عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

پلکان ونرده آماده پش ساخته

بخش : متفرقه

زیر گروه : غیره

پلکان ونرده آماده پش ساخته
آرمیتااستپ با اجرای بیش از 45سازه پلکان با طرح های متفاوت وکاملا خاص وتولید ونصب پلکان ونرده بصورت کاملا حرفه ای ومهندسی اهتمام دارد..ساخت شاسی های فلزی پلکان ها وانواع سازه ها ی سه بعدی وشکل دادن سه بعدی چوب نیز از دیگر خدمات ماست.تکنولوِژی ما منحصربه فرد است.
**شرکت آرمیتا استپ باتوجه به اینکه شرکتی صاحب فن آوری ست و دائماً در حال گسترش فن آوری های نو میباشد، تمرکز جدی خود را برروی طراحی وساخت حرفه ای پلکانهای پیش ساخته قرارداده وگرو تجربیاتی کامل برروی طراحی ،ساخت ونصب پلکان گردآوری نموده است . با توجه به اینکه این صنعت , کاری بسیار تاثیر گذار برروی دکوراسیون وحفظ راحتی وآرامش ساکنین وترددکنندگان است توان مهندسی وعلمی وتکنولوژیکی خود را متناسب با تمام کشورهای پیشرفته دنیا وبصورت جستجوگرایانه بکار میبرد تا بتواند درطراحی وساخت سازه پلکان ها یک پلکان وزین ،زیبا ومهمتر از همه استاندارد وبرازنده عرضه نماید. وهمه اینها ما را برروی کار کاملا حرفه ای برروی سازه پلکان ها واداشت .سیستم شرکت آرمیتا استپ نیل به انجام تولید ی با ظرافت و در َشان یک واحد علمی دکوراتیو به صورت تکنولوژیک و مهندسی جهت حفظ تمام مشخصه هاییی که به سادگی میتوان رعایت کرد, را درجهت ارائه راه پلکان پیش ساخته با ضمانت , در پیش رو دارد....این شرکت حتی توانسته با ارائه تولیدات به بسیاری از کشورها , نظر آنها را جلب کند و از اینکه شکل دادن به چوب در فضای سه بعدی کاری مشکل ودرانحصار برخی کمپانیهاست..به عنوان یک کمپانی ایرانی مورد استقبال دو چندان حتی اروپایی ها قرارگیرد.هر چند من به عنوان مدیر این سیستم از عدم کمک دولتی به ما جهت عبوراز فراز ونشیب ها وکم بینی ها و بسیار دیگر مشکلات , از مسئولین این امر به شدت گله دارم .


نکته ای که بسیار مایه تاسف وتالم میباشد این است که بعضا برخی معماران ومهندسین وساز ندگان بر اثر اینکه از ساخت پلکان های بسیار زیبا با سبک کاملا حرفه ای واز همه مهمتر بهتر است بگوییم وزین وگرم ودر خور سیستم کاملا حرفه ای آرمیتا استپ اطلاعی ندارند به استفاده از برخی سیستم های محلی غیراستاندارد ویاحتی بدترازآن پلکان های بیروح وبدور از شان یک محل مسکونی ویاتجاری وحتی به نظر شخصی من یک مغازه کوچک روی می آورند, که بدتر آن است که این پلکان ها ی وارداتی به محل خورانده میشوند که البته در محل هایی که زیبایی وگرما وهیبت یک پلکان مطرح نیست وجهت مصرف گاه گاه میباشد وفرسودگی آن نیز مهم نمیباشد , میتواند مفید باشد.
با همه این مشکلاتی که در زمینه این صنعت وپیچیدگیهای اعمال یک سیستم درست ومنطقی وجود دارد ما راسخ هستیم که یک فرآوری درست وعلمی وکاملا قابل مقایسه با کشورهای مدرن جهان در بازار این مرز وبوم ایجاد کنیم . حتی از کسانی که رابطه مالی مشخصی با ما پیدا نمیکنند هم در جهت مشاوره ورفع مشکلات استقبال میکنیم.
ما نمونه هایی از مشتریان داریم که به تعهد وتخصص ما ایمان دارند وحتی به سوی آن میرویم که مشتری های راضی ای برای توضیح کار داشته باشیم وبا توجه به اینکه مشتری های ما از
طیف خاص تری بوده اند هر کدام در همه مراحل به ما کمک کنند ونهایتا به مشتریان آینده آنچه شدرا بازگو کنند.
بهر صورت ما برآنیم تا همیشه پیشتاز باشیم وبه سبب تفکر علمی قوی حاکم براین مجموعه که برخی نمونه کارهای ما گواه آن است ,خود را با بهترین متدهای جهانی برای ساخت پلکان هایی با مشخصات محیطی ونه تحمیل محدودیت بازار به استفاده کنندگان ارایه دهیم.
مورد دیگر ی که اهتمام ما برآن میباشد استفاده درست از کلیه متریال های موجود وقابل استفاده دراین صنعت به منظور تنوع وداشتن ابتکاراتی حتی در مقیاس جهانی است .این متریال ها لمینیت ,چوب لمینیت ,استینلس استیل , آلومینیوم , چوب راش , ام دی اف , نرده های پلکسی وشیشه ,فولاد ساختمانی و... می باشند.

http://www.armitastep.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : یحیی نوروزی
تلفن : 09127378306، 09127378306
تلفکس : 89786889
ایمیل : ramin5500@yahoo.com
آیدی یاهو : ramin5500
آیدی اسکایپ : -
تاریخ ثبت آگهی : ۱۷ شهريور ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (62 روز باقی مانده)
2358
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان شریعتی، خیابان پلیس
لینک آگهی : www.armitastep.com

مشاهده تمام آگهی های یحیی نوروزی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر