عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

معاملات ارز به زبان ساده

بخش : لوازم

زیر گروه : کتاب

معاملات ارز به زبان ساده
معاملات ارز به زبان ساده
نام کتاب: معاملات ارز به زبان ساده، نوشته: مارک گالانت و برایان دولان
عنوان اصلی کتاب: Currency Trading for Dummies، نوشته: Mark gallant & Brayan Dolan
ترجمه: مهدی حبیب الهی ، ویراست: اعظم دهقان
چاپ دوم، اسفند 1390، ناشر: نشر دریچه نو (1-66433780-021)
شابک: 9-30-9945-964-978، شماره کتابخانه ملی ایران: 2127495
کتاب معادلات ارز به زبان ساده را می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از وبسایت کتابسرای تاپکو خرید و طی 24 ساعت در نشانی خودتان تحویل بگیرید:
برای تهیه بیش از 10 نسخه کتاب معادلات ارز به زبان ساده، لطفا مستقیما با شرکت توزیع کتاب تاپکو تماس بگیرید: تلفن: 09360001990 قیمت هرنسخه کتاب معادلات ارز به زبان ساده فقط 2500 تومان
بخشی از متن کتاب:
امروزه به کمک اینترنت، ده ها هزارمعامله گر و سرمایه گذار در سراسر دنیا معامله آنلاین در بازار فارکس را جالب توجه دانسته و به آن علاقه مند می شوند. این در حالی است که بازار فارکس بر خلاف بازار بورس، برای تازه واردان پیچیده بوده و بیش تر مردم از آن فراری هستند.
فارکس به زبان آدمیزاد در چاپ نخست خود پیچیدگی های بازار فارکس را برای شما سرمایه گذاران باهوش و حرفه ای که تا حدودی با پتانسیل این بازار آشنا هستید، اما از چگونه گی فعالیت های آن مطلع نیستید، از میان برداشته است. ابتدا کتاب را مطالعه کنید، سپس در صورت تمایل قبل از آنکه بخواهید به طور جدی سرمایه گذاری کنید، با افتتاح یک حساب آزمایشی در یک پایگاه کارگزاری آنلاین فارکس، دانش و آگاهی خود را در امر سرمایه گذاری بسنجید.
معامله ارزهای خارجی برای سرمایه گذاران با تجربه و کارآموخته بسیار سودآور و جالب توجه است، هر چند سرمایه گذار بهتر است ابتدا اهداف سرمایه گذاری و میزان تجربه و ریسک پذیری خود را در نظر گرفته و از همه مهم تر مقدار پولی را برای سرمایه گذاری انتخاب کند که بتواند در صورت متضرر شدن آن را جبران کند.
این کتاب اطلاعات کاملا سودمندی را به منظور ورود به دنیای فارکس در اختیارتان قرار می دهد.
بخش اول: بازار فارکس چیست؟ این بخش شما را با بازار جهانی فارکس و وسعت و حیطه ی فعالیت آن آشنا می سازد.
بخش دوم: کارکرد بازار فارکس؛ چگونه گی معامله ارز در بازار فارکس، معامله با انواع جفت ارزها، معنای اعلام قیمت ها، چگونه گی محاسبات سود و ضرر و چگونه گی نوسانات روزانه قیمت ها، به طور خلاصه شرح داده شده است.
بخش سوم: انتخاب روش و سبک معامله ؛ در این بخش روش های متنوع و مورد استفاده ی معامله گران حرفه ای ارز و تاثیرات این روش ها در تصمیمات معامله گری مانند چگونه گی طراحی یک برنامه ی منضبط و پای بندی به آن، مرور می شود.
مدیریت معامله در زمان باز بودن معامله و چگونه گی بستن آن و در نهایت چگونه گی ارزشیابی نتایج کار، در این بخش مرور خواهد شد."
(صفحه 5 کتاب معاملات ارز به زبان ساده، نوشته مارک گالانت و برایان دولان،ترجمه مهدی حبیب الهی، ویراست اعظم دهقان)
کتاب جاذبه درمانی را می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از وبسایت کتابسرای تاپکو خرید و طی 24 ساعت در نشانی خودتان تحویل بگیرید:
برای تهیه بیش از 10 نسخه کتاب معادلات ارز به زبان ساده، لطفا مستقیما با شرکت توزیع کتاب تاپکو تماس بگیرید: تلفن: 09360001990 قیمت هرنسخه کتاب معادلات ارز به زبان ساده فقط 2500 تومان
بسیاری از معامله گران بازار معاملات ارز، فارکس، تاکنون توانسته اند فروش های رویایی سطح بالایی را به کمک این کتاب داشته باشند. فرصتها را از دست ندهید. همین الان تماس بگیرید.

پاسداران: 22849664
سیدخندان: 88501877مشخصات آگهی دهنده
نام : افتاب
تلفن : 09360001990
ایمیل : f.aftabshargh@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲ شهريور ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (3 روز باقی مانده)
1948
بازدید
منطقه : تهران

مشاهده تمام آگهی های افتاب
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر