عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

بالسام کراتینه Keen نرم‌کننده موی خشک و آسیب‌دیده

بخش : لوازم

زیر گروه : آرایشی و بهداشتی

بالسام کراتینه Keen نرم‌کننده موی خشک و آسیب‌دیده
این آگهی منقضی شده است !

کراتین ، پانتنول ، عصاره چای سفید و روغن گل پامچال مخصوص موهای خشک
این محصول آب‌رسان ، بیشترین نرمی را بدون ایجاد سنگینی برای موها فراهم می‌کند . موهای شما راحت شانه شده و ابریشمی می‌شود . کراتین موجود در این بالسام ، با نفوذ به لایه‌های داخلی مو و تقویت آنها ، رطوبت مورد نیاز مو را تامین و به موها ظاهری زیبا ، سالم و آراسته می‌بخشد .
..........................
توضیحات بیشتر :

بدن انسان دائماً در معرض شرایطی است که اکسیداسیون نامیده می شود قرار دارد . این فرایند هنگامیکه مواد غذایی ناسالم می خوریم و یا هنگامی که هوای آلوده ای را نفس می کشیم و یا زمانی که آب آلوده ای را می نوشیم ، تسریع می شود . در نتیجه ی فرایند اکسیداسیون ، رادیکال های آزادی در بدن تولید می شود که در سطح سلولی آسیب هایی را به بدن وارد می کند و موجب پیر شدن و تخریب سلول های پوستی می شود .
چای سفید غنی از پلی فنل ها و آنتی اکسیدا ن ها است. آنتی اکسیدان ها عملکرد سلول های پوست را بالا برده ، با این رادیکال های آزاد ترکیب شده و قبل از آنکه فرصت کنند فعالیت تخریبی خودشان را انجام دهند ، آن ها را به طور امنی از بدن خارج می کند . همچنین عصاره چای سفید دارای خاصیت ضدویروسی و ضدباکتریایی است و به پاکسازی پوست سر کمک میکند . همچنین چای سفید از تخریب پوست و مو در مقابل نور ماورای بنفش محاظت می کند .

گل پامچال ، گیاهی زیبا و پرخاصیت است و روغن طبیعی که از ساقه ، برگ ها و گاهی گل آن تهیه میشود ، استفاده دارویی داشته و نقش مهمی در بازسازی سلول های پوست سر دارد . روغن گل پامچال موجود در ماسک بعد از حمام کین ، به طور طبیعی ضدباکتری و ضدقارچ بوده و یک ضدعفونی کننده قوی است .
روغن پامچال دارای اسیدهای چرب غیر اشباع لینولئیک اسید و گاما لینولئیک اسید است که باعث سلامت هرچه بهتر پوست سر میگردد . این روغن یک پاکسازی کننده واقعی است .

ویتامین B5 ( پانتنول ) در بدن تبدیل به ترکیبی به نام کوآنزیم A می‌شود که وجود این ماده در بدن برای تبدیل غذا به انرژی لازم است و فقدان آن سبب نارسایی رشد و خاکستری شدن موها می شود.
ویتامین B5 رشد و نمو را تسهیل نموده و به سلامت پوست و مو کمک می نماید. پانتنول به عنوان حالت دهنده و نرم کننده مصرف فراوانی دارد. در بالسام کراتینه keen که به منظور مراقبت از مو تولید می شود ، پانتنول میزان آب ساقه مو و در نتیجه انعطاف پذیری آنرا افزایش می دهد. پانتنول از مناطق فاقد کوتیکول وارد ساقه مو میشود و حالت پذیری ، درخشش و نرمی مو را افزایش داده و از الکتریسیته ساکن مو می کاهد.

قیمت کالا : 560,000 ریال
http://www.ablatka.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : شرکت زیما
تلفن : 09376903290، 09376056740
ایمیل : first_battle_cry@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۵ دي ۱۳۹۰
انقضاء : ۷ اسفند ۱۳۹۶
2833
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
لینک آگهی : www.ablatka.com

مشاهده تمام آگهی های شرکت زیما
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر