عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

زنده ماندن در شرایط سخت

بخش : متفرقه

زیر گروه : غیره

زنده ماندن در شرایط سخت
جامع ترین مستند در زمینه مهارت زندگی در شرایط سخت
نام محصول به انگلیسی : Survival
نام محصول به فارسی : مستند زنده ماندن در شرایط سخت
12 حلقه Dvd بصورت نسخه Dvd منو دار 1 حلقه Dvd مربوط به Ebook survival 3 حلقه Dvd بصور Avi در مجموع 16 حلقه Dvd مستند Survivorman بهمراه مصاحبه تلویزیونی کانال دیسکاوری نیز در این بسته گنجانده شده است مستند زنده ماندن در شرایط سخت - Survival ترفندها و مهارت های زندگی در شرایط سخت این مجموعه مستند به بررسی روش های زنده ماندن در بدترین شرایط زندگی و با کمترین امکانات موجود می پردازد.

این مستند به شما آموزش می دهد که حتی اگر در یک بیابان بی آب و علف یا یک جنگل بی نام و نشان یا یک صحرای خالی و دور از هر گونه مواد غذایی و دور از هر گونه امکانات قرار گرفتیددکوراسیون،مجله دکوراسیون،مجله خارجی دکوراسیون، آموزش،سی دی آموزشی برنامه موبایل گرافیک،مجله خارجی گرافیک چگونه زنده بمانید !!!! چگونه ابزارهای لازم را تهیه کنید چگونه آتش برپا کنید چگونه دام پهن کنید و چگونه شکار کنید چگونه غذا تهیه کنید .

از کجا غذا تهیه کنید چگونه خود را از بلایا نجات دهید چگونه حداکثر استفاده را از امکاناتی که طبیعت حتی طبیعت خشک در اختیار شما قرار داده را ببریددر طول این مجموعه با افراد مختلفی در شرایط مختلف همسفر خواهید شد به کشورهای مختلف و اقلیم های آب و هوایی مختلف خواهید رفت و نحوه مهارت های زندگی در بدترین شرایط را یاد خواهید گرفت در بخش هایی از این مستند به یادگیری استفاده از امکانات طبیعی مانند سنگ ، پوست درختان ، چوب درختان و ...جهت تولید سلاح برای دفاع از خود و ابزارهای لازم شکار و استفاده از گوشت حیوانات و تولید ابزارهای لازم برای آشپزخانه صحرایی !!!!! خود خواهید پرداخت در این مجموعه مستند در اقلیم های متفاوت مانند صحرای آریزونا ، طبیعت استرالیا ، در دشت های پر باران ، در بین صخره ها و... شرایط بدترین نمونه زندگی را تجربه خواهید کرد.

قیمت کالا : 3,000 ریال
http://www.nedakala.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : سیدجعفرتقوی
تلفن : 09395217830
ایمیل : j_taghavi_2008@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۲ فروردين ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (87 روز باقی مانده)
2410
بازدید
منطقه : خراسان رضوی
موقعیت : مشهد
لینک آگهی : www.nedakala.ir

مشاهده تمام آگهی های سیدجعفرتقوی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر