عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

نرم افزار حضور و غياب هوشمند ويژه مدارس

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : نرم افزار

نرم افزار حضور و غياب هوشمند ويژه مدارس
سیستم اتوماسیون حضور و غیاب هوشمند و کاملاً اتوماتیک دانش آموزان و پرسنل مدارس

گروه طلای نرم اولین و تنها نرم افزار موفق کاملاً اتوماتیک حضور و غیاب مدارس را ارائه نموده است که در این پروژه دانش آموزان تنها با نگه داشتن یک کارت هوشمند مقابل دستگاه حضور غیاب توانا والدین خود را از ورود، خروج، تاخیر و یا غیبت خود مطلع می سازند. پروژه توانا به گونه ای هوشمندانه طراحی گردیده که نیاز به هیچ نظارت و یا درگیری با سیستمی وجود ندارد ، هیچ گونه ترافیکی به دلیل بهره بردن از سرعت بالای سیستم اتفاق نمی افتد.
دانش آموزان یک به یک کارت هوشمند خود را مقابل دستگاه نگه می دارند در همین لحظه سیستم هوشمند و اتوماتیک sms ورود، خروج یا تاخیر وی را به موبایل والدین ارسال می نماید. همچنین جزئیات تاریخ و ساعت کارت زنی وی در نرم افزار توانا نصب شده در مدرسه ثبت می گردد. همچنین از ویژگی های جالب و خاص نرم افزار توانا ، مشاهده تصویر ، نام و نام حانوادگی به همراه سخن روز در LCD نصب شده در سالن مدارس می باشد. یعنی دانش آموزان در همان لحظه کارت زنی می توانند به ترتیب تصاویر خود را بر روی LCD سالن مدرسه مشاهده نمایند. این LCD بنا به سلیقه و بودجه مدرسه تهیه و نصب می گردد که از زیبایی های پروژه توانا محسوب می گردد.
چنانکه این کار باعث ایجاد انگیزه هیجان در دانش آموزان به ویژه ابتدایی می گردد که طبق تجربه شرکت در مدارسی که این پروژه اجرا شده است باعث ایجاد و برقراری نظم در این مدارس گردیده است.
سیستم حضور و غیاب توانا تنها سیستم حضور و غیاب در کشور می باشد که به محض زدن کارت توسط دانش آموزان SMS ورود و خروج و غیبت و تاخیر وی به والدین اتوماتیک ارسال می گردد و بر خلاف سایر دستگاه های موجود نیاز به ارسال دستی پیامک ها وجود ندارد.
همچنین این دستگاه به دلیل سرعت بالای کارت زنی در زیر یک ثانیه عملاً هیچ گونه ترافیکی را برای مدارس استفاده کننده در تعداد بالای 1000 دانش آموز ایجاد نکرده است و خوشبختانه این پروژه در مدارس هیئت امنایی و دولتی در تعداد بالای 1000 دانش آموز موفق عمل نموده و رضایت مدیران مدارس و والدین را جلب نموده است.
پرسنل مدارس هم می توانند از همین دستگاه حضور و غیاب جهت کارت زنی استفاده نمایند که در همان لحظه نگه داشتن کارت مقابل دستگاه SMS ورود و خروج و غیبت و تاخیر آنها مستقیما و اتوماتیک به موبایل مدیران و یا معاون مدرسه ارسال می گردد.

در نوع دوم سیستم حضور و غیاب هوشمند مدارس ، گروه طلای نرم پروژه ای موفق و اتوماتیک را در مدرسه علوی 1 و 2 تبریز با 700 دانش آموز و 70 پرسنل به اجرا درآورده است که در آن با نصب آنتن ها ی خاص ، سیستم به راحتی از فاصله 10 متری قادر به خواندن کارت های هوشمند دانش آموزان از داخل جیب آنها و حتی در حالت دویدن دانش آموز می باشد که در همان لحظه تشخیص SMS ورود و خروج و تاخیر و یا غیبت وی به والدین ارسال می گردد. یعنی با عبور دانش آموز از فاصله 10 تا 100 متری از دستگاه حضور و غیاب سیستم وی را تشخیص داده و هوشمند خود همان لحظه SMS را ارسال می کند و تصویر و مشخصات دانش آموز بر روی LCD سالن و یا اتاق معاونین به نمایش در می آید.
علت تمایل گروه طلای نرم به استفاده بیشتر از کارت های هوشمند دانش آموزی تا اثر انگشتی یک به دلیل سرعت بالای کارت زنی می باشد و دو به دلیل ایجاد یک طرح تبلیغاتی برای مدرسه از طریق کارت هوشمند می باشد.
همچنین از ویژگی و ابتکارات دیگر نرم افزار توانا که خاص این نرم افزار است ، تمامی تیک های حضور و غیاب و تاخیر دانش آموزان به صورت اتوماتیک با زدن کارت های هوشمند در دفتر حضور و غیاب الکترونیکی معلمان هم خورده می شود. یعنی معلم با باز کردن دفتر نمره الکترونیکی خود شاهد تیک های حضور و غیاب خورده شده می باشد که سیستم اتوماتیک با زدن کارت های هوشمند دانش آموزان خود همانند یک معلم الکترونیک تیک ها را در دفتر می زند تا در وقت معلم صرفه جویی گردد. چنانچه تقلبی در کارت زنی صورت گیرد معلم از طریق دفتر حضور و غیاب عدم تطابق را تشخیص داده که از طریق SMS اتوماتیک والدین دانش آموز را مطلع می سازد.

تمامی این طرح ها توسط گروه طلای نرم و با موفقیت 100 درصدی در مدارس هیئت امنایی، دولتی و غیردولتی و ... انجام شده و سیستم در تعداد بالای کارت زنی دچار هیچ گونه هنگ و یا شکست و یا هر گونه باگ و مشکلی که مدیران را از تهیه سیستم اتوماتیک کنترل تردد منصرف سازد نشده است.
این اطمینان را می دهیم با تهیه این سیستم مقرون به صرفه می توانید بار بزرگی از دوش معاونین بردارید و رضایتمندی کامل والدین را جلب نمائید.

http://www.tarhandishan.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : گروه طلای نرم
تلفن : 09148348342، 04115539401-3
ایمیل : softgoldgr@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۱ اسفند ۱۳۹۴
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (87 روز باقی مانده)
1173
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : خیابان جمهوری، کوچه کريمی پور، پلاک 17، واحد همکف
لینک آگهی : www.tarhandishan.com

مشاهده تمام آگهی های گروه طلای نرم
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر