عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

برچسب دیواری وال تات

بخش : لوازم

زیر گروه : تزئینات

برچسب دیواری وال تات
بر چسب های دیواری سابقه ای طولانی درامر تزئینات داخلی در اروپا و آمریكا دارند . و اكنون با افتخار جای خود را دربین خانواده های ایرانی باز می كند.

وال تات در مقایسه با دیگر روشهای تزئینات دیواری مانند كاغذ دیواری ، پو سترهای دیواری و یا نقاشی مقرون به صرفه تر می باشند و در مدت زمان كوتاهتری با هزینه ای مناسب و بدون صدمه زدن به رنگ دیوار به آسانی قابل نصب می باشد .
بر چسب های دیوار وال تات كه از جنس PVC و پشت چسب دار می باشند به راحتی بر روی هر سطحی از قبیل دیوار شیشه ، چوب ، كف ، كاشی و سرامیك قابل نصب می باشد .

ویژگی های منحصر به فرد وال تات :
به آسانی از محل نصب خود جدا می شود.
وال تات توسط ماشین آلات فوق مدرن آلمانی تولید شده است.
وال تات از مرغوبترین نوع PVC در نهایت ظرافت طوری تعبیه شده تا به تنهایی همانند یك نقاشی یا اثر هنری جلوه ای زیباتر به محل زندگی و یا كار شما ببخشد .
وال تات در رنگهای مات همانند یك نقاشی زیبا به دیوار زیبایی خاصی می بخشد در مقایسه با نقاشی ، كاغذ دیواری یا تابلو بسیار مقرون به صرفه تر بوده و به راحتی توسط شما نصب و یا از دیوار جدا می شود .
برای نصب وال تات به هیچ وسیله ای خاص یا تخصصی نیاز نیست و توسط خود شما و با توجه به راهنمای كد گذاری شده داخل بسته قابل نصب می باشد از این جهت شما لذت یك كار هنری را پس از نصب نصیب خود می كنید و در یك چشم بر
هم زدن محل زندگی و یا كار خود را از یك محل دل تنگ كننده به مكانی شاد و زیبا تبدیل می كنید و از انجام این كار توسط خودتان لذت خواهید برد .
برای خرید از وب سایت زیر دیدن فرمایید :

http://www.sarayekala.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : فروشگاه اینترنتی سرای کالا
ایمیل : sarayekala@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۷ تير ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (59 روز باقی مانده)
2628
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.sarayekala.com

مشاهده تمام آگهی های فروشگاه اینترنتی سرای کالا
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر