عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه در مشهد

بخش : کامپیوتر

زیر گروه : خدمات شبکه

طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه در مشهد
6 دلیل ابتدایی اهمیت وب سایت و اطلاع رسانی آن به شرح ذیل می باشد :

1) وجود وب سایت اعتبار شما را افزایش میدهد وب سایت تاثیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد یک طراحی حرفه ای متن مناسب با نوشتار خوب اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما میشود ، به مردم میفهماند که شما دارای دانش و به روز هستید اگر شما در طراحی یک سایت با کیفیت ودارای اطلاعات مفید ، هزینه کنید مردم حتما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

2) وب سایت باعث میشود شرکت شما در هر زمان و از هر مکان قابل دسترسی باشد با داشتن یک سایت وب شما شرکت خود را برای دنیا یی از فرصت ها برای دسترسی مردمی که غیر از سایت شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می کنید با کلیک ساده موس هرکسی می تواند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به شرکت شما دسترسی داشته باشد .

3) وجود وب سایت سهولت ارجاع مشتریان جدید به شرکت شما را فراهم میکند برای بسیاری از تجارتها یک منبع حیاتی برای یافتن مشتریان جدید سایرین است داشتن وب سایت این امکان را فراهم میکند که مردم به راحتی سایت شما را به دیگران ارحاع دهند . آدرس وب سایت راحت تر از شماره تلفن به خاطر میماند ، به علاوه دادن راههای مختلف تماس با شما به مردم امکان برقراری تماس را بیشتر می کند .

4) وب سایت یک ابزار قوی فروش است ، فروش محصولات از طریق یک فروشگاه اینترنتی یک راه بسیار عالی برای افزایش فروش است ،شما یک ویترین دائمی و سهل الوصول که هزینه آن خیلی کمتر از یک فروشگاه سنتی است دارید . ضمن اینکه مردم بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند، وجود اطلاعات فروش موثر در وب سایت شما امکان وادار شدن مردم به کلیک روی دکمه خرید را افزایش میدهد هر چند که شما از طریق اینتر نت نتوانید فروش انجام دهید وب سایت شما یک سرمایه مهم است ، وب سایت شما یک شروع برای متقاعد کردن بازدید کنند گان به نیاز آنها به محصولات شما است . شما آنها را برای خرید تحریک میکنید سپس از آنها دعوت میکنید با شما تماس بگیرند .

5) وب سایت باعث افزایش ارزش تبلیغات شما میشود. اضافه کردن آدرس وب سایت در تبلیغات کارت تجاری و امضا ء شرکت یک راه خوب برای جلب مشتری به شرکت شما است داشتن آدرس سایت به مردم کمک می کند که هر زمان در مورد شما میشنوند و یا تبلیغات شما را می بینند به پیام شما عکس العمل نشان می دهند .
مراجعه به وب سایت شما راحت تر از نوشتن نامه یا رفتن به مغازه یا حتی تلفن زدن به شماست ،مردم اطلاعات شمارا به راحتی دریافت میکنند ونیازی نیست برای آقای فروشنده برای کمک صبر کنند همچنین باز دید از وب سایت خیلی راحت تر است چون هیچ معذوریتی وجود ندارد و بازدید کنندگان تحت فشار نیستند .

6 ) وب سایت به شما کمک میکند با مشتریان بالقوه در ارتباط باشید ،مردم زیادی وجود دارند که به آنچه که شما ارائه میکنید علاقمن هستند ولی ممکن است هم اکنون برای خرید آمادگی نداشته باشند شما باید به آنها در ارتباط باشید تا زمانی که آنها برای خرید آمادگی یافتند با خبرشوید.

وب سایت یک روش عالی برای تسهیل این فرایند است شما میتوانید از طریق وب سایت خود آدرس تماس مشتریان بالقوه را جمع آوری کنید سپس میتوانید به تناسب نامه یا خبرنامه بایشان ارسال کنید در ارتباط ماندن با مردم به تازه ماندن با مردم به تازه ماندن شرکت شما در اذهان کمک میکند .

وب سایت های اینترنتی گروه انفورماتیک بیت:
www.blue-screen.ir
www.farsi-web.com
www.farsi-web.ir
www.web-fa.ir
www.web-fa.com
www.persian-it.net
www.iran-net.ir

ایمیل مدیریت مشاوره و فروش: info@Blue-screen.ir
آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید.

BIT (Bluescreen Informatic Team)

http://www.farsi-web.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : گروه انفورماتیک بیت
تلفن : 09156855983، 09156003427
تلفکس : 05117120165
ایمیل : bit.team.ads@gmail.com
آیدی یاهو : bit.team
تاریخ ثبت آگهی : ۱۰ خرداد ۱۳۹۰
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (89 روز باقی مانده)
2948
بازدید
منطقه : خراسان رضوی
موقعیت : مشهد مقدس
آدرس : استان خراسان رضوی، مشهد مقدس
لینک آگهی : www.farsi-web.com

مشاهده تمام آگهی های گروه انفورماتیک بیت
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر