عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

فروشگاه و نمایشگاه آثار نقاشی مرحوم استاد علامه نصرالله سروری

بخش : لوازم

زیر گروه : تزئینات

فروشگاه و نمایشگاه آثار نقاشی مرحوم استاد علامه نصرالله سروری
فروش اصل اثر نقاشی مرحوم استاد علامه نصرالله سروری
هنرمند نامدار استاد نصرالله سروری با لقب بهزاد ، به احتمال قریب به یقین به سال هجری 1322 ماه حوت در هرات باستان به دنیا آمد مادرش نور بی بی از دهستان فارسی و پدر ش محمد سرور ازشهرستان غور بود به گفته خود استاد نصرالله سروری وی از سن هفت سالگی به هنر نقاشی علاقه مند بوده كه با آب رنگ و رنگ روغن نقاشی می كرده است.

استاد نصرالله سروری طی اثراهای مختلفی را تا سن 20 سالگی به جا گذاشته است و استاد نصرالله سروری رسیدن به اوج هنر نقاشی در حد والا نزد استاد خیر محمد خان و استاد كریم شاه خان كه از استادان نقاش عصر معاصر بوده به آموزش سبك های مختلف نقاشی پرداخته است و طی سالهای مكرر نقاشی های فراوانی را انجام داده است. و 113 تابلو نفیس با ابعاد 130 سانتیمتر در 230 سانتیمتر از آن استاد برزگ نزد ما به یادگار مانده است .

استاد نصرالله سروری بعد از تحصیلاتش بصورت جدی اقدام به هنر نقاشی سبك های مختلفی نمود ، سبك نقاشی استاد نصرالله سروری یكی از بهترین و نفیس ترین هنر عصر معاصر ایران و افغانستان میباشد که متاسفانه اثر این استاد مورد توجه قرار نگرفته است این در حالیست كه ضعف دولت های مكرر افغانستان بوده كه كه استاد را نتوانسته است بصورت بین المللی به عنوان هنر مند به دنیا معرفی کنند ولی هنر نقاشی استاد نصرالله سروری چنین امری را به اثبات میرساند كه وی یكی از بهترین نقاش برجسته ایران و افغانستان میباشد.

استاد نصرالله سروری بیش از دو هزار و پانصد سبك هنر های موسیقی نقاشی تائتر را در كتاب خود به تالیف و جمع آوری نگاشته است .

از تابلو های به یادگار مانده از استاد وب سایت و نمایشگاهی افتتاح شده و برای علاقمندان به آثار نقاشی و گالری دار ها و دوستداران تابلو های اصیل نقاشی که می توانند پیشنهاد های قیمت خود را مطرح و در صورت توافق وارث این آثار اصل اثر را به خریداران واگذار می نماییم.

http://www.n-sarvari.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : نصرالله سروری
تلفن : 09388529071
ایمیل : nsarvari2011@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۹ دي ۱۳۹۰
انقضاء : ۳ بهمن ۱۳۹۷ (4 روز باقی مانده)
2729
بازدید
منطقه : خراسان رضوی
لینک آگهی : www.n-sarvari.com

مشاهده تمام آگهی های نصرالله سروری
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر