عنوان صفحه
دانلود مرورگرها
جهت دانلود آخرین نسخه مرورگرهای
Chrome, Opera, Firefox
روی نام آنها کلیک کنید.
ورود اعضاء
پرداخت الکترونیکی
پرداخت آنلاین

زرين پال در يک نگاه !


زرين پال امکان انجام تراکنش های مالی از طريق اينترنت را به صورت ساده و امن ميسر مي سازد. شما به وسيله زرين پال امکان انجام کليه تراکنش های مالی از طريق اينترنت و يا خريد از طريق وبسايت های پذيرنده زرين پال از طريق دروازه پرداخت زرين پال را دارا مي باشيد.

سايت زرين پال به شما کمک ميکند تا يک خريد آنلاين را فارغ از نگرانی های گذشته، تجربه نمائيد. زرين پال به خريداران تضمين تراکنش امن را ميدهد به طوری که خريدار مي تواند پس از پرداخت وجه به صورت آنلاين، سرويس يا کالای خود را نيز به صورت آنلاين دريافت نمايد و چنانچه پس از پرداخت وجه، سرويس يا کالای سفارش داده شده را از فروشنده دريافت ننمود نسبت به افتتاح تيکت و ايجاد محيط گفتگو ميان فروشنده و خريدار اقدام کند. محيط گفتگوی ايجاد شده، تحت نظارت زرين پال ميباشد و قضاوت نهايي ميان فروشنده و خريدار را سايت زرين پال، بر اساس سياست امنيت اطلاعات زرين پال و قوانين زرين پال بر عهده خواهد داشت. کافی است عضو سايت شده و تمامی تراکنش های خود را مشاهده و در صورت لزوم پيگيری نمائيد.

وب سایت گروه تبلیغاتی آگهی پرداز، علاوه بر امکان پرداخت وجه به صورت پرداخت نقدی و انتقال بوسیله خودپرداز، سیستم پرداخت آنلاین را نیز با همکاری سایت زرین پال راه اندازی نموده است که بوسیله دروازه پرداخت بانک های پارسیان، پاسارگاد، صادرات و ملت، کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب از این طریق به صورت اینترنتی قابلیت پرداخت دارند.

کارتهایی که این سیستم جهت پرداخت پشتیبانی میکند عبارتند از: پارسیان (کارت نقدی، هدیه، اینترنت، اعتباری)، سپهر (صادرات)، سیبا (ملی)، سامان کارت (کارت پول، کارت خرید اینترنتی، اعتباری)، اقتصاد نوین، کارآفرین، ملت، کشاورزی (مهر کارت)، تجارت، سرمایه، توسعه صادرات، صنعت و معدن، پاسارگاد و...

مشخصات کارت های شتاب مورد قبول خرید اینترنتی :

کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند، علاوه بر شماره کارت 16 رقمی، دارای شماره رمز اینترنتی و نیز کد CVV2 و تاریخ انقضاء هستند.

کد CVV2 و تاریخ انقضاء چیست ؟

کد CVV2 به صورت یک عدد 3 رقمی (و به ندرت 4 رقمی) مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است. مثلاً روی کارت های بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است. در کارت های بانک تجارت، کد CVV2 به صورت رقم 17، 18 و 19 بعد از 16 رقم شماره کارت حک شده است.
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورتی که کارت شما تاریخ انقضاء ندارد می توانید از خودپرداز و یا شعبه بانکی آن را دریافت کنید.

رمز اینترنتی یا رمز دوم کارت :
شماره رمز اینترنتی، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. البته در موارد معدودی ممکن است رمز کارت با رمز اینترنتی یکی باشد. مثل برخی کارت های بانک سامان اگر رمز اینترنتی مربوط به کارت خود را نمی دانید، به یکی از شعب بانک خود مراجعه نمایید و یا تماس بگیرید و بپرسید که آیا کارت بانکی شما قابلیت خرید اینترنتی را دارد یا خیر. اگر کارت شما قابلیت خرید اینترنتی داشته باشد، احتمالاً برای دریافت رمز اینترنتی باید یکی از کارهای زیر را انجام دهید:

1- فرم درخواست قابلیت خرید اینترنتی را پر کنید تا رمز اینترنتی (و شاید کد CVV2) را به شما تحویل دهند. از این به بعد شما می توانید با این کارت خود از اینترنت خرید نمایید.

2- برخی از بانک ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می دهند. در واقع هنگام تکمیل فرم افتتاح حساب یک گزینه برای فعالسازی رمز اینترنتی وجود دارد و اگر آنرا علامت زده باشید، فقط باید رمز اینترنتی خود را از شعبه بپرسید و یا فرم آن را مجدداً پر کنید.

3- برخی از بانک ها مثل بانک ملی، صادرات، تجارت، ملت و پاسارگاد هم امکان تعریف رمز اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. در نهایت کارت خود را با دستگاه ATM بانک خود چک کنید، شاید امکان تعریف رمز اینترنتی آن فعال شده باشد.

4- در برخی موارد رمز دوم و رمز اینترنتی یکسان می باشد. مثل کارتهای بانک ملی، صادرات و ... شما قادر هستید بوسیله رمز دوم به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید.

واریز وجه به صورت اینترنتی :
لطفا مبلغ مورد نظر و توضیحات را وارد نمایید و بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید.
پس از کلیک شما به سایت زرین پال فرستاده خواهید شد. بر روی دکمه پرداخت سریع کلیک کنید و یکی از بانک های پارسیان، پاسارگاد، صادرات یا ملت را جهت پرداخت انتخاب کنید. مشخصات کارت خود را همراه با رمز کارت (برای بانک های ملی ، صادرات ، کشاورزی و.. رمز دوم کارت) وارد نمایید.

سپس کد سه رقمی کارت (cvv2) یا 4 رقمی را در قسمت مربوطه وارد نمایید. چنانچه کارت شما دارای تاریخ انقضا نمی باشد میتوانید از تاریخ 12 / 90 استفاده نمایید. پس از فشار دادن دکمه تایید چنانچه اطلاعات شما صحیح باشید با نوشته " تراکنش بدون خطا " روبرو می شوید. بر روی دکمه مربوطه کلیک نمایید تا یک شماره فاکتور و کد دیجیتال برای شما ظاهر گردد که نشانگر صحیح بودن عملیات خرید شما می باشد. پس از تکمیل فرایند خرید، شما مجددا به همین صفحه بازگردانده خواهید شد و شماره رسید شما بر روی صفحه درج می شود. لطفا شماره رسید خود را یادداشت نموده و هنگام پر کردن فرم واریز وجه برای ما ارسال نمایید.