عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

خدمات تضمینی ایمیل تبلیغاتی، ایمیل انبوه

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : خدمات اینترنت

خدمات تضمینی ایمیل تبلیغاتی، ایمیل انبوه
بازاریابی بر اساس ایمیل یا ایمیل مارکتینگ یکی دیگر از روشهـایی است که اگـر به درستی به کار برده شود، می تـوانـد راه مفیـدی برای معرفی خدمـات و محصولات به شمار آیـد. متأسفانه دیده می شود که برخی چنان ناشیانه از این ابزار استفاده می کنند که با تولید هرزنامه ها یا اسپم های متوالی و حجیم باعث بروز عکس العمل منفی از طـرف مشتریان می شوند و با سوء استفاده از اعتماد مشتریان اقدام به کلاهبرداری های آگاهانه می نمایند.

تفاوت ارسال واقعی و غیرواقعی
آی تی ریسرچز همکار تجاری و رسمی گوگل ، مایکروسافت و آی بی ام با همکاری چند شرکت فعال در حوزه اینترنت همچون Yahoo و Sendgrid و با در اختیار داشتن سـرورهای قدرتمند و توزیـع شده در سه قاره آمریکا ، اروپا و آسیا و بانک ایمیل طبقه بندی شده و به روزشرایط ارائه خدمات طراحی ، برنامه ریزی و ارسال ایمیل تبلیغاتی را به صورت هدفمند در ایران فراهم آورده است. ارسال ایمیل تبلیغاتی در عین داشتن مخاطب فراوان بسیار مقرون به صرفه نیز می‌باشد.اما نکته حائز اهمیت این است که شرکتها ویا اشخاصی می‌توانند خدمات تبلیغاتی صحیح و واقعی از طریق ایمیل به شما ارائه دهندکه دارای مجوز قانونی از Yahoo ، Gmail و دیگرسرویس های عمومی ارائه کننده پست الکترونیک باشند، چرا که در صورت ارسال ایمیل های متعدد از یک دامنه وآی پی ناشناس و بدون مجوز ایمیل های ارسالی مسدود گردیده وحتی به پوشه اسپم نیز وارد نخواهد شد. سرویس‌ دارای مجوز بین‌الملل ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی سرویس Permission Base نامیده می‌شوند. در این نوع سرویس ، ارسال کننده تبلیغات (Sender) باید نام یک ایمیل واقعی از طرف سفارش دهنده باشد واضح است کـه ارسال نیز باید از طریق سرویـس Permission Base انجام گیـرد و در این رابطه شما با اطمینان کامل می توانید این امر را به آی تی ریسرچز واگذار کرده و شاهد نتایج رضایت بخش در آینده کاریتان باشید.

خدمات پس از ارسال
بعد از هر ارسال گزارشات کاملی از تعداد بازدید از ایمیل ارسالی، ایمیل افرادی که ایمیل شما را باز کرده اند، تعداد باز شدن توسط هر کاربر و لینک هایی که هر کاربر از طریق ایمیل به آن وارد شده است، ایمیل افرادی که علاقه مند به ایمیل ارسالی شما بوده اند، درصد ایمیل های نادرست و نزدیک به 10 نوع گزارش دیگر بنا به درخواست مشتری در اختیار وی قرار می گیرد.

مسیرهای ارتباطی

آدرس دفتر مرکزی ایران :
اصفهان / خیابان توحید میانی / مجتمع اداری پردیس / واحد 8
تلفن های تماس:
09132265911
09199319386
03116288172

آدرس دفتر انگلستان: لندن/ خیابان سنت جان / شماره 145-157
کد پستی : EC1V 4PW
تلفن : 00442030867973 00447924525451
فکس : 0012066665252 www.itresearches.co.uk

http://www.itresearches.com/fa


مشخصات آگهی دهنده
نام : علی روغنی
تلفن : 03116288172
ایمیل : itresearches5@gmail.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۷ فروردين ۱۳۹۲
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (27 روز باقی مانده)
1757
بازدید
منطقه : اصفهان
موقعیت : اصفهان
آدرس : خیابان توحید میانی، مجتمع اداری پردیس، واحد 8
لینک آگهی : www.itresearches.com/fa

مشاهده تمام آگهی های علی روغنی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر