عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء

مجری طرحهای نوین ساختمانی به روش LSF

بخش : املاک

زیر گروه : خدمات ساختمانی

مجری طرحهای نوین ساختمانی به روش LSF
مفهوم سیستم سازه های فولادی سبك (lsf) چیست؟
سیستم سازه¬های فولادی سبك (lsf)، یك سیستم سازه¬ای پیشرفته است كه در انواع ساخت و سازها مانند ویلاها، خانه های ویلایی تك خانوار و چندخانوار ، ساختمانهای مسكونی، اداری و صنعتی یك، دو و سه طبقه، هتل¬ها و هتل آپارتمانها، ساختمانهای مدارس و دانشگاهی، رستورانها و .... دارای كاربرد می¬باشد.
سیستم سازه های فولادی سبك (lsf) یكی از مناسبترین سیستم¬های ساختمانی است كه امروزه در جهان مورداستفاده قرار می¬گیرد. اصلی ترین عامل در سازه¬ای فولادی سبك، مقاطع فولادی جدار نازك (LGS) می¬باشد.
مقاطع فولادی جدار نازك، مقاطع فلزی سرد نورد شده¬ای می¬باشند كه با استفاده از ورقهای فولادی نازك و با استفاده از روش Roll Forming شكل دهی می¬شوند. داشتن ضخامت یكنواخت در عرض مقاطع و استفاده از روش Roll Forming برای ساخت آنهاست كه باعث می¬گردد، تولید مقاطع در حجم بسیار بالا و با كیفیت مناسب و یكنواخت انجام گیرد.
مقاطع فولادی جدار نازك، سبك بوده و به راحتی قابل حمل می¬باشند. بخشهای مختلف ساختمان را به راحتی می توان با این مقاطع مونتاژ نمود. این عوامل باعث میگردد كه عملیات ساخت با این سیستم بسیار سریع باشد. نصب سریع و آسان, طرح های متنوع در پلان, ضد زلزله, عایق صوت, رطوبت و حرارت
سیستم سازه های سبك فولادی LSF, تکنولوژی مدرنی است كه در اغلب کشورهای پیشرفته دنیا نظیر آمریکا, کانادا, استرالیا و ژاپن بصورت گسترده در حال استفاده است بطوریکه در برخی ایالتهای آمریکا تا بخش عمده ساخت و ساز توسط این روش صورت می پذیرد. این تکنولوژی چندین سال است که به عنوان راه حلی مناسب برای انبوه سازی و سریع سازی در این کشورها مورد استفاده قرار گرفته است. مطالعات در بخشهای سازه¬, معماری, تاسیسات برقی و مکانیکی این سیستم منجر به بومی نمودن روشهای طراحی, ساخت و نصب این سیستم گردید این سیستم ساختمانی دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده و بعنوان یکی از تکنولوژی های نوین ساختمان در کشور به طور رسمی معرفی شده است.

http://www.lsfsazan.com


مشخصات آگهی دهنده

نام : خانه سازان اسکان پروژه آریا
تلفن : 88267182
تلفکس : 88262568
ایمیل : info@lsfsazan.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۳ فروردين ۱۳۹۳
انقضاء : ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ (46 روز باقی مانده)
918
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : بزرگراه جلال آل احمد، نبش شهر آرا، پلاک 66، واحد 2
لینک آگهی : www.lsfsazan.com

مشاهده تمام آگهی های خانه سازان اسکان پروژه آریا
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنرlogo-samandehi