عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

مجری طرحهای نوین ساختمانی به روش LSF

بخش : املاک

زیر گروه : خدمات ساختمانی

مجری طرحهای نوین ساختمانی به روش LSF
مفهوم سیستم سازه های فولادی سبك (lsf) چیست؟
سیستم سازه¬های فولادی سبك (lsf)، یك سیستم سازه¬ای پیشرفته است كه در انواع ساخت و سازها مانند ویلاها، خانه های ویلایی تك خانوار و چندخانوار ، ساختمانهای مسكونی، اداری و صنعتی یك، دو و سه طبقه، هتل¬ها و هتل آپارتمانها، ساختمانهای مدارس و دانشگاهی، رستورانها و .... دارای كاربرد می¬باشد.
سیستم سازه های فولادی سبك (lsf) یكی از مناسبترین سیستم¬های ساختمانی است كه امروزه در جهان مورداستفاده قرار می¬گیرد. اصلی ترین عامل در سازه¬ای فولادی سبك، مقاطع فولادی جدار نازك (LGS) می¬باشد.
مقاطع فولادی جدار نازك، مقاطع فلزی سرد نورد شده¬ای می¬باشند كه با استفاده از ورقهای فولادی نازك و با استفاده از روش Roll Forming شكل دهی می¬شوند. داشتن ضخامت یكنواخت در عرض مقاطع و استفاده از روش Roll Forming برای ساخت آنهاست كه باعث می¬گردد، تولید مقاطع در حجم بسیار بالا و با كیفیت مناسب و یكنواخت انجام گیرد.
مقاطع فولادی جدار نازك، سبك بوده و به راحتی قابل حمل می¬باشند. بخشهای مختلف ساختمان را به راحتی می توان با این مقاطع مونتاژ نمود. این عوامل باعث میگردد كه عملیات ساخت با این سیستم بسیار سریع باشد. نصب سریع و آسان, طرح های متنوع در پلان, ضد زلزله, عایق صوت, رطوبت و حرارت
سیستم سازه های سبك فولادی LSF, تکنولوژی مدرنی است كه در اغلب کشورهای پیشرفته دنیا نظیر آمریکا, کانادا, استرالیا و ژاپن بصورت گسترده در حال استفاده است بطوریکه در برخی ایالتهای آمریکا تا بخش عمده ساخت و ساز توسط این روش صورت می پذیرد. این تکنولوژی چندین سال است که به عنوان راه حلی مناسب برای انبوه سازی و سریع سازی در این کشورها مورد استفاده قرار گرفته است. مطالعات در بخشهای سازه¬, معماری, تاسیسات برقی و مکانیکی این سیستم منجر به بومی نمودن روشهای طراحی, ساخت و نصب این سیستم گردید این سیستم ساختمانی دارای تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن بوده و بعنوان یکی از تکنولوژی های نوین ساختمان در کشور به طور رسمی معرفی شده است.

http://www.lsfsazan.com


مشخصات آگهی دهنده
نام : خانه سازان اسکان پروژه آریا
تلفن : 88267182
تلفکس : 88262568
ایمیل : info@lsfsazan.com
تاریخ ثبت آگهی : ۲۳ فروردين ۱۳۹۳
انقضاء : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ (26 روز باقی مانده)
1625
بازدید
منطقه : تهران
موقعیت : تهران
آدرس : بزرگراه جلال آل احمد، نبش شهر آرا، پلاک 66، واحد 2
لینک آگهی : www.lsfsazan.com

مشاهده تمام آگهی های خانه سازان اسکان پروژه آریا
تبلیغات بنری
بنربنربنربنربنر