عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

ليبل‌های دزدگير باتکنولوژی RF

بخش : لوازم

زیر گروه : پوشاک

ليبل‌های دزدگير باتکنولوژی RF
لیبل‌های دزدگیر RF بر روی فلزات و بسته بندی‌هایی که در آن‌ها فلز به کار رفته باشد، کارایی اندکی دارند و ابعادشان نیز معمولاً چهار سانتی متر در چهار سانتی متر بوده و ضخامت بسیار اندکی دارند. (همانند لیبل‌های کاغذی) با این حال نقاط قوت این لیبل‌ها، چسبندگی بسیار عالی و قیمت اندکشان می‌باشد. (قیمت لیبل RF حدوداً یک سوم قیمت لیبل AM می‌باشد.)
با توجه به ظواهر امر به نظر می‌رسد که سیستم AM برای فروشگاه لوازم التحریر مناسب باشد ولی توجه به استدلالات زیر خالی از لطف نیست.
اگرچه لیبل AM کوچک‌تر از لیبل RF می‌باشد ولی با این حال باز هم برای برخی از اجناس ریز مناسب نیست. درصد اقلامی که امکان الصاق لیبل AM به آن‌ها وجود دارد ولی امکان الصاق لیبل RF وجود ندارد، بسیار اندک می‌باشد.
قیمت لیبل RF حدوداً یک سوم قیمت لیبل AM می‌باشد. این گزاره بدان معناست که هزینه جاری مدیر فروشگاه برای استفاده از سیستم ضد سرقت فروشگاهی AM، سه برابر هزینه جاری گیت فروشگاهی RF خواهد بود. اگر فرض کنیم که با نصبگیت فروشگاهی AM، ماهانه جلوی A ریال سرقت را بگیریم و با نصبگیت فروشگاهی RF از B ریال سرقت جلوگیری کنیم، مسلماً عدد A اندکی بزرگ‌تر از B خواهد بود .شرکت سایا ارائه دهنده بهترین انواع گیت های RF در استان اصفهان می باشد.

قیمت کالا : توافقی ریال
http://www.sayasecurity.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : رضا احمدی
تلفن : 09131153089، 03112291739
تلفکس : 03112291748
ایمیل : sayasys93@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۴ فروردين ۱۳۹۳
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (64 روز باقی مانده)
1743
بازدید
منطقه : اصفهان
موقعیت : اصفهان
آدرس : خیابان پروین، نبش حکیم شفاهی دوم، شرکت سایا
لینک آگهی : www.sayasecurity.ir

مشاهده تمام آگهی های رضا احمدی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر