عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

خدمات محتوا و پشتيباني سايت

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : طراحی وب

خدمات محتوا و پشتيباني سايت
قسمت اعظمی از رضایت مشتریان در ارزیابی خدمات پس از فروش و پشتیبانی سایت به وجود می‌آید . به این دلیل ارائه خدمات بالاترين کیفیت جهت پشتیبانی کارآمد و دائمي از مشتریان همواره مورد توجه ما بوده .چرا كه تنها فروش نيست كه مهم است بلکه ارتباط با مشتری و رفع نيازها و همراهي با مشتری نیز از اهداف مهم ما به شمار مي آيد.
پشتیبانی و بروز رسانی وب سایت مستلزم داشتن دانش و تجربه وکارشناسان خبره در این کارمی باشد .پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین بخش های هایی است که یک مدیر وب سایت بر عهده دارد . وب سایت بدون پشتیبانی و نگهداری بعد از مدتی از شکل استاندارد خود خارج میشود شد و رتبه سایت به مرور کاهش پیدا خواهد کرد و یا نتیجه ای را که مدنظر داریم نخواهد داشت .
یک تیم پشتیبانی خوب به شما كمك خواهد کرد تا اهداف تجاری و تبلیغاتی خود را کاملا محقق ساخته و هزینه های تبلیغاتی سایت خود را کاهش دهید . در واقع بخش پشتیبانی سایت با به روز رسانی محتوا و حدف و ویرایش محتوای موجود ، به روز رسانی اخبار ، محصولات و اطلاعات شرکت و تامین امنیت سایت همیشه رتبه خود را در صدر موتورهای جستجو حفظ کرده و ترافیک بیشتری را جذب کرده و کاربران بیشتری داشته باشید.
در واقع پشتیبانی یک اصل مهم در کسب نتایج بهتر در رقابت های اینترنتی می باشد و در همان اندازه که طراحی یک سایت مهم است پشتیبانی از وب سایت نیز مهم و ضروری تلقی می شود .

پشتیبانی از سایت شامل دو مرحله می شود :
پشتیبانی فنی
پشتیبانی محتوایی
پشتيباني فني شامل نگهداري سايت در مقابل مسايل و مشكلات احتمالي است كه ممكن بروز كند . شامل در دسترس بودن وب سايت ، مراقبت از سرور ، نگهداري و پشتيباني از ايميل هاي سازماني ،پشتيباني فني در مواقع بروز مشكل در سرور و عدم دسترسي به وب سايت و ...
پشتيباني محتوايي شامل كليه مراحل محتوا گذاري ، به روز كردن مطالب سايت ، اخبار و ساير موارد مربوط به متن وب سايت مي شود كه در واقع فضاي كلي وب سايت شما را تشكيل مي دهد كه هر چه اين محتوا و نحوه بارگذاري آنها دقیق تر و بهتر باشد وب سايت شما زنده تر و پوياتر خواهد بود .
با واگذاري پشتيباني به شركت ديگر نيازي به استخدام و به كار گيري نيرويي جهت امور سايت نداشته و ضمنا وقت و تمركز بيشتري را صرف امور كسب و كار خود نماييد .
كارشناسان بخش محتوا ، محتواي متناسب با زمينه شغلي و كسب و كار شما را تهيه و با توجه به اصول استاندارد محتوا در وب سايت بارگذاري خواهندنمود و نگراني از بابت محتواي سايت نخواهيد داشت .
ايجاد صفحات وب ، ويرايش محتوا ، اخبار ، فلش ، اسلايد، تصاوير و عكسها ، رعايت اصول استاندارد محتوا ، seo ، رعايت اصول موتورهاي جستجو و ....همگي توسط كارشناسان ما صورت خواهد گرفت .
بخش پشتیبانی بهين سازان آي تي قدم به قدم با شما بوده و از زمان طراحي سايت تا کلیه مراحل بهينه سازي ، تبليغات ،‌ايجاد محتوا ،سئو و ساير فعاليتهاي سايت با شما همراه و هم قدم خواهد بود.

http://www.behin-it.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : دنیا اخوان
تلفن : 09306870135
تلفکس : 22475528
ایمیل : info@behin-it.com
آیدی یاهو : behinit@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۶ آذر ۱۳۹۴
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (88 روز باقی مانده)
1380
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : اقدسیه، خیابان نخل، کوچه بهاران، مجتمع بهاران
لینک آگهی : www.behin-it.com

مشاهده تمام آگهی های دنیا اخوان
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر