عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

فاجعه آلودگی های الکترومغناطیسی

بخش : لوازم

زیر گروه : لوازم گوناگون

فاجعه آلودگی های الکترومغناطیسی
این آگهی منقضی شده است !

در زندگی خود چه فرصتهای گرانبهایی را به خاطر بی حوصلگی یا خستگی از دست داده ایم؟
چرا عموما از خستگی، استرس، سردرد یا بی خوابی، درد مفاصل و ماهیچه ای رنج میبریم؟
آیا میدانید یک عمل قلبی ساده چقدر هزینه دارد؟افسردگی چطور از کیفیت زندگی ما می کاهد؟

معمولاً مردم فکر می کنند این بیماریها مواردی عادی هستند ولی در علوم پزشکی هر کدام از اینها یک بیماری به حساب می آیند که به دلیل شرایط اطراف ما به وجود آمده است .دلیل اصلی این نوع بیماریها این است که بدن ما تحت تاثیرامواج مخرب قرار گرفته است. تمام چیزهایی که اطراف ما وجود دارد مصنوعی هستند و از خود تشعشعات و امواج مغناطیسی تولید میکنند مانند: موبایل،کابلهای برق،دستگاههای الکترونیکی،دیش های مخابراتی،کامپیوتر و حتی همین لامپ های کاملا" معمولی موجب آلودگی اطراف ما و در نتیجه بیماری می شوند.

اثبات شده است که: آلودگیهای الکترومغناطیس سبب اختلال متابولیسم بدن،سردرد،اضطراب مشکلات خواب تومورهای مغزی ،افسردگی، ناباروری،کاهش حافظه و تضعیف سیستم ایمنی بدن افزایش فشار خون،اختلال عملکرد غده تیروئید و... می شود. یک تحقیق نشان داده است که قرارگیری موبایل درفاصله 10 سانتیمتری قلب سبب بی نظمی ریتم قلبی میشود.

این آلودگی ها عامل ایجاد انواع سکته (مغزی وقلبی) و یکی از مهمترین علتهای ایجاد لخته در خون (القای بار الکتریکی مثبت توسط امواج الکترومغناطیس و چسبندگی گلبولهای قرمز به هم باعث ایجاد لخته در خون میگردد) و گرفتگی های عروق (امواج الکترومغناطیس با کاهش سرعت گردش خون باعث رسوب کلسترول و کلسیم در جداره عروق و در نتیجه گرفتگی های عروقی میشود) میباشد.

"عامل 67 درصد بیماریهای غیرویروسی آلودگی های الکترومغناطیسی می باشد"

متاسفانه همه ما در زندگی طبیعی تا زمانی که مریض نشده ایم قدر سلامت خودمان را نمیدانیم و وقتی دچار بیماری میشویم هزینه هنگفتی برای درمان شیمیایی (با عوارض جانبی بسیار زیاد) پرداخت میکنیم در حالی که همواره پیشگیری کم هزینه تر میباشد. حالا چه کار کنیم!!!

تنها دو راه پیش رو داریم : برگشتن به دوران قبل از وجود انواع مغناطیس ها و زندگی در نقاط بدون امکانات و یا استفاده از انواع سپرهای محافظتی در برابر این امواج مخرب.

برای کسب هرگونه اطلاعات بیشتر و یا سفارش خرید با ما تماس بگیرید.

http://www.pendent.blogfa.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : دکتر زینلی
تلفن : 09190171379
ایمیل : bioexcel.iran@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۱ دي ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷
2066
بازدید
منطقه : تهران
لینک آگهی : www.pendent.blogfa.com

مشاهده تمام آگهی های دکتر زینلی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر