عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

حیات وحش آفریقا Wild Africa

بخش : متفرقه

زیر گروه : غیره

حیات وحش آفریقا Wild Africa
مستندی در 6DVD به شرح ذیل می باشد:
1-حیات وحش کوهستان های آفریقا: در این قسمت با طبیعت بکر و موجودات ناشناخته و عجیب کوهستان های آفریقا آشنا خواهید شد . دره های سرسبز که گویا انتهایی ندارند و حیوانات وحشی بسیاری که تصاویر خارق العاده ای از شکار و زنگی آنها شکار شده است.

2-حیات وحش دریاهای آفریقا: این شماره ؛ یکی از دیدنی ترین های این مجموعه است . فیلمبرداری از موجودات افسانه ای و طبیعت دیدنی زیر دریا ؛ نگاه هر بیننده ای را مجذوب می کند . این قسمت نیز مانند سایر قسمت ها از فیلمبرداری و صحه پردازی بینظیری برخوردار است.

3-دشت های بیابانی آفریقا: در این شماره خبری از سرسبزی نیست ! زیرا قرار است به بیابان های خشک آفریقا برویم و با طبیعت خشن آن آشنا شویم . با مارها ؛ عقرب ها و….

4- صحراهای آفریقا صحراهای آفریقا و حیوانات خطرناک آن !

5-حیات وحش جنگل های آفریقا در این شماره با جنگل های طبیعی آفریقا آشنا خواهیم شد و گونه های مختلف حیوانی و گیاهی آن را بهتر خواهیم شناخت

6-دریاچه ها و رودخانه های آفریقامستند آفریقای وحشی طبیعی حیات وحش و جانداران پر رمز و راز قاره آفریقا BBC Wild Africa پیشنهاد میکنیم حتما این مجموعه کمیاب را تهیه کنید و از دیدن آن در اوقات فراغت لذت ببرید ضمن اینکه این مجموعه یک مجموعه باارزش برای عزیزانیست که قصد تحقیق در این موضوعات را دارند و یا اینکه بخاطر علاقه بدنبال این سری از کارها هستند.

فارغ از هرگونه تبلیغات این محصول بینظیر را به تمام عزیزان پیشنهاد میکنیم .علاقمند به هر سبک فیلم یا سریالی هستید یا به هر چیز دیگری علاقه دارید این مستند عظیم و کامل را ببینید و لذت ببرید .ستند آفریقای وحشی طبیعی حیات وحش و جانداران پر رمز و راز قاره آفریقا BBC Wild Africaاین مستند به صورت نسخه خانگی ( قابل پخش در تمامی دستگاه های خانگی و کامپیوتر ) به فروش میرسد . مانند تمامی محصولات سایت ما کیفیت این نسخه خوب می باشد.

قیمت کالا : 3,000 ریال
http://www.nedakala.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : سیدجعفرتقوی
تلفن : 09395217830
ایمیل : j_taghavi_2008@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۲ فروردين ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (26 روز باقی مانده)
2448
بازدید
منطقه : خراسان رضوی
موقعیت : مشهد
لینک آگهی : www.nedakala.ir

مشاهده تمام آگهی های سیدجعفرتقوی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر