عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : خدمات شبکه

راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری
شرکت طلیعه ارتباطات پارسیان پيشرو در صنعت IT ، ارائه دهنده راهکارهايی جهت توانمند ساختن افراد و موسسات در استفاده بهينه از تکنولوژی نوين دنيای امروز می باشد.استراتژی ارتباطات پارسیان برای رسيدن به اين هدف، با ارائه دوره های آموزشی- تخصصی- مهندسی از جمله مايکروسافت، سيسکو ، کامپتيا ،امنيت شبکه و ارائه راهکارهای عملی IT وICTمشخص می گردد .همکاری بسيار پر ثمر با طيف وسیعی از شرکتها ، سازمانها ، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی ، مبین فعالیتهای گسترده و ساختارمند ارتباطات پارسیان می باشد .

با بیش از پنج سال تجربه ، امروز ارتباطات پارسیان مفتخر است که در تمامی زمينه های مربوط به تکنولوژی و فن آوری اطلاعات با در اختيار داشتن بهترين امکانات و کارآمدترين پرسنل جزو پيشگامان و مدعيان اين عرصه باشد.
از جمله موارد فعاليتهای ارتباطات پارسیان عبارتند از:

فعالیت های اصلی شرکت
• ارائه راهکارهای جامع امنیتی
• مانیتورینگ ،تست ، آنالیز شبکه و خدمات ISMS
• راحی و اجرای مراکز داده و شبکه های :LAN,WAN,MAN
• اهکارهای جامع پیام رسانی
• اهکارهای جامع مدیریت وسهمیه بندی منابع مصرفی
• اهکارهای جامع پشتیبان گیری و ذخیره اطلاعات
• اهکارهای Server Based Computing-SBC

ارائه راه کارهای جامع امنیتی
محافطت شبکه های کامپیوتری و منابع شبکه در مقابل تهدیدات و خطرات ،امری حیاتی برای تداوم و بقای هر سازمان می باشد .طلیعه ارتباطات پارسیان با ارائه طرح های جامع امنیتی چند لایه ،شبکه ها و اجزای آن را در مقابل تهدیدهای اینترنتی و داخلی محافظت می نماید .این طرح ها شامل آنتی ویروس بسیار قدرتمند آویرا(برنده جایزه بهترین انتی ویروس سال 2011 از سازمان AV-Comparatives) ،دستگاه های مدیریت تهدیدات یکپارچه UTM ،مدیریت وصله ها و امنیت نقاط انتهایی(Endpoint Security ) می باشد .

مانیتورینگ ،تست و آنالیز شبکه و خدمات ISMS
جهت اطمینان از سلامت نرم افزاری و سخت افزاری سرور ها و اجزای شبکه ،خدمات آنالیز شبکه با استفاده از تجهیزات و نرم افزارهای پیشرفته صورت می گیرد .همچنین نقاط آسیب پذیر شبکه شناسایی شده و راه کارهای اصلاحی جهت رفع آن ارائه می شود .با استفاده از محصولات قدرتمند مانیتورینگ ،کلیه اجزای شبکه مورد نظارت قرار گرفته و خطاهای رخ داده شده و گزارش های آن از طریق ایمیل در اختیار مدیر شبکه قرار می گیرد.این شرکت همچنین راه کارهای جامع در زمینه مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) ارائه می نماید .

طراحی و اجرای مراکز داده و شبکه های LAN ,WAN ,MAN
در نظر گرفتن محلی مناسب و امن برای نگهداری سرور ها و تجهیزات ذخیره سازی ،که حیاتی ترین اجزای شبکه می باشند ،از اهمیت به سزایی برخوردار است .در این خصوص ،اتاق سرور باید از شرایطی ویژه همانند ساختار مقاوم و ضد زلزله ،تمیز و عاری بودن از گرد و غبار ،سیستم اطفای حریق ،سیستم تهویه مناسب و کنترل تردد برخوردار باشد .این شرکت ،کلیه فعالیت ها و خدمات مربوط به راه اندازی و نگهداری مراکز داده چه از نظر آماده سازی محل فیزیکی و چه تامین تجهیزات مورد نیاز و نصب ،راه اندازی و نگهداری آن را با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی ارائه می کند .

پیاده سازی سیستمهای کنفرانس
به کمک این سیستم ها کاربران می توانند در هر مکانی با یکدیگر کنفرانس متنی، صوتی و تصویری داشته باشند. شرکت هایی که دارای مکانهای فیزیکی مختلفی می باشند، می توانند جهت کاهش هزینه های مکالمات تلفنی و ارتباط بهتر با سایر کارمندان از این سیستم ها بهره ببرند. در ضمن پیاده سازی این سرویس در یک ساختمان می تواند رفت و آمد کارمندان در محیط شرکت و در نتیجه ترک میز کار را کاهش دهد .

راهکارهای جامع پیام رسانی
این شرکت محصولات جامع و قدرتمندی در خصوص ایمیل سرور ،VOIP(Voice Over IP)و Web Conferencing ارائه می کند .ایمیل سرور Axigen یک نرم افزار بسیار جامع و قدرتمند تحت سیستم عامل های مختلف بوده و انتخاب بزرگترین سازمانها و دانشگاه های ایران بوده است .در خصوص Web Conferencing ،این شرکت با ارائه تجهیزات مرکزی ،نیاز به استفاده از هرگونه تجهیزات خاص در سمت کاربر را مرتفع کرده و راهکارهای مدرن و مقرون به صرفه را در اختیار سازمانها قرار می دهد. همچنین این شرکت جهت راه اندازی تلفن اینترنت یا VOIP و تامین تجهیزات مورد نیاز دارای تجربیات بسیار گرانباهایی است .

راهکارهای جامع مدیریت و سهمیه بندی منابع مصرفی
کنترل دسترسی کاربران سازمان به منابع مصرفی مانند اینترنت و پرینت امری بسیار ضروری بوده و همواره یکی از نیازهای مهم مدیران شبکه بوده است .این شرکت محصولات و خدماتی را جهت مدیریت پهنای باند ،سهمیه بندی اینترنت به صورت حجمی و زمانی به ازای هر کاربر /گروه به صورت ثابت و شناور و همچنین محصولاتی برای سهمیه بندی ،کنترل و مدیریت پرینت ارائه می کند .از جمله این محصولات می توان Papercut (مدیریت پرینت و پهنای باند اینترنت) و Band Width Splitter (مدیریت پهنای باند اینترنت) را نام برد .

راهکارهای جامع پشتیبان گیری و ذخیره اطلاعات
خطر از دست رفتن اطلاعات ،خرابی هارد دیسک ها ،سیستم عامل و سایر وسایل ذخیره سازی ،همواره یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران شبکه بوده است . با استفاده از راهکارهای پیشرفته و جامع سخت افزاری و نرم افزاری برای ذخیره سازی ،پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات و سیستم عامل ،شرکت طلیعه ارتباطات پارسیان مشکل را به صورت شگفت آوری حل کرده است ،به شکلی که در کمترین زمان اوضاع به روال عادی باز می گردد .

راهکارهای Server Based Computing-SBC
در راهکارهای SBC ، در صورتی که نیاز به استفاده از برنامه ای دارید که باید روی چندین کامپیوتر در شبکه قرار داشته باشد و نصب آن روی تک تک کامپیوتر ها امکان پذیر نمی باشد (برای مثال آن برنامه دارای قفل است یا سخت افزار و سیستم عامل کامپیوترهای شما جوابگویی نصب آن نرم افزار نمی باشند) یا نگهداری و تنظیمات آن نرم افزار روی چندین کامپیوتر زحمات زیادی دارد، برنامه های کاربردی بر روی یک یا چند سرور اجرا شده و کاربران به جای نصب مجدد آن بر روی کامپیوتر خود ، از برنامه های سرور استفاده می کنند .برنامه های منتشر شده از روی سرور ،از طریق مرورگر اینترنت و همچنین Thin Client ها برای افراد مجاز قابل دسترسی می باشد .این راهکارها از حیث مدیریت و صرفه جوی اقتصادی از مزایای متعددی مانند عدم نیاز به خرید لایسنس نرم افزارها ،نگهداری آسان برنامه ها ،امنیت فوق العاده و ... برخوردار است .

::.ما عرصه تکنولوژی را به روی شما می گشاييم و شما را با خويش در ورود به دنيای نوين همگام می سازيم.
ما بر آنيم تا در زندکی تک تک شما باعث تحولی با ارزش و ماندگار شويم و می دانيم که پيشرفت و تکامل نياز به زمان دارد و ما تا پايان با شماييم.پس هم اکنون به ارتباطات پارسیان بپيونديد...

http://www.eitc-co.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : طلیعه ارتباطات پارسیان
تلفن : 44146506
تلفکس : 44105855
ایمیل : sales@eitc-co.com
آیدی یاهو : pak_zad@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱ شهريور ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (28 روز باقی مانده)
2717
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : میدان المپیک، خیابان دهکده، پلاک 7، واحد 1
لینک آگهی : www.eitc-co.com

مشاهده تمام آگهی های طلیعه ارتباطات پارسیان
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر