عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

مجموعه 6 دیکشنری قدرتمند کامپیوتر

بخش : آموزش

زیر گروه : کتابهای آموزشی

مجموعه 6 دیکشنری قدرتمند کامپیوتر
این مجموعه شامل این 5 بسته می باشد که همگی در قالب یک پکیج تقدیم شما می گردد.

1- دیکشنری حرفه ای کمبریج - Cambridge Advanced Learners Dictionary
نرم افزار دیکشنری ساخته شده در دانشگاه کمبریج انگلستان می باشد
که در میان دانشجویان زبان انگلیسی و همچنین زبان آموزان سراسر دنیا از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. این محصول شامل یک CD می باشد.
همچنین این نرم افزار یکی از پیشرفته ترین و مجهز ترین دیکشنری های آموزش زبان انگلیسی می باشد که زبان آموز می تواند با کمک آن، زبان انگلیسی را مانند زبان مادری خود فرا بگیرد.
شما با داشتن این دیکشنری به یک منبع عظیم آموزش زبان انگلیسی دسترسی خواهید داشت زیرا در آن بیش از 270,000 لغت، کلمه، جمله، مثال، تمرین، نکات گرامری، کلمات مترادف، واژگان و ... قرار گرفته است.
همچنین این برنامه از دو تلفظ بریتانیایی و آمریکایی نیز پشتیبانی می کند و قادر است تا کلمات و جملات مورد نظر کاربران را به هر کدام از این دو لهجه پخش کند.
یکی از ویژگی های این نرم افزار دارا بودن هزاران تمرین و نکات مهم ویژه آزمون های بین المللی همچون IELTS, FCE, CAE, CPE و BEC می باشد که کمک بسیار زیادی به شما در موفقیت و کـسب قبولی در این آزمون ها می کند. علاوه بر این قابلیت QUICKfind در این نرم افزار به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن لغات مورد نظرتان را در میان عبارت های بی شمار نرم افزار جستجو کنید البته می توانید علاوه بر این قابلیت، کلمات مورد نظرتان را بر حسب حروف الفبا نیز جستجو کنید. همچنین SUPERwrite نیز قابلیت دیگری است که مانند یک دستیار عمل می کند در واقع به محض تایپ چند حرف از کلمه مورد نظرتان کلمات مشابه آنرا در اختیار شما قرار می دهد. نسخه 3 این نرم افزار نسبت به نسخه 2 آن دستخوش تغییرات بسیار زیادی بوده و امکانات جدیدی نیز به آن اضافه شده است که از جمله می توان به اضافه شدن تصاویر مختلف مربوط به لغات و جملات و همچنین امکان ضبط صدا و مقایسه آن با تلفظ استاندارد برنامه و ... اشاره کرد.
برخی از ویژگیهای این نرم افزار:
- دارا بودن بیش از 270,000 لغت، کلمه، جمله، مثال، تمرین، نکات گرامری، کلمات مترادف، واژگان و ...
- دارا بودن قابلیت QUICKfind برای جستجوی بسیار سریع در میان عبارت نرم افزار.
- امکان SUPERwrite به عنوان یک دستیار برای تایپ سریع کلمات مورد نظر کاربر.
- داشتن مثال ها و تمارین مختلف مربوط به آزمون های بین المللی IELTS, FCE, CAE, CPE و BEC.
- قابلیت تلفظ لغات و کلمات به دو لهجه بریتانیایی و آمریکایی.
- دارا بودن تصاویر و نقشه های مختلف مربوط به هر عبارت.
- امکان ضبط صدا و مقایسه آن با تلفظ استاندارد برنامه.
- سازگار با ویندوز های مختلف.

2- دیکشنری مریام وبستر - Merriam Websters Collegiate Dictionary & Thesaurus v3.0
این دیکشنری یک مرجع زبان کامل و اصلاح شده می باشد
که در هنگام استفاده شما از لغات در اموری مانند نوشتن ایمیل، طراحی صفحات گسترده، آماده سازی ارائه ها، بررسی سی دی و یا گشت و گذار در وب، اطلاعات دقیق و به روزی را درباره واژه مورد نظر برای شما فراهم خواهد نمود.
این دیکشنری آخرین و جدیدترین لغات و معانی آن ها را در زمینه های مختلفی مانند علم، فرهنگ عمومی، تکنولوژی الکترونیکی و ... در اختیار شما قرار می دهد.
قابلت های کلیدی نرم افزار Merriam-Websters Collegiate Dictionary & Thesaurus:
- حاوی 225,000 تعریف برای لغات
- بیش از 340,000 مترادف و متضاد
- نصب آسان و دسترسی سریع در هر زمان
- شامل تلفظ صوتی کلمات (شامل تلفظ های مختلف توسط صداهای واقعی)
- 21 گزینه جستجو
- امکان لینک به منابع وب

3-پکیج جامع دیکشنری بابیلون 9 به همراه آخرین نسخه دیکشنری آکـسفورد
شرکت Babylon Ltd در سال 1997 شروع به کار کرد و کار خود را با ارائه "دیکشنری بابیلون" نسخه آزمایشی (بدون محدودیت) شروع کرد و تا سال 2001 این نرم افزار را به صورت رایگان عرضه می نمود و از آن پس اقدام به ارائه و فروش نسخه ی تجاری نمود.
Babylon نرم افزار پیشتاز فرهنگ های لغت و ترجمه متن است. نرم افزار بابیلون - Babylon کلیه نیاز های شما در زمینه ترجمه لغت را جوابگو خواهد بود. با استفاده از Babylon شما به سرعت می توانید ایمیل ها، صفحات وب، مستندات و کلیه لغات مورد نظر خود را ترجمه کنید. نرم افزار Babylon در حال حاضر حدوداً 30 میلیون کاربر دارد. این نرم افزار که از خاصیت OCR استفاده می کند همیشه و همه جا زیر دستان شما خواهد بود، هرگاه برای ترجمه لغتی اراده کنید کافی است تنها یک کلیک کنید تا ترجمه لغت مورد نظر را به بیش از 50 زبان مختلف دنیا به شما نشان دهد. پنجره شناور این برنامه همانند یک دستیار همیشه با شما خواهد بود همانطور که با یک کلیک روی کلمه مورد نظر آشکار می شود با حرکت دادن ماوس و بدون هیچ کلیکی (این ویژگی باید توسط کاربر تنظیم شود) نیز خود به خود ناپدید می شود.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Babylon:
- ترجمه کلمات و متون
- دارای 25 فرهنگ لغت عمومی در 75 زبان مختلف از جمله فارسی
(برای فعال شدن تمامی زبان ها باید Glossary های مربوط به هر زبان را جداگانه نصب کنید)
- تبدیل واحدها و تبدیل واحد پول کشورها به هم تنها با یک کلیک
- حاوی فرهنگ لغت هایی با بیش از 3 میلیون کلمه
- فرهنگ لغت های شخصی شامل 1600 موضوع مرتبط با تجارت، زیست شناسی، کامپیوتر، شیمی و ... در بیش از 70 زبان
- فعال سازی دیکشنری تنها با یک کلیک بر روی هر لغت در برنامه های مختلف (Word, Excel, PowerPoint) و دیگر برنامه های تحت ویندوز
- مبدل واحد ها به یکدیگر
- اصلاح کننده ی کلمات نوشته شده از نظر املائی (غلط یابی به زبان های مختلف)
- روش صحیح تلفظ کلمات (با صدای مرد و زن)
- توانایی اتصال به دایره المعارف Wikipedia
- قابلیت جدید Auto Completion
- قابلیت جدید تغییر رنگ پنجره نرم افزار به دلخواه
برخی از ویژگی های نسخه جدید نرم افزار بابیلون:
- ترجمه آسان در کلیه برنامه‌ها تنها با یک کلیک
تنها کافی است در هر برنامه رایانه‌ای که مایلید، بر روی متن کلیک کرده و به ترجمه آنی و سریع آن و همچنین مطالب واژه‌نامه‌ها و دانش‌نامه‌های مختلف در زمینه‌ها، موضوعات و مطالب گوناگون دسترسی پیدا کنید.
- غلط‌یاب املایی و تصحیح متن
غلط‌یاب املایی و تصحیح متن بابیلون در خدمت شماست تا با کمک آن مطمئن شوید چیز مهمی در متن شما حذف نشده یا از قلم نیفتاده و به شما امکان یافتن غلط‌های نگارشی (مانند اشتباهات تایپی، دستوری، و غیره) را نیز می‌دهد. سرویس غلط‌یاب املایی و تصحیح متن بابیلون به شما کمک می‌کند تا کلمات را بدون غلط املایی نوشته و نویسنده بهتری شوید. این قابلیت بهترین کلمات، عبارات و اصطلاحات جایگزن مناسب متن را پیشنهاد داده و به صورت خودکار متن شما را بررسی می‌کند. این سرویس بسیار ضروری بطور مشخص در زمان نوشتن ایمیل و نگارش اسناد بوسیله مایکروسافت آفیس و همینطور هنگام تهیه متون صفحات وب‌سایت سودمند می باشد.
جامعه زنده ترجمه:
بابیلون 9 شما را قادر می‌سازد به راحتی در جامعه بزرگ بابیلون که متشکل از گویش‌وران به زبان مادری و مترجمان حرفه‌ای سرتاسر جهان است، مشارکت کنید. شما می توانید سوالات خود را از جامعه زنده ترجمه انسانی بابیلون بپرسید، خواه سوال شما یک پرسش مرتبط با زبان،یک سوال کوتاه و یا بررسی یک مقاله دانشگاهی باشد - جامعه انسانی بابیلون، که از هزاران کاربر بابیلون تشکیل شده ، آماده ارائه کمک شبانه‌روزی به شماست!
ارائه ‌شده به 75 زبان مختلف:
بابیلون به صورت خودکار زبان‌های مورد استفاده و نیاز شما را شناسایی کرده و نتایج را به آن زبان‌ها ارائه می‌دهد.
نصب لغت نامه ها به صورت خودکار و بی نیاز به کرک میباشد
لغت نامه های موجود در این بسته: دیکشنری های انگلیسی به فارسی ساده و پیشرفته فارسی به انگلیسی، فارسی به فارسی، اصطلاحات کامپیوتری، خطاهای مودم، اصطلاحات چت و ...
لغت نامه های موجود در این بسته: دیکشنری های انگلیسی به فارسی ساده و پیشرفته، فارسی به انگلیسی، فارسی به فارسی، عربی به فارسی و بلعکـس، فرانسه به فارسی، آلمانی به فارسی و بلعکـس، روسی به فارسی، اسپانیایی به فارسی، فنلاندی به فارسی، سوئدی به فارسی، ژاپنی به فارسی، ایتالیایی به فارسی و بلعکـس، ارمنی به فارسی و بلعکـس، اصطلاحات کامپیوتری، چت، حقوق، آمار، بیولوژی، ریاضیات، مدیریت، سینما، پزشکی، شیمی، صنایع، بهداشت و سلامتی، خطا های مودم، گیاهان دارویی، پلیمر و ...
لغت نامه/Glossaries ها :
دیکشنری انگلیسی به فارسی (Farajbeik) برای ویندوزهای فارسی
دیکشنری انگلیسی به فارسی (Farajbeik) برای ویندوزهای لاتین
دیکشنری انگلیسی به فارسی (Salaty) متنی
دیکشنری انگلیسی به فارسی (Salaty) گرافیکی - بدون نیاز به فونت فارسی برای نمایش
دیکشنری انگلیسی به فارسی MB
دیکشنری انگلیسی به فارسی HmT
دیکشنری پیشرفته انگلیسی به فارسی (hFarsi) با توضیحات اضافه و کلمات مشابه
دیکشنری پیشرفته انگلیسی به فارسی (MHM) با توضیحات اضافه و کلمات مشابه
دیکشنری فارسی به انگلیسیMHM
دیکشنری فارسی به انگلیسی HmT
دیکشنری فارسی به انگلیسی OurStat
دیکشنری عربی به فارسی
دیکشنری فارسی به عربی
دیکشنری/لغت نامه فارسی به فارسی
دیکشنری فرانسه به فارسی
دیکشنری اسپانیایی به فارسی
دیکشنری فنلادنی به فارسی
دیکشنری سوئدی به فارسی
دیکشنری ژاپنی به فارسی
دیکشنری روسی به فارسی
دیکشنری فارسی به روسی
دیکشنری آلمانی به فارسی
دیکشنری فارسی به آلمانی
دیکشنری ایتالیایی به فارسی
دیکشنری فارسی به ایتالیایی
دیکشنری ارمنی به فارسی
دیکشنری فارسی به ارمنی
دائره المعارف ها:
دیکشنری Concise Oxford English Dictionary and Thesaurus
دنلود دائره المعارف Britannica Concise Encyclopedia
دیکشنری Merriam-Websters Collegiate Dictionary and Thesaurus
دیکشنری Larousse French Dictionary Package

4- دیکشنری انگلیسی به انگلیسی آکـسفورد نسخه 10 (Oxford English Dictionary 10 Edition)
دلایل مهم استفاده از یک دیکشنری انگلیسی - انگلیسی:
1- مانع از ترجمه کردن می شود:
مهم ترین علتی که برای استفاده از دیکشنری انگلیسی - انگلیسی وجود دارد، همان دلیلی است که استاد به شما تاکید می کند که در کلاس فقط به انگلیسی صحبت کنید. اگر بتوانید از بخش L1 مغز خود استفاده نکنید، آن وقت قادر خواهید بود که به انگلیسی فکر کنید و به درک مطلب و تولید زبانی خود سرعت بخشید.
با استفاده از یک دیکشنری یک زبانه، نه تنها به انگلیسی مطالعه و از زبان خودتان اجتناب می کنید، بلکه می توانید تعاریف را در دفتر خود یادداشت کنید و در نتیجه، استفاده خود را از زبان انگلیسی در خارج از کلاس افزایش دهید.
2-تمرین دو برابر:
بسیاری از زبان آموزان با این مشکل مواجهند که وقتی در دیکشنری به دنبال یک کلمه سخت که معنی آن را نمی دانند، می گردند، آن کلمه با یک کلمه سخت دیگر که معنی آن را هم نمی دانند، توضیح داده شده است.اگر دیکشنری را به درستی انتخاب کرده باشید این موضوع به ندرت اتفاق خواهد افتاد و اگر همیشه با این مشکل مواجه می شوید باید از یک دیکشنری ساده تر مثل: (Elementary Learners Dictionary- استفاده کنید. اگر هنوز هم هرچند وقت یکبار این اتفاق می افتد به این معناست که کلمه سختی که در تعرف آن لغت آمده، بسیار پرکاربرد است و با پیدا کردن معنی آن لغت تمرین و یادگیری شما دو برابر می گردد و به اصطلاح با یک تیر دو نشان را می زنید.

3- طبقه بندی:
همان طور که در بالا اشاره شد، دیکشنری های انگلیسی - انگلیسی در سطوح مختلفی وجود دارند، به عنوان مثال با یک دیکشنری Intermediate Learners می توانید بفهمید که هر کلمه ای که در متن آمده و در این دیکشنری موجود نیست، در این سطح از یادگیری انگلیسی اهمیت چندانی ندارد و می توان از آن چشم پوشی کرد. اگر کلمات متعددی در متن وجود دارد که نمی توانید معانی آن ها را در دیکشنری سطح خودتان پیدا کنید، نشان دهنده این موضوع است که آن متن برای شما خیلی سخت است و به جای آن باید یک متن طبقه بندی شده را بخوانید. دیکشنری های دو زبانه معمولا به این شیوه طبقه بندی نشده اند.

4- بعضی از کلمات را نمی توان ترجمه کرد:
یک مشکل دیگر وقتی به وجود می آید که زبان آموز تعریف انگلیسی را متوجه می شود اما نمی تواند کلمه ای معادل آن کلمه انگلیسی در زبان خودش پیدا کند و بنابراین برای پیدا کردن معادل آن واژه به یک دیکشنری دو زبانه مراجعه می کند. این مطلب معمولا بیانگر آن است که معانی داده شده در دیکشنری دو زبانه دقیقا معادل کلمه انگلیسی نیستند. این موضوع خصوصا در مورد کلمات رفتاری درست است جاهایی که یک کلمه می تواند در زبان های مختلف معانی بسیار متفاوت مثبت و منفی داشته باشد. این یکی دیگر از مواردی است که اجتناب از ترجمه کمک می کند که واقعا یاد بگیریم که کلمه انگلیسی به چه معنایی است.

5- یادگیری کلمات گرامری انگلیسی:
گاهی اوقات زبان آموزان از وجود کلماتی مانند noun و adverb در دیکشنری انگلیسی - انگلیسی شکایت می کنند و معتقدند که این کلمات باعث بروز مشکل در فهم تعاریف می شوند، اما این ها کلماتی هستند که به منظور یادگیری انگلیسی بدون استفاده از زبان مادری خودتان به آن ها احتیاج خواهید داشت.
دیکشنری وسیله بسیار خوبی برای یادگیری کلمات گرامری است، زیرا همان لغات به دفعات زیاد تکرار می شوند. یادداشت کردن این کلمات(یا صورت های کوتاه شده آن ها مثل "n" یا "adv" - در زمان یادگیری کلمات جدید می تواند به بهتر یاد گرفتن کلمه کمک کند و همزمان کلمات گرامری را نیز خواهید آموخت. اگر خارج از کشور تحصیل می کنید، دانستن این کلمات به شما کمک خواهد کرد که با افرادی که به زبان شما صحبت نمی کنند در مورد زبان بحث کنید.

6- اطلاعات بیشتر:
یک دیکشنری انگلیسی - انگلیسی خوب حاوی اطلاعات اضافی بسیاری مانند پرکاربردترین کمات در زبان انگلیسی، چندین تعریف برای هر کلمه، اشتباهات رایج و علائم آواشناسی برای تلفظ آموزنده های خارجی زبان است که بیشتر دیکشنری های دو زبانه به این موضوع نمی پردازند.

7- چک کردن با معلم:
تنها راهی که استاد شما می تواند بفهمد که آیا شما معنی درست لغتی که به دنبال آن می گشتید را فهمیده اید یا خیر، تعریف انگلیسی است، که این کار تنها در صورت استفاده مکرر از دیکشنری انگلیسی - انگلیسی برای شما میسر خواهد شد.

8- یاد می گیرید که زبان را به انگلیسی توصیف کنید:
دیکشنری ها با زبانی ساده کلمات را توضیح می دهند. این روش خیلی شبیه چیزی است که شما برای توصیف منظورتان از طرق مختلف به آن نیاز دارید. خواندن آن بیان ها باعث می شود که شما ساده تر بتوانید خودتان عباراتی مانند:
" I cant think of the word , but it is a kind of ..."
را بسازید.

9- کنترل کیفیت:
با استفاده از یک دیکشنری انگلیسی - انگلیسی مناسب که استاد به شما معرفی میکند، شما می توانید از بروز بعضی مشکلاتی که دیکشنری های دوزبانه (خصوصا انواع الکترونیکی آن ها- دارند مانند تعداد زیادی معانی بدون کاربرد یا منسوخ و یا فقدان تعریف برای کلمات جلوگیری کنید.

10- کاهش استفاده از دیکشنری:
استفاده از دیکشنری انگلیسی - انگلیسی نسبت به دیکشنری های دو زبانه باعث می شود که دانشجو در زمان هایی که باید به استاد گوش دهد و یا معنی کلمه را از توضیحات حدس بزند، کمتر به دیکشنری مراجعه کند.
یکی از بهترین دیکشنری های یک زبانه موجود، Concise Oxford می باشد، که می توانید از آن به منظور تقویت هر چه بیشتر زبان انگلیسی خود استفاده کنید. این دیکشنری امکان جستجوی ششصد هزار کلمه و سه میلیون نقل قول را برای شما فر اهم می آورد. OED به طور گسترده ای به عنوان مرجع پذیرفته شده در زبان انگلیسی در نظر گرفته شده است. و در حقیقت می توانید تا هزار سال از زبان انگلیسی را برای تحقیق، مطالعه و لذت بردن در اختیار داشته باشید.
5-فرهنگ لغت پیشرفته آکـسفورد - Oxford Advanced Learners Dictionary 8th Edition 2010
آخرین نسخه از پرفروش ترین فرهنگ لغت آموزنده پیشرفته که توسط آموزنده های انگلیسی و استادانشان پیشنهاد شده و بالغ بر ۳۰ میلیون نفر از آن استفاده می کنند. این مجموعه در یک سی دی عرضه می شود.
این دیکشنری دارای بیشترین اطلاعات آشنا با کاربر ، اطلاعات حساس و سایر اطلاعات برای آموزنده های انگلیسی از سطح ساده تا پیشرفته را دارا می باشد.
این دیکشنری شامل جدیدترین لغات روز دنیا و همچنین دارای توضیحات بسیار شاد و جذب کننده می باشد.
ویژگیهای این نرم افزار:
تعداد 183.000 کلمه، عبارت و معنی آمریکایی و انگلیسی به همراه 85.000 مثال
دارای بیش از 30.000.000 کاربر در سرتاسر دنیا
تعداد 20.000 ریشه کلمات
تعداد 5.000 کلمه برای مطالعه در زمینه علوم، ریاضیات، کامپیوتر، ادبیات و کـسب و کار
تعداد 700 ورودی برای کلمات استرالیایی، هندی، آفریقایی شرقی و.
تعداد 3.000 کلید واژه مورد نیاز هر دانشجو
تعداد 7.000 کلمه مترادف و متضاد
تعداد 200 کلمه مترادف خاص
تعداد 200.000 جملات مثال اضافی
تعداد 2.000 کلمه جدید و معنی از لهجه آمریکایی و انگلیسی
بیش از 2000 تصویر مرتبط با کلمات
تعداد 32 صفحه شامل گروه های کلمات مرتبط
تعداد زیاد نقشه های رنگی
تعداد 2.600 لغت دانشنامه ای
تعداد 10.000 کلمه مرتبط فرهنگی آمریکایی و انگلیسی
دارای 32 صفحه آموزش لغات (Vocabulary)
6-فرهنگ جامع American Heritage Dictionary with Thesaurus 4th Edition
آخرین نسخه از فرهنگ لغت جامع American Heritage

قیمت کالا : 106,250 ریال
http://www.20store.ir/probuy.php?wid=30474&id3=58463


مشخصات آگهی دهنده
نام : رضا مهدوی
ایمیل : rezamalek52@yahoo.com
تاریخ ثبت آگهی : ۱۲ تير ۱۳۹۱
انقضاء : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ (64 روز باقی مانده)
2407
بازدید
منطقه : سراسر ایران
لینک آگهی : www.20store.ir/probuy.php?wid=30474&id3=58463

مشاهده تمام آگهی های رضا مهدوی
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر