عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

پشتیبانی فنی سایت

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : طراحی وب

پشتیبانی فنی سایت
قسمت اعظمی از رضایت مشتریان در ارزیابی خدمات پس از فروش و پشتیبانی سایت به وجود می‌آید . به این دلیل ارائه خدمات بالاترین کیفیت جهت پشتیبانی کارآمد و دائمی از مشتریان همواره مورد توجه ما بوده .چرا كه تنها فروش نیست كه مهم است بلکه ارتباط با مشتری و رفع نیازها و همراهی با مشتری نیز از اهداف مهم ما به شمار می آید.
پشتیبانی و بروز رسانی وب سایت مستلزم داشتن دانش و تجربه وکارشناسان خبره در این کارمی باشد .پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین بخش های هایی است که یک مدیر وب سایت بر عهده دارد . وب سایت بدون پشتیبانی و نگهداری بعد از مدتی از شکل استاندارد خود خارج میشود شد و رتبه سایت به مرور کاهش پیدا خواهد کرد و یا نتیجه ای را که مدنظر داریم نخواهد داشت .
یک تیم پشتیبانی خوب به شما كمك خواهد کرد تا اهداف تجاری و تبلیغاتی خود را کاملا محقق ساخته و هزینه های تبلیغاتی سایت خود را کاهش دهید . در واقع بخش پشتیبانی سایت با به روز رسانی محتوا و حدف و ویرایش محتوای موجود ، به روز رسانی اخبار ، محصولات و اطلاعات شرکت و تامین امنیت سایت همیشه رتبه خود را در صدر موتورهای جستجو حفظ کرده و ترافیک بیشتری را جذب کرده و کاربران بیشتری داشته باشید.
در واقع پشتیبانی یک اصل مهم در کسب نتایج بهتر در رقابت های اینترنتی می باشد و در همان اندازه که طراحی یک سایت مهم است پشتیبانی از وب سایت نیز مهم و ضروری تلقی می شود .
نگهداری از یك وب سایت شامل دو مرحله می شود :
1. پشتیبانی فنی
2. پشتیبانی محتوایی

پشتیبانی فنی شامل نگهداری سایت در مقابل مسایل و مشكلات احتمالی است كه ممكن بروز كند . شامل در دسترس بودن وب سایت ، مراقبت از سرور ، نگهداری و پشتیبانی از ایمیل های سازمانی ،پشتیبانی فنی در مواقع بروز مشكل در سرور و عدم دسترسی به وب سایت و ...
پشتیبانی محتوایی شامل كلیه مراحل محتوا گذاری ، به روز كردن مطالب سایت ، اخبار و سایر موارد مربوط به متن وب سایت می شود كه در واقع فضای كلی وب سایت شما را تشكیل می دهد كه هر چه باین محتوا و نحوه بارگذاری آنها شكیلتر و بهتر باشد وب سایت شما زنده تر و پویاتر خواهد بود .
با واگذاری پشتیبانی به شركت دیگر نیازی به استخدام و به كار گیری نیرویی جهت امور سایت نداشته و ضمنا وقت و تمركز بیشتری را صرف امور كسب و كار خود نمایید .
كارشناسان بخش محتوا ، محتوای متناسب با زمینه شغلی و كسب و كار شما را تهیه و با توجه به اصول استاندارد محتوا در وب سایت بارگذاری خواهندنمود و نگرانی از بابت محتوای سایت نخواهید داشت .
ایجاد صفحات وب ، ویرایش محتوا ، اخبار ، فلش ، اسلاید، تصاویر و عكسها ، رعایت اصول استاندارد محتوا ، seo ، رعایت اصول موتورهای جستجو و ....همگی توسط كارشناسان ما صورت خواهد گرفت .
بخش پشتیبانی بهین سازان آی تی قدم به قدم با شما بوده و از زمان طراحی سایت تا کلیه مراحل بهینه سازی ، تبلیغات ،‌ایجاد محتوا ،سئو و سایر فعالیتهای سایت با شما همراه و هم قدم خواهد بود.

http://www.behin-it.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : BehinIt
تلفن : 09306870135
تلفکس : 22475528
ایمیل : info@behin-it.com
آیدی یاهو : behinit@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۶ آذر ۱۳۹۴
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (87 روز باقی مانده)
1266
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : اقدسیه، خیابان نخل، مجتمع بهاران
لینک آگهی : www.behin-it.com

مشاهده تمام آگهی های BehinIt
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر