از ما
هدف ما جلب رضایت شماست

وب سایت بازار آنلاین
www.bazaaronline.co.uk

وب سایت کفش کلارکس در انگلستان :
http://www.clarks.co.uk/

http://www.bazaaronline.co.uk


مشخصات آگهی دهنده
نام : بیتا
تلفن : 00447912648471
تلفکس : 00982189782323
ایمیل : info@iranukservice.co.uk
آیدی یاهو : iranukservice
تاریخ ثبت آگهی : ۱۲ شهريور ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (58 روز باقی مانده)
2257
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : London
لینک آگهی : www.bazaaronline.co.uk

مشاهده تمام آگهی های بیتا
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر