عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

کرم کینگ سایز KING SIZE

بخش : لوازم

زیر گروه : تجهیزات پزشکی

کرم کینگ سایز KING SIZE
کوچک بودن عضو تناسلی برای آقایان یک عیب نیست و می تواند طبیعی باشد. خیلی از مردان با داشتن ا.لت تناسلی کوچک احساس رضایت داشته و هیچ مشکلی در روابط زناشویی خود ندارند. اما هستند عده ای که از کوچک بودن عضو تناسلی خود رنج برده و احساس حقارت می کنند. اگر کوچک بودن آ.ل.ت تنا-سلی موجب نارضایتی یک مرد یا همسرش بشود می تواند اثرات بسیار بدی را در زندگی و فکر او بگذارد و حاصلش : افسردگی ، عدم اعتماد به نفس ، خجالتی شدن ، سرخورده شدن از روابط ج.ن.سی و نارضایتی شریک ج.ن.سی او و.... خواهد بود.شاید نام کرم KING SIZE برای آن دسته از افرادی که کمی در ارتباط با محصولاتی از این قبیل به جستجو و تحقیق پرداخته اند ، نا آشنا نباشد. کرم کینگ سایز یکی از محبوب ترین و قدرتمند ترین محصولاتی است که جهت درمان مشکلات ج.ن.سی در آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. ( این کرم به کرم 4 کاره یا 5 کاره نیز شهرت یافته است.)

کرم کینگ سایز محصول جدید کمپانی آلمانی Inverma بوده و بیش از 40 سال است که به عنوان یکی از برترین محصولات در جهت رفع مشکلات ج.ن.سی در آقایان مورد استفاده قرار می گیرد. روش مصرف کرم کینگ سایز : ابتدا آ.ل.ت تنا-سلی خود را با آب گرم و صابون به خوبی شسته و آن را به صورت کامل خشک کنید. سپس آ.ل.ت خود را با مقداری کرم king size چرب کرده و آن را به آرامی ماساژ دهید تا محتویات کرم به صورت کامل جذب گردد. فعالیت فوق را 2 بار در روز انجام داده و جهت دریافت نتیجه مطلوب مصرف کرم را 8 تا 12 هفته ادامه دهید.

روشهای خرید این محصول: 1- خرید پستی ( دریافت وجه هنگام تحویل كالا): كه در اینصورت محصول ظرف 4 الی 6 روز كاری به دست شما رسیده و مبلغ آنرا هنگام تحویل كالا به مامور پست میدهید.در این روش هزینه ارسال با مشتری میباشد. 2- واریز وجه به حساب (خرید نقدی): كه در اینصورت هزینه ارسال رایگان بوده و محصول ظرف حداكثر 2 روز كاری به دستتان میرسد. شرایط خرید به تعداد زیاد: 1- خرید 3 تا 6 عدد: واریز به حساب10% تخفیف با ارسال رایگان 2- خرید 7 تا 12 عدد: واریز به حساب 15% تخفیف با ارسال رایگان 3- خرید بالای 12 عدد: واریز به حساب 20% تخفیف با ارسال رایگان

برخی از ویژگی ها :
1) افزودن به درازا،ضخامت وسختی آ.ل.ت در حالت نعوظ به صورت دائمی و مادام العمر
2) افزودن به حالت شق پذیری هر چه بیشتر آ.ل.ت در هنگام تحریک ج.ن.سی
3) تسلط بر زمان ، قدرت و کیفیت نزدیکی.
4) افزایش گردش خون در اندام تنا-سلی که بهبود وضعیت ج.ن.سی فرد را به همراه دارد
5) افزایش قدرت ا.و.ر.گ.ا.سم یا اوج لذت ج.ن.سی.

http://www.javanzoj.ir


مشخصات آگهی دهنده
نام : آزاده فولادوند
ایمیل : azadeh.fuladvand@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۶ شهريور ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (25 روز باقی مانده)
2675
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.javanzoj.ir

مشاهده تمام آگهی های آزاده فولادوند
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر