عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

طراحی سایت ریسپانسیو

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : طراحی وب

طراحی سایت ریسپانسیو
طراحی ریسپانسیو وب سایت به این معنی است كه سایت شما از طریق برنامه نویسی قابلیت انعطاف پذیری در گوشی ها و موبایل ها را چه از لحاظ رزولوشن و پلتفرم ،پیدا می كند .
طراحی رسپانسیو به این شکل است که سایت متناسب با ابعاد مختلف و متعارف تبلت ها و موبایل ها تغییر می كند و با تغییر سایز صفحه مشاهده خواهید كرد که فونت ها و لینک ها کاملا در فونت مناسب خودشان یعنی همانطور كه در لب تاب ها و كامپیوترها دیده می شوند قرار دارند و به راحتی میتوانید تمام صفحات وب سایت را مشاهده نمایید .

امروزه بیشتر كاربران به جای اینكه هزینه های مجزایی را برای طراحی وب سایت های نسخه موبایل پرداخت كنند میتوانند همزمان با طراحی سایت ،‌ و سفارش سایت ریسپانسیو از نسخه موبایل وب سایت نیز خود بهره مند شوند و این امكان بازدید از سایت را برای كلیه كاربران و بازدیدكنندگان سایت خود فراهم كنند .

طراحی ریسپانسیو روشی است برای طراحی یک وبسایت که در همه نمایشگرها به خوبی دیده شود. در طراحی ریسپانسیو همه تصاویر و محتوای وب سایت با توجه به اندازه صفحه نمایشگر در جای خود قرار میگیرندو قابل نمایش هستند .
طراحی ریسپانسیو این امكان را فراهم می كند بتوانید تعیین كنید چه قسمتهایی از سایت در صفحه دسكتاب و چه قسمتهایی در صفحات موبایل نمایش داده شود . چرا كه اغلب كاربرانی كه از طریق موبایل به بازدید سایت می پردازند مایل به دیدن قسمتهای اصلی و كلیدی سایت هستند و از این طریق شما قادر به تعیین این قسمتهای خاص و مهم از وب ساییتتان خواهید بود .
در حال حاضر با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و پیشرفت هر روزه تلفن های همراه و تبلت ها درصدبالایی از وبگردیها به وسیله تلفن همراه و تبلت صورت می گیرد و اگر سایتی دارای طراحی سپانسیو نباشد
به مرور آمار بازدید کنندگان به دلیل عدم سهولت وبگردی آسان در وب سایت ها از طریق گوشی وتبلت كم خواهد شد و باعث از دست دادن مخاطبان شما میگردد . پس بهتر است در سفارش طراحی وب سایت های جدید از این تكنولو‍ژی استفاده كنیم .

* نیازی به طراحی نسخه موبایل جداگانه برای سایت شما نیست .
*یكپارچگی نسخه های مختلف سایت
*جلوگیری از محتوای تكراری یعنی به جای اینكه دو سایت مجزا با محتوای مشابه داشته باشید میتوانید به جای آن از طراحی ریسپانسیو استفاده كنید تا كل محتوا در یك وب سایت بارگذاری شود و متناسب با موبایل ، تبلت و یا صفحه دسكتاب به نمایش گذاشته شود تا دررنكینگ كوگل هم با محتوای تكراری روبرو نشویم .
*سبقت از رقیبان ، چرا كه با طراحی ریسپانسیو این امكان را به كاربرانتان میدهیدتادر تمام اوقات وتما م دستگاهها قادر به بازدید از سایت شما باشند .و این در حالی است كه ممكن است رقیبان شما از چنین امتیازی برخوردار نباشند .

شركت بهین سازان آی تی این توانایی را دارد كه سایت شما را ریسپانسیو نماید و یا وب سایت جدید ی با قابلیت ریسپانسیو برایتان طراحی نماید و در این مسیر میتوانید از مشاوران ما جهت انتخاب هر چه بهتر استفاده نمایید.

http://www.behin-it.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : BehinIt
تلفن : 09306870135
تلفکس : 22475528
ایمیل : info@behin-it.com
آیدی یاهو : behinit@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۶ آذر ۱۳۹۴
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (87 روز باقی مانده)
1327
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : اقدسیه، خیابان نخل، مجتمع بهاران
لینک آگهی : www.behin-it.com

مشاهده تمام آگهی های BehinIt
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر